26. Mezinárodní vinařský festival BUDA hrad Budapešť, 7.-10.9.2017

26. mezinárodní festival vína - zámek Buda, 7.-10. Září 2017 Mezinárodní festival vína v Budapešti je skvělou příležitostí ochutnat maďarská vítězné vína a letos to nejlepší z italských vín a maďarské a italské gastronomie. 26th International Wine Festival - Buda Castle, 7-10th September, 2017 The Budapest International Wine Festival is a great opportunity to taste award-winning Hungarian wines, and this year the best of Italian wines and gastronomy.

Mezinárodní festival vína v Budapešti je skvělou příležitostí ochutnat maďarská vítězná vína a letos to nejlepší z italských vín a gastronomie. V uplynulých letech byl Mezinárodní veletrh vína v Budapešti skutečně úspěšný a nyní je jednou z nejprestižnějších akcí svého druhu v Maďarsku. Vychutnejte si mnoho populárních akcí, včetně Wine University, aukce vína, uměleckého festivalu a několika živých vystoupení. V loňském roce přilákal festival desítky tisíc návštěvníků a stal se tak jedním z největších vinařských festivalů v zemi. Mezinárodní festival vína na hradním hradě Buda je zážitek pro každého, kdo se chce dozvědět o umění výroby vína, vyzkoušet některé z nejlepších maďarských vín, setkat se s pozoruhodnými vinaři z celého světa a užít si maďarskou gastronomii a lidovou hudbu v atmosféře, která bere dech.

The Budapest International Wine Festival is a great opportunity to taste award-winning Hungarian wines, and this year the best of Italian wines and gastronomy. Over the past years The Budapest International Wine Festival has truly come of age and is now one of the most prestigious events of its kind in Hungary. Enjoy many popular events, including a Wine University, a wine auction, an arts festival and several live performances. Last year the festival attracted tens of thousands of visitors making it one of the largest wine festivals in the country. The International Wine Festival in Buda Castle Hill is an experience for everyone who wants to learn about the art of wine making, sample some of the best Hungarian wines, meet notable wine makers from all over the World and enjoy Hungarian gastronomy and folk music all in a breathtaking setting.

20. Červen, 2017