Sensimar Kalamota Island Resort

Chorvatsko / Chorvatsko

Destinace

Hotel jen pro dospělé, kde si užijete romantickou dovolenou bez křiku dětí. Umístěn na nádherném ostrově u Dubrovníku, ráj pro milovníky přírody a klidu, nejezdí tu auta. Vlastní písečná pláž (v Chorvatsku téměř rarita). V ceně luxusní forma all inclusive!

Resort leží přímo u krásné písečné pláže, poblíž malé vesničky a přístavu. Díky své poloze na ostrově Koločep nabízí naprostý klid v obklopení přírody. Ostrov Koločep leží pouhých 30 minut plavby z Dubrovníku, má rozlohu 1,6 km2 a porostlý zelení. Na ostrov nesmí auta, a z toho důvodu doporučujeme do Dubrovníku přiletět letadlem (z Prahy přímé lety). Z letiště budete mít od nás zařízený transfer do přístavu, odkud odplouvá trajekt na Koločep.

Ostrov Koločep je rájem pro aktivní trávení volného času. V křišťálově čistém moři vás tu čeká nádherné šnorchlování, potápění a kayaking (v okolí je mnoho jeskyní a nedotčený podmořský život). Ostrov sám o sobě má pouze 160 přátelských obyvatel, najdete tu tedy opravdový klid a nedotčenou přírodu plnou zeleně. Podél krasného pobřeží se můžete vydat na romantické procházky a kochat se krásnými výhledy na moře.

Během vašeho pobytu si určitě udělejte výlet do blízkého Dubrovníka, z Koločepu pravidelně jezdí trajekt a plavba trvá pouze 30 minut. Dubrovník je nádherné historické město s mohutným středověkým opevněním, uvnitř kterého najdete pohádkové mediteránské uličky, chrámy a kostelíky, ale také spoustu restaurací a obchůdků. Historické centrum města je zařazeno mezi památky světového dědictví UNESCO.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

All Inclusive

Hotel

Sensimar Kalamota Island Resort je čtyřhvězdičkový hotel, který prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2014, nabízí moderní a svěží design. Najdete zde 144 pokojů, které jsou rozmístěny v 8 menších hotelových budovách. Vybírat si můžete z několika typů pokojů:

  • Standard pokoj
  • Superior pokoj
  • Suite

U všech typů pokojů si můžete připlatit za částečný nebo plný výhled na moře. Každý pokoj i Suite má vlastní balkon nebo terasu.

Check in (ubytování na pokoj v den příjezdu): od 15:00
Check out (odevzdání pokoje v den odjezdu): do 12:00

Standard pokoje:
Standardní pokoje jsou základním typem pokoje v tomto hotelu. Jsou moderně zařízené a nabízejí pohodlí. Výhledy buď na bazén, do zahrady, nebo na moře. Vybavení: balkon / terasa, klimatizace, plazmová televize, minibar (doplňován denně), vlastní koupelna s dešťovou sprchou, servis na přípravu kávy a čaje, sejf, fén na vlasy a základní drogérie (sprchový gel, šampon...).

Superior pokoje:
O něco modernější typ pokoje s hezčím designem, vybavení stejné jako u Standard pokoje.

Suite:
Suite jsou mnohem větší než klasické pokoje, a kromě ložnice mají také oddělený obývací pokoj. Vybavení: obývací pokoj, balkon / terasa, klimatizace, plazmová televize, minibar (doplňován denně), vlastní koupelna s dešťovou sprchou, servis na přípravu kávy a čaje, sejf, fén na vlasy, základní drogérie (sprchový gel, šampon...), župan a pantofle. Po příjezdu láhev vína na pokoji.

Stravování

Jídlo je jednou z mnoha silných stránek hotelu Kalamota Island Resort. Ať zajdete do jakékoliv hotelové restaurace, můžete si být jisti, že budete odcházet s příjemným pocitem z vynikajících pokrmů. Místní kuchyně je přizpůsobená tak, aby vyhovovala každému - ochutnáte zde jak místní speciality, ale i mezinárodní jídla. Na své si zde přijdou ti, kteří rádi posedávají na venkovní terase, pro ostatní je k dispozici vnitřní klimatizovaný prostor.

Všechny kryté prostory jsou nekuřácké, kouření je povoleno ve venkovních prostorách. Do všech a la carte restaurací je nutná předchozí rezervace minimálně 1 den předem.

Restaurace Zaton:
Restaurace Zaton je otevřená po celý den a má venkovní i vnitřní prostory (klimatizované). Pořádány jsou zde různé tematické večery. Snídaně 7:00 – 10:00, obědy 12:30 – 15:00, večeře 19:00 – 21:30.

Al Fresco Restaurace:
A la carte restaurace otevřená pouze na večeře, servíruje místní Dalmátské a středomořské speciality. Denně mezi 19:00 – 22:00.

Coffee Terrace:
Coffee Terrace se strategicky nachází vedle recepce hotelu, můžete si zde užít osvěžující chvilky s příjemným posezením. Denně mezi 10:00 – 23:00.

Mojito bar:
Mojito Bar je osvěžující bar, který se specializuje na jeden z nejslavnějších koktejlů - Mojito. Ochutnáte zde různé verze tohoto koktejlu - od klasické, až po anglickou či mexickou... Kromě toho si zde samozřejmě můžete dát i běžné alkoholické i nealkoholické osvěžující nápoje (místní značky, i mezinárodní). Otevřen denně 12:00 – 23:00.

The 4 Elements Beach Lounge:
Tento bar je určen pro všechny, kteří tráví volné odpoledne na pláži nebo u bazénu. Nabízí veliký výběr nápojů, a večerní zábavu. Otevřen od 18:00 do půlnoci.

Moon snack bar:
Bar u bazénu, kde jsou denně servírovány svačiny mezi 11:00 - 17:00, zahrnuto v all inclusive programu.

Culinarium a la carte restaurace:
Speciální elegantní restaurace určená pro zvláštní příležitosti. Servíruje á la carte pokrmy italské a dalmátské kuchyně. Samotná restaurace je situována v historické budově Bay vila z roku 1920 s okouzlující terasou zastíněnu okolními stromy. Nádherný výhled na celou zátoku a přístav. Wi-Fi připojení zdarma. Je otevřená 4 dny v týdnu na večeře mezi 19:00 - 22:00, což je součást all inclusive programu. Zbylé speciální ochutnávkové večery jsou za příplatek.

Relaxace a zdraví

Kalamota Island Resort nabízí bohatý výběr aktivit v krásném prostředí ostrova Koločep. Užívejte si procházky skrz piniové lesíky, nebo jen odpočívejte na krásné písečné pláži a kochejte se výhledy... Koločep je rájem pro milovníky mořského života - krásné šnorchlování, nebo potápění s přístrojem. V hotelu si můžete zapůjčit kajaky.

Každý večer se vám naskytne nádherná podívaná při západu slunce, kdy se zlatavé slunce pomalu noří za obzor a vrhá na oblohu dech beroucí scenérie. Perfektní příležitost k romantické večeři za doprovodu živé hudby...

Hotel nabízí svým hostům vlastní vybavenou posilovnu a lázně La Vita Spa, kam můžete zajít na uvolňující masáž. V kosmetickém salonu si dopřejte zkrášlující či omlazující procedury, nebo manikůru a pedikůru. K dispozici jsou i masáže nebo koupele pro páry.

Cena za osobu v Kč

Termín
all inclusive all inclusive
Cena za osobu a 7 nocí s all inclusive letecky 42.190,-Kč 28.390,-Kč

Cena zahrnuje:

7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
All inclusive
Cestovní pojištění včetně storno pojištění

Cena nezahrnuje:

Zpáteční letenku (na vyžádání)
Trajekt Dubrovník - Koločep (na vyžádání)

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.