Hotel Oberoi

Egypt / Hurghada

Destinace

Luxusní a exkluzivní resort Oberoi se nachází v oblasti Sahl Hasheesh, ve které v posledních letech vyrostla řada skvělých hotelů, kvalitních obchodů a restaurací. Charakteristickými znaky jsou nádherné akvamarínové barvy Rudého moře, bílé pláže a pestrý podmořský život, který láká nejen milovníky potápění. Resort umístěný na 48 akrech se pyšní soukromou pláží a najdete ho pouhých 20 minut cesty od mezinárodního letiště v Hurghadě.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Architektura resortu odráží styl oblasti, ve slunci se lesknou zářivé kopule, oblouky i zdobné sloupy. V bujné zeleni umístěných 63 Deluxe Suites nabídne prostorné ložnice a oddělený obývací pokoj v arabském stylu. Vybrat si můžete postel king size nebo jednotlivé postele, některé z nich mají i pohovku. Samozřejmostí jsou prosklené koupelny s mramorovanými vanami. 21 prostornějších Superior Deluxe Suite se nachází velmi blízko pobřeží, k soukromé pláži to budete mít jen pár kroků.
12 Grand Suites a 6 Royal Suites Vás potěší bazénem na zahradě, v zimních měsících vyhřívaným. Royal Suites představují naprostý luxus, nabídnou oddělený obývací pokoj/jídelnu, spíž a koupelnu pro hosty. Na soukromém dvorečku je umístěn jídelní pavilon. Možno propojit s Deluxe Suite.
Všechny Suites jsou vybaveny klimatizací, 2 satelitními TV, CD a DVD přehrávačem, sejfem, stíněnou terasou a velkou luxusní koupelnou.

Typy pokojů:
- Superior Deluxe Suite
- Grand Suite se soukromým bazénem
- Royal Suite se soukromým bazénem

Stravování

Restaurace, ve které si pochutnáte na snídaních a večeřích, má připraveno a la carte menu mezinárodní i orientální kuchyně. Po setmění si zde užijete pohádkový výhled na osvětlené kopule resortu. V baru, kde každý večer hraje živá hudba, Vám zpříjemní posezení široký výběr vín, lihovin či doutníků. Pro romantická setkání se nejlépe hodí Pergola umístěná u bazénu, která potěší nádherným výhledem na Rudé moře. V nabídce jsou saláty, pastas, pizzy, exotické koktejly i delikatesní dezerty. Při obědě je možnost dětského menu.
Zafraan v odstínech modré a stříbrné vyčaruje chutě a vůně indické kuchyně, překvapí Vás tandoor, čerstvé maso, ryby i vegetariánské recepty.
K dispozici je také možnost stolování v soukromí Suite či romantická večeře pro dva na terase nebo na pláži.

Sport a night life

Milovníci pohybu i lenošení si užijí bazén (v zimních měsících vyhřívaný), venkovní jacuzzi, parní lázeň, fitness s výhledem na moře a pláž, osvětlené tenisové kurty, bowling a PADI potápěcí centrum. Objevte podmořský svět místa s bohatou námořní historií, která se táhne až do faraonských dob. Staré přístavy obklopují Rudé moře, které je domovem pro více než 20% všech endemických živočichů na světě. Golfové hřiště se nachází jen 30 km odsud.
Součástí resortu je také meeting room, dětské centrum s možností babysittingu (za poplatek) a knihovna.
Milovníci kultury a poznávání mohou zavítat do klášterů sv. Sntonína a sv Pavla, na Giftin Island s bohatým podmořským životem, do vyprahlé pouště či královského Luxoru.

Relaxace a zdraví

Po dni stráveném na slunci a u moře dokonale uvolníte své tělo v místních Spa, které nabídnou západní i orientální techniky, masáže, nebo aromaterapii.

Cena za zájezd od 36.890,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena obsahuje

 • Zpáteční letenku na chartrovém letu Praha-Sharm El Sheikh-Praha
 • Transfer letiště-hotel-letiště
 • 7x ubytování se snídaní
 • Na pokoji zdarma: ovoce a květiny, satelitní televize, CD a DVD přehrávač vč. filmů na DVD. Knihy a hry.
 • Vstup na tenisový kurt a do posilovny zdarma
 • Zdarma: hodiny vaření, jóga, pilates, aromaterapie, letní kino
 • Služby česky mluvícího delegáta
 • Zákonné pojištění proti úpadku dle zákona č.159/1999 Sb.

Cena neobsahuje

 • Příplatek za vízum 390,- CZK nebo je splatné na místě po příletu na letiště za 15 USD
 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu
 • Fakultativní výlety
 • Příplatek za privátní transfer z letiště a zpět (na vyžádání)

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.