Hotel Savoy

Egypt / Sharm El Sheikh

Destinace

Jeden z nejluxusnějších hotelů na Sinajském poloostrově leží 10 minut jízdy od letiště v Sharm El Sheikhu, u krásné písčité pláže White Knight, v blízkosti Národního parku Ras Mohamed. Hotel si tím pádem zakládá na ochraně prostředí a zachování autenticity okolí. Je rozprostřen v bujné zeleni poseté vodopády a malými jezírky. Nádhernou kulisou je majestátní Sinajské pohoří.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Ultra All Inclusive

Hotel

Elegantní pokoje se liší výhledem: vybrat si můžete výhled do zahrad, na bazén či na moře. Luxusní Royal Honeymoon Suite se zase skvěle hodí pro zamilované páry. Všechny druhy ubytování jsou vybaveny klimatizací, připojením na internet, sejfem, minibarem, satelitní TV, terasou nebo balkonem s pohovkou a 2 křesílky, koupelnou se sprchou, vanou a fénem.

Stravování

Labužníci a milovníci rozmanitosti budou nadšeni – najíst se mohou v jedné ze šesti tematických restaurací nebo na tzv. „SOHO náměstí“ s širokou nabídkou čínské, thajské, japonské nebo středomořské kuchyně a mnoha bary.
Hlavní restaurace Tirana naservíruje formou bohatého bufetu mezinárodní kuchyni, zatímco Rosmarino potěší italskými klasikami. Na krásném romantickém ostrůvku umístěná Morgana obklopená bazény a květinami evokuje pocit stolování u delty řeky Nilu. Nádherný výhled na moře tento zážitek jen umocňuje. Asijské speciality naservíruje na velké a tiché terase restaurace Eest, mořskými plody grilovanými na dřevěném uhlí a výběrem salátů pak potěší Seafood Island. Nový koncept spojení stolování a tanečního sálu přináší Caligua Hot Rock s velkým výběrem masa, ryb a dalších specialit.

Program ultra all inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, konzumace v 11 ti tematických restauracích v čase obědů a večeří (doporučujeme předchozí rezervaci), občerstvení během celého dne na pláži i u bazénu, místní i mezinárodní alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje 24 hodin denně, 25 min. antistresové masáže/pobyt ,jacuzzi ,sauna a parní lázeň/ 1hod.denně, bruslení nebo jeden vodní sport, tenis nebo biliár/2hod.denně, 1x bowling/pobyt.

Sport a night life

Ve volných chvílích se rozhodně nudit nebudete. Nepřeberné množství sportů a aktivit Vám nenechá vydechnout. Vykoupejte se na krásné pláži, která je součástí národního parku nebo v 5 bazénech (2 z nich jsou v zimě vyhřívané, 2 dětské). V tyrkysových vodách Rudého moře se potopte za mnoha vraky a pestrobarevným mořským životem nebo vyzkoušejte jeden z mnoha vodních sportů (parasailing, jízda na banánu, vodní lyže, výlety na loďkách se skleněným dnem, plavby v ponorkách, apod.). Nové přátele můžete poznat u plážového volejbalu, zahrát si pak s nimi můžete tenis, squash nebo si zajdete zacvičit do fitness vybaveného nejmodernějšími stroji s výhledem na bazén. Pro děti od 4- 12 let je připraven Dětský klub s bazénem, trampolínou a mnoha aktivitami.
Při západu slunce můžete dokonale nasát ruch mnoha restaurací, barů a obchůdku na Soho square nebo se vydat za dobrodružstvím do osamělé pustiny. Svit hvězd je prý v poušti naprosto jedinečný a beduíni Vám při skvělé večeři a zdravém bylinkovém čaji rádi ukáží všechna souhvězdí egyptské oblohy. Přes den je možné vydat se do pouště jeepem nebo se jen projet na velbloudech, obdivovat majestátné hory a odpočívat v zelených oázách.
Od hotelu Savoy je to jen kousek k mnoha zajímavým místům jako je klášter sv, Kateřiny, nejstarší, dosud obývaný klášter na světě. Vydat se můžete také na Ostrov Faraonů, do nádherně zbarveného Coloured Canyonu nebo do národního parku Ras Mohamed, kde uvidíte krásné čápi a mnoho dalších ptáků i jiných živočichů.

Relaxace a zdraví

Po takto náročném programu přijdou vhod Spa, které uvolní Vaše tělo a osvěží duši. Součástí jsou rozmanité druhy masáží, aromaterapie, sauna, parní lázeň, jacuzzi a manikúra i pedikúra.

Cena za zájezd od 21.390,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena pobytu obsahuje

 • Zpáteční letenku na chartrovém letu Praha-Sharm El Sheikh-Praha
 • transfer letiště-hotel-letiště
 • 7x ubytování s polopenzí
 • Služby česky mluvícího delegáta
 • Zákonné pojištění proti úpadku dle zákona č.159/1999 Sb.

Cena pobytu neobsahuje

 • Příplatek za vízum 390,- CZK nebo je splatné na místě po příletu na letiště za 15 USD
 • Cestovní pojištění
 • Fakultativní výlety
 • Příplatek za privátní transfer z letiště a zpět: 1 osoba: 1400 CZK 2 osoby: 1900 CZK 3 osoby: 2400 CZK 4 osoby: 2800 CZK

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.