Le Meridien Bora Bora

Francouzská Polynésie / Bora Bora

Destinace

Na ostrově Bora Bora se kromě nádherných a majestátných hor nachází také nejkrásnější laguna světa. Kompletně zrenovovaný a luxusní resort Le Meridien je vystavěn na jižním cípu motu Piti Aau a zcela Vás očaruje výhledem na nejvyšší horu ostrova – 725 metrů vysokou Otemanu. Do tohoto ráje na zemi dorazíte z letiště po dvaceti minutách cesty soukromou a pohodlnou lodí.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Design a výzdoba resortu dokonale odráží tradiční polynéský styl, který využívá přírodního dřeva a polynéských dekorací z barevných korálů a jemných mušliček. Zároveň všech 99 bungalovů, které se nacházejí buď na pláži nebo přímo nad vodou, poskytuje moderní vybavení, mezi které patří klimatizace, sejf, LCD TV, CD/DVD/MP3 přehrávač, minibar, kávovar, plně vybavenou dřevěnou terasu, šatnu a šnorchlovací výbavu. Koupelny mají oddělenou sprchu, vanu i záchod, často zde také naleznete okno umístěné nad vanou, které poskytuje úžasné výhledy.
Nadvodní bungalovy 50 m² a Premium nadvodní bungalovy 50 m² (s rozšířenou terasou a tím nejlepším místem na konci dřevěného můstku) poskytují nejromantičtější a nejautentičtější zážitek z Polynésie. Výhled na posvátnou horu Otemanu a nádhernou lagunu 11 odstínů modré Vás uchvátí. Navíc se prosklenými podlahami můžete kochat podmořským pestrobarevným životem přímo pod Vámi. Lagoon bungalovy 50 m² sice neposkytují přímý přístup do laguny, ale jejich interiér poskytuje stejný komfort jako nadvodní bungalovy.
Plážové bungalovy 50 m² s ideálním umístěním přímo na soukromé pláži zaujmou velmi chic nábytkem, dřevěnou podlahou a kokosovými palmami, které Vám vytvoří příjemný stín v houpací síti.
Jednoložnicové plážové Suites s bazénem obklopené tropickou zelení mají navíc ještě terasu a hodí se pro rodiny s dětmi. Ubytují ideálně dva dospělé a tři děti.
Pro větší rodiny nebo skupiny přátel jsou připraveny dvouložnicové plážové Suites bazénem 210 m², které postačí až pro 8 lidí. Mají oddělené ložnice, vlastní koupelny, velký obývací pokoj a terasu.

Stravování

Vytříbený zážitek ze stolování si užijete ve třech resortních restauracích. Bufetová Le Tipanié nabídne každý večer při svitu plápolajících svíček polynéskou, asijskou i západní kuchyni. Te Ava s exotickými dekoracemi a písečnými podlahami je designovaná jako pravá tahitská vesnice, odkud je poutavý výhled na posvátnou horu.
Polynéské i mezinárodní chutě vyzkoušíte díky gurmánskému a la carte menu restaurace Le Tiare, která se nachází na okraji tyrkysové laguny.
Hlavním barem hotelu je Miki Miki designovaný jako příď lodi, kde si u sklenky exotického drinku či čerstvého džusu uvědomíte, že ráj Vám leží přímo u nohou.

Sport a night life

Pod žhavým polynéským sluncem si užijte celou pestrou paletu vodních sportů jako např. lenošení či plavání v bazéně nebo v laguně, kde se potkáte s vodními obyvateli, šnorchlování, potápění, windsurfing, kajaky, jet ski či vodní lyžování. Z pozemních sportů je připraven stolní tenis, badminton, volejbal či billiard. Mořské dno prozkoumáte v ponorce nebo na loďce se skleněným dnem, k dispozici je také krmení žraloků či rejnoků

Relaxace a zdraví

V soukromé laguně přímo v srdci resortu je umístěno centrum na ochranu vzácných druhů mořských želv. Díky tomuto unikátnímu projektu, na který je resort velmi hrdý, se můžete dozvědět spoustu zajímavého o jejich životě, ale dokonce je i pozorovat při krmení nebo si s nimi zaplavat v jejich přirozeném prostředí.
Romantickým zážitkem bude jistě plavba za západem slunce, dobrodruhy potěší safari výlet jeepem, projížďka na koňském hřbetu horským terénem nebo let helikoptérou. V hlavním ostrovním městě Vaitape si můžete půjčit kola.V resortu je také možnost babysttingu a nachází se zde i dárkový obchod, kde zakoupíte milé maličkosti pro Vaše blízké.

Cena za 1 noc od 10.550,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

  • aktuální kurz cizí měny
  • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
  • vámi zvolený typ pokoje
  • vámi zvolený termín dovolené
  • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.