Pearl Resort, Moorea

Francouzská Polynésie / Moorea

Destinace

Šarmantní Moorea Pearl Resort se nachází na severním pobřeží tajemného ostrova Moorea, který je od Tahiti vzdálen pouhých 17 km. Tento luxusní boutique hotel najdete přímo u bělostné pláže, široká a mělká laguna nádherně kontrastuje s divokou zelení, plantážemi ananasů a majestátnými sopečnými vrcholky na pozadí. Dvě nádherné zátoky, které se nacházejí nedaleko – Cookova a zátoka Opunohu - budou krásnou kulisou Vašeho pobytu. Nadšeny budou zamilované dvojice, ale i rodiny s dětmi či milovníci aktivní dovolené, zejména potápění. Vaše klidné dny hlídají tři kamenné sochy, které jsou umístěny v lobby, v zahradě a u bazénu a které symbolizují dávnou tradici Polynésie. Asi pět minut cesty odsud se nachází letiště, po deseti minutách dojedete také k přístavu.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

22 Garden pokojů je umístěno ve vkusně navržené dvoupatrové budově s doškovou střechou, asi 50 metrů od pláže. Pro rodiny s dětmi je ideální 8 Garden Duplexů, které ubytují až
V zeleni umístěných 28 Garden Pool bungalovů potěší milovníky rozkvetlé přírody a komfort vlastního bazénu. 3 Beach bungalovy jsou umístěny vedle restaurace, 6 Premium Beach bungalovů se nachází přímo na písku pláže.
8 Overwater bungalov a 20 Premium Overwater bungalovů s velkou sluneční palubou poskytne přímý vstup do teplé laguny.
Všechny kategorie ubytování jsou vybaveny stropním větrákem, klimatizací, sluneční terasou, sadou na přípravu čaje a kávy, mini barem, fénem, sejfem a TV.

Typy pokojů
- Garden View Duplex
- Premium Garden Pool Bungalow
- Beach Bungalow
- Premium Beach Bungalow
- Overwater Bungalow
- Premium Overwater Bungalow

Stravování

Krásný prosluněný den začněte bufetem v gurmánské restauraci Mahana´i, večer pokračujte ochutnáváním francouzských a polynéských specialit. Každou středu je pro Vás připraven polynéský večer s tradiční show a ohňovými tanci, každou sobotu pak ochutnáte dary moře a pobavíte se polynéskou show.
V gurmánské restauraci Le Matiehani s noblesně vyřešeným interiérem si užijete skvostných dobrot šéfkuchaře doplněných chutnými víny od boha Dionýsa.
Bar Autera´a u bazénu je ideální místo pro posezení s přáteli u exotického drinku. Také se zde naučíte, jak uvařit tradiční polynéské jídlo Poisson Cru, jak uplést věnec z květin nebo jak správně tančit polynéské tance. To vše ve vybrané dny doprovází živá polynéská hudba.

Polopenze v hotelu
- americká snídaně a 3 chodová večeře
*nápoje nejsou zahrnuty

Plná penze v hotelu
- americká snídaně, 2 chodový oběd a 3 chodová večeře
*nápoje nejsou zahrnuty

Sport a night life

Milovníci aktivní dovolené si v resortu užijí dosyta. Zdarma je nabízen badminton, kajaky, petanque či volejbal. Korálový mořský park To'a Nui se nachází přímo za nadvodními bungalovy a představuje unikátní projekt ochrany korálových druhů, kam se můžete se šnorchlovacím vybavením potopit i Vy. Vyzkoušejte také hlubokomořský rybolov, vodní lyžování, jet ski či lezení po horách. Jistě se také vydejte pozorovat delfíny a velryby nebo nakrmit žraloky. Po kouzelném ostrově Moorea se můžete projet na koňském hřbetu nebo se proletět helikoptérou. Kouzelný je piknik na opuštěném motu či plavba za západem slunce katamaránem. Zahrajte si golf mezi lagunou a vrcholky hor – 5 minut od resortu se nachází 18 jamkové hřiště se speciálním terénem složeným z bunkrů, vodopádů a kokosových palem. Ostrov Moorea je také rájem pro potápění, objevte nádherné korálové útesy a bohatý podmořský život. Milovníci kultury a historie se mohou vydat na rozmanité exkurze například za chutěmi a vůněmi tropického ovoce či tajemstvím polynéského jídelníčku.

Relaxace a zdraví

Po všech těchto aktivitách a dobrodružstvích na Vás v srdci resortu čeká oáza klidu a relaxace – Manea Spa. Masáže jsou v Polynésii součástí tradiční medicíny a životní filosofie a vrátí Vám všechnu ztracenou energii. Najdete zde hammam, lobby, dešťové sprchy či speciální bazének pro vodní masáže. Unikátní je zážitek tradičního tetování, které dodržuje nejvyšší hygienické standardy a které provádí zkušení tatéři černým inkoustem.
Součástí resortu je také butik s vzácnými černými perlami a bazén pro slastné chvilky lenošení.

Cena za 1 noc od 4.810,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje

 • ubytování v Garden View pokoji pro 1 osobu na jednu noc
 • snídani

Cena nezahrnuje

 • zpáteční letenku
 • transfer z letiště do hotelu a zpět (cena bude přidána k celkové částce za ubytování)
 • cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu
 • volitelný příplatek za polopenzi či plnou penzi

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.