Four Seasons Resort Lanai - Hawai

Hawai / Hawai

Destinace

Havaj je 50. spolkový stát USA. Rozkládá se v Tichém oceánu na Havajských ostrovech. Metropolí státu je Honolulu. Hawaii je největší ostrov v Havajském souostroví. Byl vytvořen splynutím dvou velkých vulkánů – Mauna Kea (4200 m) a Mauna Loa (4160 m). Se svým úpatím, které spočívá na mořském dnu 5500 m pod hladinou moře, je Mauna Kea nejvyšší horou světa. Výškový rozdíl mezi základnou a vrcholem je větší než výška Mount Everestu nad mořskou hladinou. Mauna Kea je sopka v období klidu. Naproti tomu Mauna Loa je jednou z nejčinnějších sopek na světě. Její nejaktivnější sopouch, Kilauea, se nachází na jihovýchodním svahu.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Hotel podstoupil velkou multi-milionónovou rekonstrukci a nabízí tak ubytování na vysoké urovni. Resort se rozkládá na více než 36 ha na ostrově Lanai a nabízí tak opravdový únik od každodenního stresu. Komplexní rekonstrukcí prošla vstupní hala, lázeňské centrum a 217 zcela přepracovaných pokojů včetně 51 apartmánů. Své luxusní maloobchodní butiky zde představili i světoznámé značky - Missoni, Jimmy Choo a Lanai Collection. Velkou rekonstrukcí prošlo i golfové hřiště a veškeré jeho vybavení.
Sofistikovaný design je inspirován různorodými a proslavenými vlivy Havaje. Interiéry zdobí mimořádné materiály jako teakové dřevo, podlahy z mahagonu nebo ručně tkané vlněné koberečky. Pokoje mají intuitivní osvětlení, vlastní klimatizaci, 75-palcova LED televize s BluRay přehrávačem.

Stravování

O prvotřídní gastronomické zážitky se postarají zcela zrekonstruované restaurace Nobu Lanai, One Forty, American Steak, Hawaiian Seafood.

Samozřejmostí jsou snack a coctail bary u bazénů.

V resortu si pochutnáte jak na typických havajské pokrmech, tak i na mořských plodech nebo amerických steacích. Kuchyně je mezinárodní.

Sport a night life

Lanai je rozmanité topografie a vytváří tak ostrov plný unikátních kotrastů s nesčetnými aktivitami pro všechny. Vyberte si pěší turistiku, jízdu na koni, nebo jízdu v off-roadových vozech po červených prašných cestách z vulkanické horniny. Ostrovy jsou skvělým místem pro surfování a potápění. Vedle malých barevných rybiček zde můžete pozorovat i velryby.

Relaxace a zdraví

Zdejší zelené botanické zahrady s vodními cestami vás uchvátí na první pohled! Dokonalé intimní prostředí a velkolepé výhledy na Tichý oceán vás jednoznačně přivedou na stezku odpočinku a relaxace.
Venkovní bazény s řadou vodopádů se mísí s přírodním prostředím a nabízejí nádherné výhledy na zátoku, kde často skotačí delfíni při západu slunce.

Cena na vyžádání od 03/2016

Resort podstoupil celkovou rekonstrukci a plánuje otevření na březen příštího roku.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.