RELAXAČNÍ TÝDEN PRO ŽENY - INDIE

Indie / Indie

Destinace

Udělejte si radost a vyrazte na týden za absolutní relaxací, kde budete mít čas jen pro sebe! Týden nabitý cvičením, zdravou stravou, relaxací a zkrášlujícími či relaxačními procedurami! Cílem pobytu je navodit v každé z vás harmonii těla a duše. Zpět z dovolené se budete vracet nabité energií, odpočaté a krásnější!

Těšit se můžete na přátelskou atmosféru ve společnosti 10 žen. Z Prahy s Vámi poletí zástupce naší kanceláře a bude se o Vás během celého pobytu starat.

Tento zájezd je ideální pro ženy, jejichž manželé a partneři často služebně cestují. A pro moderní samostatné ženy, které chtějí zažít dámskou jízdu s podobně laděnými ženami. Jet můžete sama, nebo s kamarádkou.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Plná penze

Hotel

SOMATHEERAM AYURVEDA RESORT, KOVALAM
Vítejte ve světě pravé Ayurvédy! Tento úchvatný resort se nachází v panenské přírodě jižní Indie (v oblasti Kerala) a je obklopen bujnou zelení na ploše více než 15 akrů. Přímo u resortu se táhne pláž Chowara a resort je vystavěn na úpatí kopce, ze kterého se nabízí jedinečné výhledy. Devět kilometrů jižně od hotelu je slavná pláž Kovalam.

Resort vytváří velmi hezké a příjemné prostředí pro relaxaci, na klidném místě. Vedení hotelu se snaží neustále minimalizovat své dopady na okolní prostředí a vést hotel v ekologickém duchu. Hotel je postaven z ekologických materiálů a jednotlivé pokoje jsou vzdušné a pohodlné. Většina pokojů pohlíží na nádhernou okolní zeleň, ale také nabízí panoramatické výhledy na pláž a na moře.

Prováděny jsou zde autentické tradiční Ayurvédské terapie, ale také jóga a základy meditace.

Typy pokojů:
Standard pokoj
Garden Cottage
Speciální Cottage
Kerala House Standard
Kerala House Deluxe (klimatizované)
Kerala Deluxe Suite (klimatizované)

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta plná penze formou zdravých jídel.

Relaxace a zdraví

AYURVÉDA
Ayurveda v překladu znamená "umění života" (Ayur = život / Veda = věda). Je to starověké léčebné učení, které se vyvinulo v Indii před stovkami let. Indové věří, že toto umění předali lidem samotní bohové. Učí lidi zdravému způsobu života, ale také boji s různými nemocemi - pomocí terapií, masáží, bylinek, úpravy stravy a cvičení.

Ceník 2015 / 2016 v CZK

CENA NA OSOBU 3.-11.3.2016
Dospělá osoba ve dvoulůžkovém pokoji 58.970,-

Cena zahrnuje

  • Zpáteční letenku
  • Ubytování na 7 nocí
  • Plnou penzi formou zdravého menu
  • Denně jógu a meditaci
  • Terapie Rasayana Chikilsa (masáž rukami a chodidly prováděná 2 maséry se speciálními léčivými oleji, parní lázně). Terapie trvá 90 minut denně.
  • Zkrášlovací program (obličejové masky, bylinkové masáže, masáže speciálními oleji, speciální džusy, tělové zábaly, vlasové zábaly, koupele)
  • Českého delegáta
  • Veškeré transfery

*V ceně není klimatizace na pokoji. Lze dokoupit za příplatek 20 EUR za pokoj za noc.

Poznámka k termínu

Máte-li skupinku 10 žen, velmi rádi pro Vás zájezd uskutečníme také ve Vámi vybraném termínu.

Emirates:
Praha – Dubaj 15:50 00:55 +1
Dubaj – TRV 02:55 08:30

TRV – Dubaj 04:30 07:05
Dubaj – Praha 08:55 12:35

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.