The Leela Kovalam

Indie / Kerela

Destinace

Luxusní pětihvězdičkový resort Leela na pobřeží Kovalamu nabídne jedny z nejkrásnějších písčitých pláží v Indii. Kovalam najdete na jihozápadě Indie – v malém svazovém státě s názvem Kerala. Na útesu vystavěný resort palácového stylu nabízí dechberoucí výhledy na kovalamské pobřeží, prvotřídní kuchyni, servis i lázně se skvělou ajurvedskou terapií. Ať už jedete na služební cestu nebo za odpočinkem, Váš pobyt bude bezchybný. Resort se nachází jen 15 km od mezinárodního letiště v Trivandrumu.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Nádherné útočiště najdete v celkem 183 pokojích a Suites, kde byl kladen důraz na design vřelosti, elegance, ale i zachování přírodního bohatství. Nechte se rozpustit v nádheře indického stylu, k tomu všemu se přidá inspirativní výhled z každého pokoje. Všechny pokoje i Suites jsou vybaveny LCD TV, WIFI, sejfem, sadou na přípravu čaje a kávy a luxusní koupelnou.
84 Beach View Superior pokojů je umístěno na útesu, ze soukromého balkonu se pokocháte výhledem na pláž a Arabské moře. Pokoje jsou designovány v tradičním keralském stylu a dovybaveny moderním zařízením.
41 Garden View pavilonů s výhledem do zahrady poskytne naprosté soukromí a relaxaci. Jsou umístěny na úrovni pláže a odděleny od hlavního bloku. Soukromá sluneční terasa se otvírá směrem k pláži, která je jen pár kroků odsud.
Pokud toužíte po exkluzivním zážitku, Leela Resort nabídne i pokoje kategorie Club, které se pyšní exkluzivním vybavením a službami. Všechny pokoje jsou umístěny na útesu, takže poskytují nádherný výhled na moře. K dispozici jsou neustále komorníci, dále lobby s individuálním chec-in a check-out, restaurace The Café s al fresco stolováním, Sundeck Lounge, knihovna s doutníkovou místností, relaxační místnost, exkluzivní užívání Spa a tělocvičny. 49 Club pokojů je velmi stylových a poskytuje skvělý relax a vysoký stupeň komfortu. Mnohem prostornější Club Suites nabídnou pracovnu a soukromou palubu se slunečními lehátky. Dvouložnicová Suite je dramaticky posazena na skalnaté římse se slunečními lehátky, jen pár kroků od pláže. Nabídne postel o velikosti King, oddělený obývací prostor a jídelnu, to vše v tropickém designu. Dvoupatrový Duplex Suite představuje neobyčejný luxus, tvoří ho obývací pokoj a ložnice s výhledem na moře.

Stravování

Stolování je připraveno v celkem 4 restauracích. Restaurace Terrace sedí přímo mezi mořem a oblohou, naproti bazénu s nekonečnými okraji. Po 24 hodin denně si zde můžete vybrat z bufetu, který láká na ty nejlepší asijské, evropské, indické i zcela autentické keralské dobrůtky. Trefně pojmenovaný Skybar se na vrcholu útesu skutečně téměř dotýká oblohy. Budou zde nádherné večeře složené z mezinárodních tapas při západu slunce. Open air restaurace Tides se pochlubí grilovanými rybami a mořskými plody. Stačí se jen zeptat na denní úlovky a vybrat si, na co máte zrovna největší chuť. Exkluzivní restaurace The Cafe je určena hostům resortního Clubu. Ochutnejte orientální, kontinentální, indické i keralské speciality. V baru s výhledem na pláž můžete barmana požádat o drink šitý na míru přímo Vám. Vězte, že bude úžasný.

Sport a night life

Ve volných chvílích můžete plavat ve dvou krásných bazénech s nekonečnými okraji a kochat se přitom tyrkysovým Arabským mořem, samozřejmostí je návštěva exkluzivní pláže. Dále je připraven badminton, plážový volejbal, šipky, kulečník, tenis, stolní tenis, joggingové trasy, fitness centrum a mnoho exkurzí a denních pikniků po zajímavém okolí.
Pro obchodní setkání a konference je resort Leela ideálním místem, najdete zde nejmodernější vybavení a velmi zkušený personál, který Vám se vším ochotně pomůže. Rajiv Gandhi Conventional Centre je největším konferenčním centrem v Kerale, dále můžete využít 4 konferenční místnosti skvělého designu a se zajímavým výhledem.

Relaxace a zdraví

Kovalam je centrem staroindické medicíny ajurvédy, místní Divya Spa umístěné na útesu tedy zaručeně poskytnou tu nejlepší možnou péči. 3 lékaři a 20 terapeutů skvěle rozumí své práci a připraví Vám ajurvedskou oázu přesně na míru. Všechny používané byliny pocházejí z místních zahrad. Po masážích a terapiích si můžete zacvičit jógu ve střešním pavilonu nebo vyzkoušet kouzlo meditací.

Cena za 1 noc od 3.822,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

  • aktuální kurz cizí měny
  • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
  • vámi zvolený typ pokoje
  • vámi zvolený termín dovolené
  • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.