Niraamaya Retreats

Indie / Kovalam

Destinace

Na tichých plážích Kovalamu se nachází resort Niraamaya Retreats, který roku 2009 prošel celkovou rekonstrukcí. Obklopeni bujnou zelení a modravými dálkami Arabského moře budete ukolíbáni jemnými vlnkami a jasmínovou vůní. Můžete si dát dlouhou sprchu v koupelně pod otevřeným nebem, kde Vás pošimrají motýlí křídla, vychutnat si skvělý koktejl na soukromé verandě nebo se slunit u výjimečně designovaného bazénu s podvodním sochami. Resort se nachází pouhých 20 km od letiště v Trivandrumu.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Pohodlí a klid najdete celkem v 31 dřevěných chaloupkách tradičního keralského stylu, na pláži nebo v palmovém háji. Všechny se pyšní dveřmi zdobenými ornamenty, terakotovými střechami, dřevěnými sloupy, výhledem na Arabské moře a dokonalým souzněním s přírodou.
22 z nich nabídne skutečně tradiční architekturu s koupelnou pod širým nebem a soukromou verandou, 8 z nich je modernějšího rázu.
Samostatně stojící Banyan Tree bungalov je ideální pro páry na líbánkách, poskytuje totiž dostatek intimity. V prostorné open air koupelně najdete přímo uprostřed zahrady stojící strom banyan, který se stane majestátným ochráncem Vašeho soukromí.
Kamenný Octagon je prostorný bungalov tradičního stylu s panoramatickými výhledy na moře. 10 dřevěných a prostorných domů Heritage Premium nabídne soukromou verandu a oddělenou relaxační místnost. V bujné zeleni palmového háje stojí 19 domů Herritage Classic, které nabídnou tradiční styl i modernější ráz – stačí si jen vybrat, co je Vám příjemnější.
Všechny kategorie ubytování mají klimatizaci, TV, WIFI, sadu na přípravu čaje a kávy, sejf, minibar a koupelnové vybavení.

Stravování

Okouzlující západ slunce bude potěšením pro Vaše oči, posezení ve dvou restauracích zase slastí pro Vaše chutě. Celodenní restaurace Cafe Samara nabídne pochoutky světové kuchyně, zatímco Essence umístěná na okraji útesu potěší specialitami Dálného východu. Svůdně lahodný koktejl vychutnáte v baru Madira, odkud se otevře panoramatický výhled na oceán a Vy zapomenete na všechny starosti světa.

Sport a night life

Ve volných chvílích se vydejte na jachtě za okouzlujícím šnorchlováním, užijte si vodních sportů či lenošení v nádherném bazénu.

Relaxace a zdraví

Ještě výrazněji ale Vaše tělo a mysl zrelaxuje v místních, světově vyhlášených Spa, které pěstují přes 5000 let starý léčebný systém ajurvedy. Terapeuté se však nezabývají jen ajurvédou, ale dokonale ovládají i jógu, meditaci, thajské i západní relaxační techniky a tradiční reflexní terapii.

Cena za 1 noc od 4.446,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

  • aktuální kurz cizí měny
  • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
  • vámi zvolený typ pokoje
  • vámi zvolený termín dovolené
  • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.