Half Moon Golf & Spa Resort

Jamajka / Jamajka

Destinace

Jamajka je ostrovní stát ležící ve střední Americe, Velkých Antilách, omýván Karibským mořem. Je největším anglicky mluvícím ostrovem v Karibiku a má 3 kraje: Cornwall, Middlesex a Surrey. Tyto kraje jsou dále rozděleny na okrsky a ten nejmenší ze 14 - Kingston je zároveň hlavním městem.

Jamajka má bohatou historii. Od objevení v roce 1494, přes kolonizace až po získání nezávislosti, které se podařilo roku 1962. Mimo Kryštofa Kolombuse a rastafariánství je známá díky sprinterovi Usianovi Boltovi, který drží 3 běžecké světové rekordy.

Kromě tabáku, rumu a nádherných pláží, zde můžete obdivovat také místní přírodu. Za zmínku stojí Národní park Blue and John Crow Mountains (BJCMNP) - je největším národním parkem na ostrově a od letošního roku je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Je situován na východním cípu Jamajky, má rozlohu 486 km² a představuje necelých 4,5 % povrchu Jamajky.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Hotel se nachází na severním pobřeží ostrova přímo uprostřed soukromého pozemku. Objevujte krásné zahrady a přírodní rezervaci v divočině. Všech 197 pokojů a Suite roztroušených v bílých domečkách, a 31 vilek leží blízko soukromé pláže, která je 2 kilometry dlouhá a je jednou z nejoblíbenějších na Jamajce. V resortu je 6 příjemných restaurací, 18 jamkové golfové hřiště, 13 tenisových kurtů, připravena je i zábava pro děti a mnoho vodních i pozemních aktivit, které najdete u půvabné soukromé laguny s delfíny.

Ať už cestujete sami, ve dvou, s rodinou, přáteli, nebo s někým jiným hotel Half Moon vám nabídne přesně to, co potřebujete. V pokojích se prolíná starý světový šarm spolu s dnešním moderním stylem luxusu. Všechny ložnice, Suite a vily jsou nekuřácké a mají vlastní balkón, nebo terasu.

Vybírat můžete celkem ze 2 typů klasických pokojů, 5 typů Suite, dále jsou v nabídce domečky (west cottage) a vily.

Stravování

Jíst v Half Moon je cesta za kulinářským průzkumem těch nejrůznějších dobrot. Místní talentovaný tým uznávaných kuchařů v čele s vynikajícím šéfkuchařem Giorgiem Rusconi dodává svým zaměstnancům inspiraci z hojnosti zdejšího vypěstovaného ovoce a zeleniny v kombinaci s příchutí Jamajky a světového repertoáru.

K dispozici je na výběr buď polopenze, plná penze nebo all inclusive (tzv. Half Moon plan). All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře v jakékoli hotelové restauraci a neomezenou konzumaci nápojů (alko, nealko a místní rozlévané víno). Hosté se zakoupeným all inclusive mají slevu ve výši 20 USD na vína z vinného lístku.
Všechny restaurace jsou nekuřácké.

Restaurace a bary:
- Sugar Mill, Seagrape Terrace, Il Giardino, Pepperpot, Beach Barbecue, Mystic India
- Lester's Bar, Cedar Bar, Oleander Bar, Hibiscus Swim-up Pool Bar, 19th Hole Bar

Sport a night life

 • Jízda na koni - Equestrian Centre
 • 18 jamkové mistrovské golfové hřiště
 • Plavání s delfíny v soukromé laguněSwimming with dolphins in the private Dolphin Lagoon
 • Spinning Studio
 • 13 osvětlených tenisových kurtů
 • 4 kurty na squash
 • Motorizované a nemotorizované vodní sporty
 • Kroket, šachy, jóga
 • Pro děti: Anancy Children’s Village, Hype Zone
 • Camp Half Moon
 • Zdarma shuttle do exklusivního nákupního centra Rose Hall

Relaxace a zdraví

Fern Tree Spa

Zapomeňte na starosti a okolní svět. Užijte si péči ve Fern Tree Spa, které jsou bezvadným útočištěm pro mysl i tělo. Ochotný personál se vám bude plně věnovat a poskytne vám nejrůznější jamajská ošetření a nabídne velký výběr z wellness vybavení.

Za zmínku stojí zahrady, které obklopují celý lázeňský areál. Najdete zde několik ovocných stromů - Otaheiti Apple, June Plum, Sour Sop, Sweet Sop, grep a Naseberry. Mezi nimi jsou zasazeny ananasy, zázvor, nové koření, šalvěj a levandule. Všechny jsou využívány pro výrobu ošetřujících přípravků.

Cenu vám rádi připravíme na vyžádání

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.