Nosy Be Hotel

Madagaskar / Madagaskar

Destinace

Madagaskar bývá turisty neprávem opomíjen. Díky tomuto faktu zde ale můžete stále pozorovat autentickou krajinu, nenarušovanou masy turistů. A že toho má Madagaskar spoustu co nabídnout!

Tento ostrov leží východně od Afriky (od Mozambiku je oddělen Mozambickým průlivem) a západně od ostrova Mauritius.

Nečekejte zde však mnoho afrických vlivů - místní krajina je naprosto odlišná. Najdete zde faunu a floru, kterou nespatříte jinde na světě.

Co od Madagaskaru můžete očekávat? Ostrov je velmi rozmanitý a jeho ráz se liší v závislosti na oblasti. Všeobecně lze říci, že sever je zelenější, a jih spíše připomíná vyprahlou krajinu amerického Grand Canyonu. Pro Madagaskar jsou typické nesčetné druhy orchidejí, vanilkové plantáže, obrovské stromy - baobaby a lemuři. Některé druhy nežijí a nerostou nikde jinde na světě. Zejména na severu ostrova najdete deštné pralesy. Po celém ostrově jsou také rozmístěny unikátní oblasti, které byly zařazeny do světového dědictví UNESCO.

Pobřeží Madagaskaru je přímo stvořené pro potápění - nabízí velmi bohatý podmořský život. Pozorovat lze také želvy, delfíny či velryby.

Pokud si myslíte, že doprava na Madagaskar je příliš složitá a zdlouhavá, jste na omylu. Z Paříže sem letí přímý let! Z Prahy lze tedy letět pohodlně, pouze s jedním přestupem.

NOSY BE:
Hotel Nosy Be se nachází na samostatném ostrově, který je situován nedaleko severo-západního pobřeží Madagaskaru. Přezdívá se mu také "velký ostrov", nebo "vonný ostrov". A to z toho důvodu, že se zde pěstuje Kananga vonná (Ylang-ylang), vetiver, káva, pepř a jiné koření.

Co se týče samotného ostrova, jsou zde jezera, autentické vesničky, plantáže koření, nejrůznější druhy palem, rýžová políčka a v neposlední řadě také hora Mount Passot.

Nedaleko ostrova Nosy Be jsou také menší ostrůvky, které jsou ideálním cílem pro výlety.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně / Polopenze

Hotel

Elegantní 4* resort se nachází na samostatném ostrově Nosy Be, který je posazen nad severním Madagaskarem. Zde se těší velmi pěkné lokalitě v západní části ostrova, přímo naproti malinkému ostrůvku Nosy Tanga. Pár kilometrů od resortu najdete hlavní město ostrova, Hell-Ville.

Resort je obklopen 5 akry nádherné zahrady, jen krůček od pláže Bellevue. Dokonalou relaxaci zažijete v hotelovém spa centru.

Ubytování je poskytováno v 50 pokojích (na výběr z 8 různých kategorií). Pokoje mají buď výhledy do zahrad, nebo na moře. Každý pokoj je zařízen s citem pro detaily. Samozřejmostí jsou sítě proti hmyzu, klimatizace, WiFi, minibar a vlastní terasa.

Pokoje standard:
Situovány v prvním patře hlavní hotelové budovy. Výhled z balkonu buď do zahrady nebo na moře.

Pokoje Loft:
Situovány ve druhém patře hlavní hotelové budovy. Celkem zde jsou k dispozici 4 takové pokoje. Design je velmi exotický a útulný. Použity jsou pouze teplé barvy. Z pokoje jsou nádherné výhledy na moře nebo do zahrad. Tento typ pokoje je ideální pro rodiny, je schopen ubytovat až 5 osob.

VIP bungalovy:
Jsou schovány uprostřed bujné zeleně. Tyto samostatně stojící bungalovy mají ložnici a obývací pokoj.

Junior Suite:
Situováno v Suite domě. V každém domě jsou 2 Suite, jedna v přízemí a jedna v prvním patře. Každá Suite má opět ložnici i obývací pokoj.

Vila:
Vily jsou nejvyšší kategorií ubytování v tomto resortu. Jedná se o samostatně stojící vily, obklopené nádhernou zahradou. Mají 2 ložnice, 2 koupelny a obývací pokoj.

Stravování

Hotelová restaurace nabízí tradiční místní pokrmy, západní kuchyni dochucenou místním kořením, mořské plody z grilu, italskou či francouzskou kuchyni.

Osvěžit se můžete v jednom ze 3 hotelových barů (na pláži, u bazénu a v prostorách hotelové lounge), které kromě tradičních nápojů nabízejí také exotické koktejly!

Sport a night life

Okolí ostrova skýtá nepřeberné množství atraktivit, které čekají, až je navštívíte. Vydat se můžete na nejrůznější výlety. Například za lemury - pokud jim přinesete banány, stanou se vašimi nejlepšími přáteli a nebudou se ostýchat, aby vám vlezli na rameno!
Okolní ostrůvky jsou také přímo rájem pro milovníky podmořského života. Potápění je tu nádherné a můžete si zaplavat s mořskými želvami, či pozorovat delfíny a velryby.

Relaxace a zdraví

Spa centrum

Cenu vám rádi připravíme na vyžádání dle vašich požadavků

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.