Adaaran Hudhuran Fushi

Maledivy / Maledivy

Destinace

Elegantní resort Adaaran Select Hudhuranfushi se nachází na ostrově nazývaném v místním jazyce „Ostrov bílého zlata“. Právě tady – mezi průzračnými vodami oceánu, bělostným pískem pláží a bujnou životem kypící zelení – prožijete dovolenou svých snů, kde západy slunce vybarvují oblohu do zlato-oranžova a mírné vlny Indického oceánu něžně objímají pobřeží. Z mezinárodního letiště v Male Vám cesta rychločlunem potrvá kolem 25 minut.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

All Inclusive

Hotel

Na 83 akrech tropické zeleně se nachází celkem 137 elegantních a prostorných klimatizovaných vilek, které na Vás dýchnou autentickou atmosférou Malediv, ale zároveň v nich najdete moderní vybavení jako je satelitní TV, osobní sejf, sadu na přípravu čaje a kávy nebo minibar.

Plážové vily, které Vás okouzlí tropickým designem v teplých barvách, jsou uhnízděny na bělostném pobřeží, odkud to do průzračných vln máte jen pár kroků.

Prestižní nad vodní Ocean vily, jenž jsou propojeny dřevěným molem, Vás zavedou nad azurově modré vody oceánu. Přímo ze svojí postele o velikosti King se můžete vydat do příjemně prohřáté vody a strávit zde neobvyklé ráno, kde Vás pohladí vycházející paprsky slunce.

Stravování

Rozmanité chutě a vůně slunečných Malediv na Vás nedočkavě čekají v několika barech a restauracích resortu.
V hlavní restauraci Banyan ochutnejte pochoutky mezinárodní i tradiční maledivské kuchyně podávané formou bufetu. Stačí jen sledovat, jak okolo šéfkuchařovy pánve tančí plameny, které zvěstují lahodnou pochoutku a usrkávat přitom víno nebo jiný chutný nápoj.

V Lohis baru, který je ideálním místem pro romantický večer ve dvou, Vás ovanou listy kokosových palem a písek polechtá Vaše chodidla. Při lahodném koktejlu nechte zvolna plynout drahocenný čas.

V baru Hiyala, umístěném přímo u bazénu, si pochutnáte na lehkém snacku nebo okusíte červené víno rozlévající se pomalu na jazyku.

Sunset restaurant, ideální pro výjimečné příležitosti, servíruje a la carte delikatesy světové kvality.

Sport a night life

V resortu Vám volné chvilky mezi mlsáním a koupáním vyplní různé aktivity a sporty, mezi něž patří např. tenis, plážový volejbal, fotbal či půlnoční rybaření se zkušenými místními rybáři. Adaaran Select Hudhuranfushi je velmi oblíbeným místem surfařů, skvěle si zde také vychutnáte šnorchlování či potápění, které Vám otevře dveře do podmořského divadla plného korálů, pestrobarevných rybiček, rejnoků či dokonce přátelských žraloků, kteří rejdí jevištěm této poutavé scény.

Relaxace a zdraví

Nádherné osvěžení, relaxaci a ozdravení naleznete v lázních Coconut Spa. Různorodé terapeutické techniky a masáže (masáž horkými kameny či mořskými ulitami, masáž hlavy nebo balinéská masáž) navodí blahodárný pocit duše i těla. Produkty Coconut Spa seženete také v místním butiku.

Maledivy jsou více než jen sluncem políbené pláže a tyrkysové barvy oceánu. Poznejte přírodní krásy či kulturní tajemství těchto ostrovů. Vydejte se na výlet do hlavního města Male, které Vám představí nejstarší mešitu Hukuru Miskiiy postavenou roku 1656 a zdobenou nádhernými rytinami a arabskými nápisy připomínající důležité náboženské události. Zajděte si také do jednoho z místních muzeí nebo se toulejte rybím trhem, kde kromě rozmanitých druhů mořských živočichů objevíte i chutné ovoce a zeleninu, o kterých jste dosud neměli ani ponětí.

Projděte se neobydlenými ostrůvky nebo naopak poznejte každodenní život místních lidí, který Vás ukonejší svým klidným a neuspěchaným tempem. Pro oslavu lásky je ideálním místem zelení pokrytý ostrůvek Kuda Bandos, kde Vám společníkem bude jen tiše šeptající moře a křik poletujících ptáků.

Maledivy jsou také dokonale fotogenickým místem, proto na nic nečekejte, naskočte do tradiční lodi Dhuni a vydejte se za skvělými záběry, které potěší oko všech Vašich přátel. Při troše štěstí se Vaším fotografickým úlovkem stanou i delfíni, kteří často rejdí za zádí lodi.

Ceník 2015 / 2016 v CZK

Cena za osobu za 1 noc Beach Villa Garden Villa
All Inclusive All Inclusive
01.11. - 23.12.2015 6 020,- 4 720,-
24.12.2015 - 10.01.2016 7 180,- 5 930,-
11.01. - 30.04.2016 7 120,- 5 820,-

Cena zahrnuje

 • Ubytování na 1 noc ve vybraném pokoji (dvoulůžkový)
 • All Inclusive:
 • Snídaně (07:30 - 09:30), oběd (12:30 - 14:30) a večeře (19:30 - 21:30) bufet v hlavní restauraci a svačiny na hlavním baru (10:30 - 11:30), buscuits & cookis (16:00 - 17:00), půlnoční občerstvení (do půlnoci - bufet), nápoje: whisky, brandy, gin, vodka, rum, víno červené, bílé, sodovka, pivo, minerální vody, cordialy - mango, pomeranč, ananas, na výběr z 5 koktejlů, výběr nealkoholických koktejlů, čaj, káva.
 • Hiyala bar (hlavní) 10:00 - 24:00, Beach bar (11:00 - 18:00), Lhois bar (11:00 - 18:00), Banyan restaurace (hlavní) během oběda a večeře.
 • Sporty a rekreace: Denně tenis + squash (včetně výbavy), posilovna, badminton, stolní tenis, kulečník, beach volleyball.

Cena nezahrnuje

 • Zpáteční letenku
 • Zpáteční transfer z letiště do hotelu rychločlunem
 • Manipulační poplatek (20 $ / osoba)
 • Drinky konzumované po půlnoci, užívání dalšího vybavení hotelu, drinky na exkurzích, mini bar (mimo 2 lahví vody, které budou denně doplňovány), fresh džusy
 • V ceně nejsou započítány speciální nabídky a slevy
 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu

Transfer

Transfer rychločlunem (možný i noční transfer) v délce 30 minut.

Pro pobyty zasahující do 24.12. a 31.12. platí povinný příplatek za štědrovečerní a novoroční gala večeři.

NABÍDKA VČASNÉHO NÁKUPU

Platná 10% sleva pro všechny rezervace uskutečněné do 31.10.2015 na pobyty v termínu 01.11.2015 - 30.04.2016.
Nabídku nelze kombinovat.

KAPACITA POKOJŮ

Kapacita pokojů Beach Villa a Garden Villa jsou maximálně 3 dospělé osoby + 1 dítě.
Kapacita pokoje Ocean Villa jsou maximálně 3 dospělé osoby (děti nejsou povoleny).

*Je možné si připlatit za ubytování v Ocean Villa.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.