Angsana Velavaru

Maledivy / Maledivy

Destinace

Maledivy jsou rájem pro všechny milovníky plážové dovolené - nabízí bělostné čisté pláže, tyrkysové laguny, bujnou tropickou zeleň, velmi milé a ochotné obyvatele. Ale hlavně velmi slunečné a teplé podnebí po celý rok s minimem srážek.

Milovníci potápění (ať už amatéři, či profesionálové), budou ohromeni bohatým podmořským životem, který lze pozorovat na místních korálových útesech.

Doprava na Maledivy je velmi příjemná - (nejen) z Prahy lze letět s prvotřídními leteckými společnostmi Emirates a Turkish Airlines, které nabízejí velmi kvalitní služby a komfortní let. Na Maledivy se létá s 1 přestupem - Emirates s přestupem v Dubaji, Turkish Airlines s přestupem v Istanbulu.

Jelikož Maledivy jsou složené z velikého množství malých ostrůvků, rozprostřených v Indickém oceánu, po příletu na mezinárodní letiště v Male ještě následuje transfer do resortu. Do rezortů, které jsou situovány poblíž Male, vás dopraví rychločluny. Do vzdálenějších resortů poletíte úchvatným hydroplánem, ze kterého máte dechberoucí výhledy na celé souostroví a modré laguny.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Polopenze / All Inclusive

Hotel

Tento resort se nachází v malebné laguně jižního Nilandhe Atolu. Je vzdálen od letiště v Male přibližně 45 minut letu hydroplánem (krásné vyhlídky). Velavaru znamená v místním jazyce „želví ostrov“ – název je odvozen od bohatého podmořského života.

Ubytování je poskytováno ve vilách, všechny nabízející výhled na moře. K dispozici jsou rovněž vily, které jsou posazeny na kůlech přímo na moři.

Resort má velmi typický maledivský vzhled a nabízí potřebný komfort a luxus. K dispozici jsou zde 3 restaurace, bar, spa centrum, dětský klub, centrum vodních sportů (windsurfing, katamarán, wakeboarding, vodní lyže či kánoe), a potápěčské centrum pro potápění s přístrojem.

Stravování

V základní ceně ubytování je standardně zahrnuta snídaně formou bufetu.
Za příplatek je možné přikoupit polopenzi, plnou penzi nebo all inclusive (limited all inclusive nebo premium all inclusive).

Limited all inclusive:
snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci (kombinace a la carte, bufetu, vaření před hosty a barbeque). Neomezená konzumace: minerální voda, vybrané druhy kávy a čaje, nealko nápoje, vybrané pivo, vybrané bílé, červené a růžové víno. Konzumace nápojů platí během jídel a kromě toho v hlavní restauraci a v baru od 11:00 do 23:00. (nápoje jsou podávány ve sklenicích).

Sport a night life

Hotelovým hostům k dispozici: centrum vodních sportů (windsurfing, katamarán, wakeboarding, vodní lyže či kánoe), a potápěčské centrum pro potápění s přístrojem.

Nabízeny jsou nejrůznější exkurze (například lodní výlety za potápěním...).

Relaxace a zdraví

Prostředí hotelu se přímo vybízí k relaxaci na pláži. Hotel má vlastní spa centrum, kam můžete zajít na odzdravné, relaxační či zkrášlovací procedury (samozřejmostí jsou masáže).

Cenu vám rádi připravíme na vyžádání

Transfer

Transfer z mezinárodního letiště v Male probíhá hydroplánem - scénický let cca 45 minut

*Noční transfery nejsou k dispozici. Povolená váha zavazadel na palubu hydroplánu je 20 kg zavazadlo + 5 kg příruční zavazadlo

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.