Coco Palm Bodu Hithi

Maledivy / Maledivy

Destinace

Maledivy jsou tvořeny množstvím atolů roztroušených v Indickém oceánu. Na jednom z nich – krásném North Male’ Atoll se nachází soukromý ostrov s výjimečným resortem Coco Palm Bodu Hithi. Je vzdálen 40 minut pohodlné jízdy luxusním rychločlunem z mezinárodního letiště v Male.
Ostrov se pyšní bohatou tropickou vegetací, pískové cestičky jsou lemovány kokosovými palmami, bělostné písčité pláže ostře kontrastují s modrými odstíny oceánu. Spokojeni zde budou i ti nejnáročnější cestovatelé.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Celkem 100 vil a rezidencí s vlivy moderní i tradiční architektury nabízí pohodlné a prostorné ubytování s luxusním vybavením. Všechny mají minibar, LCD TV s DVD přehrávačem, hudební přehrávač, sadu na výrobu kávy a sejf.
44 prostorných Island Vill 188 m² Vás potěší velkou ložnicí, přilehlou šatnou, koupelnou s centrální vanou, výhledem na oceán a dvěma sprchami (vnitřní a venkovní). Na soukromém dvorečku se třpytí bazén, nachází se zde také denní lůžko a sluneční terasa s možností stolování.
Ze 16 Water Vill 109 m² si užijete přímý vstup do tyrkysové laguny. Velký obývací prostor se otvírá na terasu s posezením a bazénem. Prostorná koupelna je vybavena velkou vanou a dvojitým umyvadlem, k dispozici je i vnitřní i venkovní sprcha.
16 prostorných Escape Water Vill 144 m² nabídne sluneční terasu ideální pro lenošení, opalování, stolování nebo dovádění v soukromém bazénu. Přímý přístup do laguny je už jen sladkou tečkou.
Pro členy Coco Palm Clubu je připraveno 24 přepychových Escape Water Rezidencí 184 m² s doškovou střechou, které poskytují nepředstavitelný luxus a pohodlí. Všechny rezidence jsou spojeny s hlavním ostrovem, ale zároveň jsou vzdáleny natolik, aby zaručily naprosté soukromí a exkluzivitu. V chic ložnici nebo originální odpočívárně si dopřejete sladké lenošení, zatímco na venkovní terase s bazénem si vychutnáte slunění pod laskajícími paprsky nebo stylové stolování. Designově dokonalá koupelna nabídne vnitřní i vnější sprchu a značkové koupelové přípravky. K dispozici je tak osobní komorník a soukromá restaurace The Stars určená výhradně pro klienty v rezidencích. Pochutnáte si v ní na současné mezinárodní kuchyni.V romantickém prostředí si mezi 5 až 6 hodinou odpolední můžete dopřát čaj, kávu nebo jiné dezerty, zatímco si užijete drahocenný výhled na pomalu odcházející slunce.
Mezi privilegia členství v Coco Palm Clubu patří také privátní check-in a check-out, francouzské šampanské po příjezdu, denní nabídka čerstvého ovoce a minerální vody, VIP soukromý mini-bar, soukromá kolekce CD a DVD, výběr z kvalitních doutníků, služby čištění bot, jedna luxusní bublinková koupel a vybraná lázeňská procedura v soukromí Vaší vily, jeden odpolední čaj v restauraci The Stars, hydroterapie v lázních Coco Spa, lekce jógy a mnoho dalších výhod.

Stravování

V resortu si v kreativních a originálních restauracích můžete vychutnat stolování jak pod širým nebem, tak v příjemném vnitřním prostředí.
Restaurace Air nabídne snídaně, obědy i večeře formou bufetu nebo a la carte pokrmů, zatímco romantická Aqua Vás nadchne umístěním přímo pod hvězdami, kde za svitu svíček ochutnáte právě ulovené ryby a mořské plody se špetkou asijského koření. Barbecue restaurace Breeze naservíruje inovativní recepty z grilu a v Tsuki Baru skvěle umístěném nad oceánem si pochutnáte na delikatesách jako jsou japonské saláty, sushi nebo čerstvé ryby.
Na osvěžující skleničku si zajděte do baru Latitude, který je umístěn přímo na pláži. Barvami hrající západ slunce si můžete vychutnat také ve vinném sklípku Altitude. Možnost stolování se nabízí také v soukromí Vaší krásné vily.

Sport a night life

V resortu si přijdou na své také milovníci vodního živlu. Okouzlující svět fascinujících barev a unikátních druhů podvodních živočichů objevíte při potápění s PADI certifikovanými instruktory. Kromě toho vyzkoušejte šnorchlování, jízdu na kanoi, katamaránu či vodních lyžích, plachtění nebo windsurfing.
V areálu resortu je dispozici také osvěžující bazén, tenisové kurty, volejbal, stolní tenis nebo kulečník.

Relaxace a zdraví

Coco Spa otvírají bránu k osvěžení a ozdravení Vaší mysli i těla. Tyto okouzlující lázně sedí přímo nad křišťálovými vodami. V lázeňských místnostech s vlastním bazénem či vanou a relaxační terasou si dosyta užijete indonéské, thajské nebo indické terapie. Klidným průvodcem Vám budou jen zkušené ruce talentovaných terapeutů a loučící se slunce. K lázním patří také dva pavilony pro cvičení jógy a plně vybavené nadvodní fitness.
Zažijte autentické Maledivy a dopřejte si všechny zážitky, které resort Coco Palm Bodu Hithi nabízí. Výlet do Male, soukromé kino pod třpytivými hvězdami, rybaření při východu nebo západu slunce na tradiční lodi Dhuni, kouzelné ráno na pláži s bohatou snídaní a šampaňským – to jsou jen některé z mnoha nezapomenutelných okamžiků, které zde můžete zažít.

Ceny vám rádi připravíme na vyžádání.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.