Coco Palm Dhuni Kolhu

Maledivy / Maledivy

Destinace

Jediným možným způsobem, jak popsat nádherný vilový komplex Coco Palm Dhuni Kolhu, je nazvat ho nebeským rájem na zemi. Naleznete ho na privátním ostrůvku Dhuni Kolhu na atolu Baa Atoll, který se nachází 124 km od mezinárodního letiště v Male. Třicetiminutový let hydroplánem uplyne jako mávnutím kouzelného proutku a Vaše dovolená na bujném tropickém místě obklopeném bělostnými plážemi a smaragdovou lagunou plnou korálových útesů může začít.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Ubytování se nachází v 98 rozkošných vilách s doškovou střechou buď posazených mezi zelenou vegetací nebo na kůlech postavených nad zářivou lagunou.
57 Beach vil 87 m² zaručuje romantické soukromí v srdci tropické zahrady. Z koupelny pod širou oblohou si užijete slunce, které zapadá za kokosové palmy. Prostorná ložnice s vysokými stropy nabídne postel o velikosti King, stropní větrák a klimatizaci, dále ve vile naleznete minibar, sejf, sadu na přípravu čaje a kávy, fén a pracovní stůl. Soukromá terasa s venkovním posezením se skvěle hodí pro stolování, relaxaci nebo četbu oblíbené knihy.
27 Deluxe vil 87 m² má navíc Spa koupelnu a zapuštěný bazén na venkovní terase.
12 Lagoon vil 87 m², které jsou na svých bambusových kůlech vztyčeny přímo nad lagunou, je ideální pro hosty hledající výjimečnost a ústraní. Budou potěšeni luxusním nábytkem i vybavením, jacuzzi koupelnou, vlastním bazénkem a velkou sluneční terasou, z které budou moci pozorovat čarokrásné západy slunce.
Vrcholem přepychu jsou 2 Sunset Lagoon vily 154 m², které zaručí ničím nerušené soukromí a nejkrásnější výhledy do modré dáli. Život již nemůže být příjemnější než tady. Vily mají luxusní Spa koupelnu, venkovní i vnitřní sprchu, soukromou terasu s bazénem, venkovní posezení, mini music system, TV a DVD přehrávač. Pro maximální pohodlí je k dispozici osobní komorník nebo možnost lázeňských terapií přímo ve Vaší vile.

Stravování

Když přijde hlad a chuť na vytříbené pokrmy, zajděte do prostorné restaurace Cowrie, která připomíná maledivský stan s doškovou střechou. Mezinárodní kuchyni formou bufetu nebo a la carte pokrmy Vám připraví přímo před Vašima očima. Restaurace Cornus s výhledem na klidný oceán servíruje maledivské, thajské a indické speciality, zatímco Cornus Grill připraví grilované ryby a mořské plody. Stylový a neformální Conch bar nabídne mnoho lehkých zákusků a barevných koktejlů, do Lagoon baru vystavěného přímo nad lagunou si pro sklenku drinku můžete i připlavat.
Pro jedinečný zážitek je připraveno stolování v intimitě Vaší vily.

Sport a night life

Kromě vodních sportů jako je potápění, jízda na kanoích, plachtění nebo windsurfing můžete zažít mnoho dalších jedinečných zážitků. Vydejte se při východu nebo západu slunce pozorovat delfíny, zarybařte si, při šnorchlovacím výletě pozdravte kolem plující želvy a rejnoky nebo si vychutnejte chutě a vůně maledivské tradiční vesnice. Připraven je také výlet na panenský ostrov Medu Finolhu, který se pyšní krásnou písečnou pláží a korálovými útesy. Jako Robinson Crusoe se budete cítit na opuštěném ostrově, kde můžete v plážovém domku přespat a ráno si vychutnat chutnou snídani na pláži.
V resortu je pro milovníky pohybu připravena také tělocvična, lekce aerobiku, stolní tenis, badminton, tenisové kurty nebo billiard.

Relaxace a zdraví

V klidných Coco Spa naleznete ztracenou energii, vnitřní pohodu a sladkou relaxaci. Blahodárné účinky indonéských, thajských a indických procedur doplněné kolekcí produktů inspirovaných ajurvedou prohloubí Váš lázeňský zážitek.

Cenu vám rádi připravíme na vyžádání

SPECIÁLNÍ NABÍDKA !!! (lze uplatnit všechny níže zmíněné akce zároveň):

  • získejte slevu ve výši 25% z ceny ubytování (platí pro cenu se snídaní)
  • získejte slevu 15% na zpáteční transfer hydroplánem
  • zaplať cenu se snídaní a získej zdarma upgrade na polopenzi
  • NOCI ZDARMA: zaplať 5 nocí a zůstaň 7 nocí (2 noci zdarma) nebo zaplať 10 nocí a zůstaň 14 nocí (4 noci zdarma)

nabídka platí pro všechny pobyty do 31.10.

TRANSFER

Transfer z mezinárodního letiště v Male probíhá hydroplánem a trvá cca 30 minut
Povolený váhový limit je 20 kg hlavní zavazadlo a 5kg příruční zavazadlo
Není možný noční transfer

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.