Finolhu - speciální nabídka v termínu 22.-29.10.2016

Maledivy / Maledivy

Destinace

Nově otevřený resort Finolhu se nachází v atolu Baa, který je chráněn jako podmořský národní park (jediný národní park na Maledivách, kde se lze ubytovat). Čeká vás tu tedy nepřekonatelně bohatý podmořský život, který byste stěží hledali někde jinde.

Ostrov, na kterém je resort Finolhu posazen, patří na Maledivách rovněž k raritám. Měří totiž více než 2 km (standardně je na Maledivách těžké najít ostrov, který dosahuje alespoň délky 1 km). Je tedy jako stvořený pro dlouhé procházky, a díky velmi dlouhému pobřeží zde máte naprostou jistotu, že zdejší pláže budou zcela liduprázdné. Navíc 90% plochy ostrova je pokryto bujnou tropickou zelení...

Ostrov je obklopen velmi širokou uzavřenou lagunou, uvnitř které můžete bezpečně plavat bez vln a mořských proudů. Na okraji této laguny je domácí reef, na kterém můžete při šnorchlování pozorovat velmi bohatý podmořský život. V resortu Finolhu se můžete ubytovat buď ve vilách s vlastním bazénem, nebo bez bazénu. Vily bez bazénu jsou vždy na straně ostrova s lagunou. Vily s bazénem jsou vždy na straně, kde se nachází okraj reefu (je zde nádherné potápění, ale je třeba dbát na mořské proudy, a neplavat daleko).

A jak se na ostrov dostanete? Po příletu do Male vás čeká krátký pobyt v hotelovém salonku s občerstvením. Zde počkáte na odlet hydroplánu - let hydroplánem je zážitek sám o sobě, můžete pozorovat korálové útesy a tyrkysové laguny z výšky... Zpět v den odletu poletíte místním letadlem (výhoda oproti hydroplánu je, že může létat i za tmy a můžete tak zůstat na hotelu déle).

POBYT MŮŽETE KOMBINOVAT SE SESTERSKÝM HOTELEM AMILLA FUSHI. DOPRAVÍ VÁS NA NĚJ LOĎ ZA 25 MINUT A TENTO TRANSFER JE ZDARMA. RESORT AMILLA FUSHI JE LUXUSNĚJŠÍ NEŽ FINOLHU, Z TOHO DŮVODU DOPORUČUJEME POBYT VE FINOLHU JAKO PRVNÍ, A POTÉ ZAVRŠIT V AMILLA FUSHI.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Polopenze

Hotel

Velmi kvalitní hotel, od stejného majitele jako luxusní Amilla Fushi. Majitel sem přenesl veškeré zkušenosti z provozu velmi oblíbeného Amilla Fuhsi, tudíž můžete očekávat velmi špičkový servis na TOP úrovni, a za opravdu přijatelnou cenu. Resort je zcela nově postaven a pro klienty poprvé otevřen teprve v červnu 2016.

Vily jsou velmi prostorné, základní kategorie vily začíná na ploše 145 m2 a výše. Jsou vybaveny v retro stylu, ale s nádechem moderna. Všechny vily jsou k dostání buď s jednou, nebo dvěma ložnicemi. Některé vily jsou bez vlastního bazénu - takové vily jsou situovány vždy na straně ostrova s lagunou. Buď jsou to Lagoon vily (nadvodní vily postavené na kůlech přímo nad mořem), nebo Beach vily (na pláži). Pak Finolhu nabízí také vily s vlastním bazénem, které jsou naopak vždy na straně ostrova, kde končí reef a začíná otevřené moře. Tyto vily mají výhodu nádherného potápění, ale je třeba dbát na plavání v bezpečné vzdálenosti od mořských proudů. Na výběr buď Ocean pool vily (nadvodní vily s bazénem), nebo Beach pool vily (plážová vila s bazénem).

Všechny jednoložnicové vily se vždy skládají z ložnice a koupelny. Dvouložnicové vily mají 2 ložnice, koupelnu, a oddělený obývací pokoj. Celkem je ve Finolhu 125 vil a všechny zaručují absolutní soukromí.

Check in / check out:
Úžasná věc ve Finolhu je to, že každý host má svou vilu automaticky připravenou v okamžik svého příjezdu. Nemusí tedy čekat až do 14 hodiny, kdy v hotelech standardně bývá check in. Ve Finolhu se ubytujete okamžitě, a bez příplatku. To samé platí i pro odjezd... Vaše vila vám bude k dispozici až do poslední chvíle před vaším odjezdem, a opět zcela bez příplatku.

Stravování:
V hotelu najdete několik vynikajících restaurací. Základním typem stravy je snídaně. Lze si připlatit buď za plnou penzi, nebo plnou penzi plus. Plná penze plus zahrnuje snídani, oběd a večeři, a k tomu nápoje během obědů mezi 12:30 - 15:00 a během večeří mezi 18:30 - 22:30).

Stravování

Polopenze
Za příplatek je možné dokoupit plnou penzi

Sport a night life

Během svého pobytu na Finolhu se určitě nebudete nudit. Je tu pro vás připravené mimo jiné fotbalové hřiště a tenisové kurty. Samozřejmostí je plně vybavená posilovna, unikátní tím, že se dělí na krytou vnitřní část, a na venkovní část (pro ty, kteří neradi cvičí v klimatizovaných uzavřených prostorách, ale raději upřednostní cvičení na čerstvém vzduchu). Venkovní posilovna je mezi hosty velmi populární...

Finolhu je jako stvořený pro zamilované páry, kterým například nabízí venkovní lehátka na pláži pro 2, nebo párové místnosti v lázních. Myslí však i na rodiny s dětmi, které si mohou užít dětský klub.

Většinu svého pobytu ve Finolhu budete zřejmě trávit na pláži, nebo v tyrkysových vodách Indického oceánu... Kdyby se vám přeci jen zachtělo po změně, můžete svůj pobyt rozdělit mezi Finolhu a Amilla Fushi. Tyto sesterské hotely leží ve stejném atolu, pouhých 25 minut plavby lodí od sebe.

Speciální nabídka v termínu 22. - 29.10.2016 včetně přeletu

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji Lagoon vila včetně letenky 59.400,-Kč
51.500,-Kč

Cena zahrnuje:
-6 nocí a late check out 29.10. do večerního odletu ubytování v Lagoon vile
-polopenze po celou dobu pobytu
-uvítání na letišti, salonek Finolhu Fushi na letišti Sea Plane v den příletu i odletu (3 minuty od mezinárodního letiště)
-letenka Male - hotel (sea plane 30 minut), max. povolená hmotnost zavazadel je 20 kg odbavené zavazadlo a 5 kg příruční zavazadlo. Každý další kilogram je zpoplatněn 4USD za kilogram a platí se přímo na letišti
-letenka hotel - Male (domestic flight 20 minut a speed boat 10 minut), max. povolená hmotnost zavazadel je 25 kg odbavené zavazadlo a 5 kg příruční zavazadlo. Každý kilogram nadváhy je zpoplatněn 2USD za kilogram a platí se přímo na letišti
-check in ve vile
-Wifi na pokoji
-košík s ovocem po příjezdu
-denně mezinárodní noviny na pokoji
-půjčení jízdních kol a šnorchlovacího vybavení
-nemotorizované vodní sporty(kromě hobie cat)
-vstup do posilovny, sauny a parní lázně
-využití tenisového kurtu
-trezor na pokoji
-Nespresso kávovar na pokoji
-DVD na pokoji
-slunečníky, lehátka a plážové ručníky

Cena nezahrnuje:
-zpáteční letenku Praha - Dubaj - Male - Dubaj - Praha (s Emirates let z Prahy do Dubaje s A380, orientační cena letenky 24.000,-Kč za osobu)
-cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu (Allianz): 1 094,-Kč za osobu
-příplatek za plnou penzi Plus - speciální nabídka k otevření hotelu: oběd a neomezená konzumace nápojů během všech jídel (snídaně-oběd-večeře) - příplatek 16 100,-Kč za osobu.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.