GANGEHI ISLAND RESORT

Maledivy / Maledivy

Destinace

MALEDIVY:
Maledivy jsou rájem pro všechny milovníky plážové dovolené - nabízí bělostné čisté pláže a tyrkysové laguny s jedinečným potápěním a teplým mořem. Jsou jako stvořené pro ty z vás, kteří potřebují absolutně vypnout po náročném pracovním vypětí - od prvního okamžiku, kdy vystoupíte z letadla, se ve vás rozlije blažený pocit klidu a odpočinku.

Na Maledivy lze letět prakticky celoročně. Díky poloze těsně u rovníku jsou zde teploty během celého roku velmi vyrovnané, s minimem srážek. Období monzunů zde trvá v období našeho léta, nejvíce v květnu a červnu. Deště jsou však prudké a krátké, není tedy třeba se příliš obávat. Navíc pobyt mimo sezónu potěší atraktivní cenou.

Maledivy jsou složené z velikého množství malých ostrůvků, rozprostřených v Indickém oceánu (každý hotel má vlastní ostrov). Z Prahy přiletíte na hlavní letiště v Male, odkud se následně přesunete lodí, hydroplánem či menším letadlem...

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Luxusní Gangehi Island Resort se nachází na malém ostrově Gangehi asi 25 minut letu hodroplánem z ostrova Male. Ostrov je klidný s bujnou vegetací. Na jedné straně je lemován korálovým útesem v těsné blízkosti a na druhé straně se otevírá do široké laguny. Nádherná pláž s jemným bílým pískem a kokosovými palmami je omývaná křištálově čistým mořem. Maledivy jsou jedním z nejlepších míst pro potápění na zemi. Objevte svět pod hladinou, který překypuje životem. Uvidíte velkou řadu tropických ryb všech tvarů a velikostí, které plavou mezi korály, ale i mořské želvy, kterým toto prostředí vyhovuje. Dále uvidíte žraloky, delfíny, rejnoky a mnoho dalšího.

Stravování

VELI RESTAURANT
Hlavní restaurace s výhledem na moře a pláž představuje vynikající italské speciality, orientální a mezinárodní kuchyni s živým grilem.

THARI LOUNGE & RESTAURANT
Jedná se o novou a elegantní à la carte restauraci otevřenou od západu, kde si hosté mohou vychutnat koktejly a užít si večeře s mezinárodní kuchyní. Nabízí úchvatné výhledy na krajinu a západ slunce.

KANDU BAR
Panoramatický bar přímo vedle hlavní restaurace, s výhledem na moře, otevřený po celý den. Představuje čerstvé džusy, koktejly a dovážené likéry, piva, vína, alkoholické i nealkoholické nápoje a je ideálním místem ke strávení příjemných chvil a relaxačních večerů.

Sport a night life

Resort nabízí nespočet aktivit. Protože ostrov obklopuje zářivě modrý oceán, nabízí se řada vodních sportů - šnorchlování, kánoe, potápění, atd...

Pro aktivnější klienty si hotel připravil lekce jógy, celodenní přístup do fitness centra nebo volejbalové hřiště.

Relaxace a zdraví

V Ginger Spa jsou procedury kombinovány s duchovními a meditativními zkušenostmi k dosažení celkového blaha těla i mysli. Většina procedur je založená na Ayurvedské medicíně. Vyberte si ajurvédskou nebo klasickou masáž a zbavte se napetí. Kosmetické balíčky jsou vždy přizpůsobeny vašemu typu pleti.

Cena za 1 noc od 4.960,- / osoba

Speciální nabídka - Meal upgrade (BB = upgrade ze snídaně na polopenzi, příplatek za plnou penzi nyní jen 26 USD za osobu (místo původních 52 USD), 20% sleva na ubytování + dalších 5% sleva Early bird rezervace. Platí od 25.11.15 - 23.12.15 & 10 - 03. 04.16 (musí být rezervováno do 03.04.16). Speciální nabídka se týká všech pokojů vyjma Club pokojů (Club pokoje mají zdarma benefit upgrade zdarma ze snídaně na polopenzi.

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

  • aktuální kurz cizí měny
  • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
  • vámi zvolený typ pokoje
  • vámi zvolený termín dovolené
  • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje:
- 1 noc ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
- snídani

Cena nezahrnuje:
- transfer hydroplánem
- cestovní pojištění

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.