Island Hideaway

Maledivy / Maledivy

Destinace

Na neobydleném panenském ostrově Dhonakulhi, který se nachází v severní části souostroví Maledivy, se skví exkluzivní soukromý boutique resort Island Hideaway. Toto výjimečné místo skutečně plně odpovídá svému názvu – jedná se o„ostrovní úkryt“, který je ztělesněním naprostého klidu a harmonie. Navzdory bohaté vybavenosti hotelu je využito pouhých 5 % ostrova, zbylých 95% je ponecháno náruči autentické a lidskou rukou nedotčené přírody.
Vašemu pobytu v ráji předchází 45 minutový scénický let z mezinárodního letiště v Male a poté krátký přesun rychlým člunem na ostrov Dhonakulhi. Máte také možnost vybrat si let hydroplánem, soukromým proudovým letadlem nebo plavbu jachtou, která Vás doveze do unikátního přístavu na ostrově, který je prvním svého druhu na Maledivách.
Velký ostrov Dhonakulhi poloměsíčitého tvaru je zcela obklopen plážemi s bílým pískem. Nádherná průzračná laguna, která dosahuje výšky pasu, je obtékána temnějším Indickým oceánem. Nádherné korálové útesy dotvářejí atmosféru zelení pokrytého ostrova.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Plná penze

Hotel

Právě ve stínu kokosových palem, banánovníků a jiných exotických rostlin je umístěno 49 majestátných vil. Svojí rozlohou patří mezi jedny z nejprostornějších na Maledivách. Jsou umístěny minimálně 30 metrů od sebe, aby bylo zajištěno dokonalé soukromí a intimita všech hostů. Všechny nabízí panoramatické výhledy na dechberoucí barvy laguny a oceánu. Všechny vily jsou také vybaveny nábytkem a dalším zařízením, které plně respektuje a oslavuje krásu přírody. Přesto do této rustikální nálady harmonicky zapadá luxusní a moderní vybavení, které Vám poskytne dokonalý komfort.
Ztělesněním nesrovnatelné exklusivity a vybraného vkusu jsou 2 Hideaway Palace 1420 m² umístěné na zlatavém pobřeží. Každá z nich je složena ze tří soukromých ložnic s přilehlými koupelnami a šatnami, pokoje jsou propojeny dřevěnou palubou. Okolo se nachází 3 bazény, které navozují pocit, jako by Vaše se obydlí vznášelo na vodě.
3 dvouložnicové Deluxe Jasmine Garden vily 1200 m² jsou nejnovější a nejvybranější kategorií ubytování. Jejich nádherný bazén o rozměru 53 m² skvěle osvěží horké dny. 2 ložnice s přilehlými koupelnami a oddělený obývací pokoj se perfektně se hodí pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Dvoupatrové vily mají toaletu a sprchu pro hosty, z terasy se otevře nádherné panorama.
7 exotických Jasmine Garden vil 705 m² je umístěno přímo na pobřeží a obklopeno vlastní zahradou. Vstup do této vily je skrze malý dvoreček maledivského stylu, který Vás zavede do relaxačního prostoru s výhledem na obrovský bazén. Hosté mohou romanticky povečeřet na doškami kryté terase.
Na dřevěných pilířích vystavěné 2 Water suite 235 m² nabízejí přímý přístup do tyrkysové laguny, vlastní lázeňskou místnost s výhledem na oceán, parní místnost a venkovní kruhovou vanu. Ideálně se hodí pro páry na líbánkách, romantičtější výhledy již na Maledivách nenajdete.
2 Dhonakulhi Pool residence 550 m² mají bazén o velikosti 60 m², který je ideální pro rodiny s dětmi. Užijete si oddělený obývací pokoj a prostornou ložnici s francouzskými okny.
18 Dhonakulhi residencí 550 m² je rozmístěno podél pláže. Francouzskými okny prostorné ložnice se pokocháte venkovním jacuzzi bazénkem a výhledem na lagunu, odpočinete si v open-air obývacím pokoji či na dřevěné terase. Koupelna je vybavena vanou s jacuzzi.
7 elegantních Raamba Retreat 385 m² designovaných do rustikálního stylu má prostorný obývací pokoj a ložnici, v koupelně naleznete i jacuzzi vanu. Venkovní terasa a zahrady poskytují perfektní soukromí.
7 Funa pavilonů 176 m² je ztělesněním lásky k přírodě, a to v každém detailu. Mají vlastní zahradu, obývací pokoj a ložnici s týkovými podlahami, open air koupelnu a výhled na pláž z dřevěné terasy. Satelitní TV s DVD přehrávačem a sound systém jsou ukryty ve speciální oddělené skřínce. Koupelna je dekorována žulou, břidlicí a onyxovým mramorem.

Stravování

Cokoli Vám přinese Vaše fantazie, v kteroukoli denní či noční dobu, jsou Vám neustále připraveni převést do skutečné podoby výteční šéfkuchaři resortu. Navrhnou menu přímo pro Vás a pohostí Vás lahodnými a šťavnatými specialitami mezinárodní i maledivské kuchyně.
Labužníci si přijdou na své v restauraci Matheefaru, která se specializuje na mezinárodní kuchyni a grilované pokrmy. Při večeři se pokocháte romantickým západem slunce nad Indickým oceánem. Nadvodní restaurace Gaafushi naservíruje autentickou asijskou kuchyni a speciality z mořských plodů.
V baru Meeru mají největší kolekci Malt Whisky v Indickém oceánu, která Vám nejlépe bude chutnat na venkovní terase.

Sport a night life

Resort nabízí mnoho volnočasových aktivit, mezi které patří potápění (v dosahu 5-60ti minut se nachází přes dvacet unikátních potápěčských míst), vodní sporty (vodní lyžování, jízda na banánu či serfovací kola), fitness místnost, tenis, plážový volejbal a další. Vyzkoušet můžete také rybaření za rozbřesku, západu slunce nebo v hvězdami ozářené noci, kulturní exkurze na zajímavá místa Malediv, cestu na opuštěný ostrov či fotogenický let nad ostrovem.
Nadšeni budou z dovolené také Vaše děti, pro které je otevřen Tender Hearts Kids Club, kde si budou malovat, hrát stolní hry, stavět hrady z písku, užijí si krabí závody, taneční párty, výpravy za pokladem nebo exkurze mimo resort.

Relaxace a zdraví

Naprostý zážitek relaxace a uvolnění je pro Vás připraven v lázních Mandara, které jsou proslulé využíváním léčivých sil z Bali.

Cenu zájezdu vám rádi připravíme na vyžádání dle vašich požadavků

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.