Lily Beach Resort & Spa

Maledivy / Maledivy

Destinace

Na ostrově Huvahendhoo, který se nachází na jihovýchodě okouzlujícího atolu Ari Atoll, se jako perla skví pětihvězdičkový resort Lily Beach. Po světě známý jako místo čistých a nedotčených pláží a divoké bujné vegetace potěší také skvělou možností potápění na výjimečných místech oceánu.
Luxusní Lily Beach je prvním resortem na Maledivách, který nabízí all inclusive program „Platinum Plan“. Nároční cestovatelé budou nadšeni skutečně bezstarostnou dovolenou, která rozlije v jejich duších naprostý klid a pohodu.
Součástí programu Platinum Plan je vřelé uvítání na letišti a asistence při příjezdu a odjezdu do hotelu. Velkým zážitkem pro Vás jistě bude 25 minutový let hydroplánem nad okouzlujícím světem neobyčejně modré a v ní roztroušených ostrůvků a neobvykle tvarovaných útesů. Hosté mají také možnost stolování v hlavní restauraci hotelu, jednou mohou v ceně programu okusit pochoutky specializované restaurace Tamarind. K tomu mají v restauracích a barech na výběr ze sedmdesáti druhů vín, čtyř značek cigaret, kvalitního piva a dalších alkoholických i nealkoholických nápojů. Zdarma jsou také všechny nemotorizované sporty, šnorchlování a další aktivity z nabídky Sports Centra. Dvě exkurze z nabízených šesti jistě potěší milovníky výletů a poznávání neznámých krajin – na výběr je šnorchlování v korálové zahradě, plavba spojená s rybařením, pozorování barvami hrajícího západu slunce z lodi, výlet do rybářské vesnice Dangethi, exkurze na ostrov Mahibadhoo a piknik na neobydleném ostrůvku. K dispozici je v rámci Platinum Plan také přístup k internetu a The Turtles Kid's Club k pobavení Vašich nejmenších.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Ultra All Inclusive

Hotel

Ubytování v přepychových vilách se vyznačuje nádherným designem a vysokou kvalitou poskytovaných služeb. Na výstavbu vil i ostatních veřejných míst byly použity pouze přírodní materiály jako je dřevo či kámen. Výsledný vzhled, který dokonale zapadá do nálady ostrova, je tak kombinací současného moderního designu a místní maledivské architektury.

Prostorné nadvodní vily Sunset Water Suites 182 m² jsou skutečnou pýchou resortu. Na kůlech postavené shlíží majestátně na okolí a Vy si tak užijete ničím nerušený výhled na azurovou lagunu. K dispozici je pro Vaše pohodlí a sladké lenošení denní lůžko, bazén a 24 hodin denně také osobní komorník.

Na kůlech postavené, romantické Deluxe Water Villy 126 m² nabízí dostatek soukromí a jsou vybaveny originální, samostatně stojící vanou s jacuzzi a bazénem.

Lagoon Villy 90 m² jsou vystavěny z poloviny nad vodou a užijete si soukromý přístup do laguny z vlastní terasy.

Elegantní Beach Villy 68 m² uhnízděné podél pobřeží jsou vybaveny dřevěnými a kamennými podlahami, koupelnou pod širým nebem a poskytují soukromý přístup na pláž.
Pro pohodlí rodin s dětmi jsou ideální Family Beach Front Villa 136 m², které vznikly propojením dvou Beach vil (cena na vyžádání)

Všech pět kategorií ubytování je vybaveno klimatizací, stropním větrákem, LCD TV, CD/DVD přehrávačem, sadou na přípravu čaje a kávy a sejfem.

Stravování

Nezapomenutelné kulinářské zážitky si odnesete ze třech restaurací resortu.

Hlavní, pod širým nebem umístěná restaurace Lily Maa nabídne kombinaci a la carte pokrmů a bohatého bufetu. Zkušený šéfkuchař předvede své mistrovské umění přímo před Vašimi zraky, dokonalým pozadím pak bude výhled na nekonečnou modrou nádheru před Vámi.

Nad vodní restaurace Tamarind doplní svoji nabídku indické a čínské kuchyně vybranou kolekcí vín, zatímco v neformální a živé The Spirit bar & Lounge najdete ideální místo pro relaxaci po náročném dni. Podlahy z písku, pestré barvy a pečlivě vybraná hudba budou skvělými průvodci.

Vibes bar je otevřen od 10. 00 do12.00, Spirit Bar & Launge od 10.00 do 01.00 a Aqva Pool Bar od 10.00 do 22.30.

Sport a night life

K naší představě o ideální dovolené patří nabídka zábavy, sportů a aktivit během slunečného dne, ale i tropické noci.
Pro milovníky pohybu je připravena moderně vybavená tělocvična, Water Sport Centre nabízí nemotorizované sporty jako je jízda na kanoích, katamaránech, windsurfing či wake-boarding.

Dostatečně si ale můžete užít také motorizovaných sportů jako je fun-tube nebo jízda na banánu. Ve Sports Centru jsou k dispozici osvětlené tenisové kurty, stolní tenis, šipky, billiard či plážový volejbal.

Jelikož se nacházíte na místě, které je po celém světě vyhlášené kvalitou potápění, byl by velký hřích ho také nevyzkoušet. Zkušení instruktoři OCEAN-PRO nabídnou jak teoretické, tak praktické lekce na těch nejkrásnějších a nejrozmanitějších místech v blízkém okolí. Děti od 8 do 11 let mohou vyzkoušet kurzy Bubblemakers.

Nádherně vlahé večery oživí tradiční hudba nebo rychlé rytmy místní diskotéky. Velkým zážitkem pro Vás jistě bude také noční rybaření pod svitem vševědoucího třpytivého měsíce. Ve své náruči Vás kromě křišťálově čisté laguny uvítají také dva resortní bazény s osvěžující vodou.

Relaxace a zdraví

Ať si již naprostou relaxaci představujete jakkoli, v lázních Tamara naleznete naplnění i těch nejsmělejších představ. Nadvodní pavilon je svatyní klidu, pokoje, osvěžení a ozdravení Vašeho unaveného těla, mysli i ducha. Unikátní prostor se skleněnou podlahou, dřevěnými doplňky a omamnou vůní všude okolo Vás pozve do světa blaženého štěstí a naprosté relaxace. Holistické terapie, které jsou něčím, co sahá za hranice tradičních procedur, zachytí pozitivní energii a žár tohoto místa. Ty se pak vstřebají přímo do Vás.

Ceník 2015 / 2016 v CZK

Cena za 1 osobu za 1 noc Beach Villa Lagoon Villa
Platinum plan Platinum plan
01.11. - 23.12.2015 6 770,- 7 910,-
24.12.2015 - 05.01.2016 9 560,- 11 560,-
06.01. - 15.04.2016 8 120,- 10 230,-
16.04. - 30.04.2016 7 020,- 8 540,-
01.05. - 20.07.2016 6 080,- 7 330,-
21.07. - 30.09.2016 6 370,- 7 550,-
01.10. - 31.10.2016 6 510,- 7 780,-

Cena zahrnuje

 • Ubytování na 1 noc ve vybraném pokoji (dvoulůžkový)
 • Platinum plan:
 • Setkání a pomoc při příjezdu a odjezdu
 • Zdarma přístup do VIP Lounge Trans Maladivian Airways - sea plane terminal
 • V restauracích a barech na výběr z 80 prémiových vín z celého světa!
 • Na baru dostupné 4 druhy cigaret
 • Lily maa (hlavní restaurace), Tamarind (speciální restaurace), Spirit bar & lounge (drinky, džusy, nápoje), Aqva Pool Bar (obědy a la carte, nápoje všeho druhy), Vibes bar (živá zábava, a la carte obědy, nápoje)
 • Premium mini bar (denně udržovaný - pivo, víno, nealkoholické nápoje, voda a svačiny)
 • Zdarma plážový chladící box s nealkoholickými nápoji
 • Zdarma výbava pro šnorchlování a nemotorizované vodní sporty
 • Volný přístup: tenisové kurty, posilovna, voleyball
 • 2 Exkurze dle výběru z: šnorchlování v korálové zahradě, rybářský výlet, plavba při západu slunce, výlet do místní rybářské vesnice
 • Wi-fi
 • Turtles Kids Club pro nejmenší

Cena nezahrnuje:

 • Zpáteční letenku
 • Transfer z letiště do hotelu hydroplánem (bude připočítán k celkové ceně zájezdu)
 • Manipulační poplatek (20 $ / osoba)
 • V ceně nejsou započítány speciální nabídky a slevy
 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu

Minimální délka pobytu jsou 3 noci.
V období 24.12.2015 - 04.01.2016 je minimální délka pobytu 7 nocí!

Ubytování je také možné v těchto typech pokojů (za příplatek):
Beach Family Villa, Deluxe Water Villa, Sunset Water Suite
ve Water vilách není možnost přistýlky

Při pobytech zasahujících do 24.12. a 31.12. se platí povinný příplatek za štědrovečerní a novoroční gala večeři.

LÍBÁNKY

Nabídka platná pro pobyty na minimálně 4 noci.
Oddací list bude kontrolován při příjezdu.
Pobyt nesmí být déle než 6 měsíců od svatby.

Nabídka zahrnuje:

 • Rozestlání (1. / 2. večer - záleží na příjezdu)
 • Oslavující koupel a dekorace na posteli
 • Láhev šumivého vína, dort ve tvaru srdce a místní exotické květiny
 • Speciální romantická večeře (o 4 chodech) při svíčkách, venku na pláži
 • Zarámovaný líbánkový certifikát
 • 10min. masáž ramen + krku se zázvorovým čajem v Tamara Spa
 • 35% sleva na ošetření v celých Spa (mimo pedikúru, manikúry)
 • Speciální dárek při odjezdu

LÍBÁNKY PREMIUM

Balíček zahrnuje:

 • Láhev šampaňského
 • Čokoláda a ovocný koš ve vile
 • 40min. masáž pro dva v Tamara Spa
 • Večeře pro dva v Le Turquoise D'Aqua (o 5 chodech) s výběrem vín
 • Soukromá snídaně v Waterbraker, nebo piknik na pláži (záleží na počasí)
 • Výlet za želvami pro dva

KAPACITA POKOJŮ

Kapacita pokojů Beach Villa a Lagoon Villa jsou maximálně 3 dospělé osoby, nebo 2 dospělé osoby + 2 děti (pouze 1 přistýlka).

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.