The Sun Siyam resort Iru Fushi Maledives

Maledivy / Maledivy

Destinace

MALEDIVY:
Maledivy jsou rájem pro všechny milovníky plážové dovolené - nabízí bělostné čisté pláže a tyrkysové laguny s jedinečným potápěním a teplým mořem. Jsou jako stvořené pro ty z vás, kteří potřebují absolutně vypnout po náročném pracovním vypětí - od prvního okamžiku, kdy vystoupíte z letadla, se ve vás rozlije blažený pocit klidu a odpočinku.

Na Maledivy lze letět prakticky celoročně. Díky poloze těsně u rovníku jsou zde teploty během celého roku velmi vyrovnané, s minimem srážek. Období monzunů zde trvá v období našeho léta, nejvíce v květnu a červnu. Deště jsou však prudké a krátké, není tedy třeba se příliš obávat. Navíc pobyt mimo sezónu potěší atraktivní cenou.

Maledivy jsou složené z velikého množství malých ostrůvků, rozprostřených v Indickém oceánu (každý hotel má vlastní ostrov). Z Prahy přiletíte na hlavní letiště v Male, odkud se následně přesunete lodí, hydroplánem či menším letadlem...

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

The Sun Siyam resort Iru Fushi se nachází 8 km od potápěčské lokality na ostrově Minaavaru a 10 km od potápěčského ostrova Iguraidhoo. Z mezinárodního letiště v Malé se do rezortu dostanete za 45 minut hydroplánem.

Rezort je situován na 21hektarovém pozemku na atolu Noonu a nabízí prostorné plážové vily s bezplatným Wi-Fi a nekonečný bazén s výhledem na Indický oceán. Ve wellness centru můžete relaxovat při některé z masážních, terapeutických a léčebných procedur.

Luxusní a elegantní vily mají vlastní terasu s válendou a velkou koupelnu s masážní vanou a venkovní dešťovou sprchou.

Rezort má také posilovnu s výhledem do zahrady a zázemí pro různé vodní sporty, mimo jiné jachting, windsurfing a potápění.

Typy ubytování:

 • Plážová vila
 • Vila na pláži typu Deluxe
 • Plážová vila Deluxe s bazénem
 • Vodní vila
 • Vila Horizon Water
 • Vodní vila Sunset Horizon
 • Vila Infinity Water

Stravování

V rezortu je celkem 14 barů a restaurací s pestrou nabídkou nápojů a mezinárodních jídel. V některých se můžete stravovat formou bufetu a někde se vaří přímo před zraky hostů. Pokrmy si můžete vychutnávat také v soukromí na pláži.

Maledivy jsou hlavně známé svou exotickou kuchyní a výbornými čerstvými pokrmy z plodů moře. Ochutnat zde můžete i Curry pokrmy nebo středomořskou kuchyni.

Relaxace a zdraví

THE SPA BY THALGO
Cesta do tohoto wellness centra se vine prostředkem tropické bujné vegetace. Cestou vás láká vůně santalového dřeva a jasmínu s opojnou vůní země, která ve vás vyvolá naprostý klid a připraví vás na dokonalou relaxaci. Prastaré tradiční procedury jsme spojili s novými a vnikla tak jedinečná terapeutická procedura, která vás přivede do oázy klidu a vyrovnanosti. Ajurvédský doktor vede své hosty na jejich vlastní individuální cestu relaxace.
Ve wellness centru můžete také relaxovat při některé z masážních, terapeutických a léčebných procedur.
To vše v prostředí, které odráží přirozenou krásu ostrova.

Cena za 1 noc od 6.410,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (hydroplán, trajekt)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.