Bluebay Beach Resort Zanzibar

Tanzanie / Zanzibar

Destinace

Resort leží na východním pobřeží ostrova Zanzibar v oblasti zvané Kiwengwa, pouhou hodinu jízdy z mezinárodního letiště. Mnohé jistě potěší možnost přímého letu z Prahy na Zanzibar, který operuje letecká společnost Travel Service.

Resort se nachází na jedné z nejkrásnějších písečných pláží na Zanzibaru. Celý rezort se rozprostírá na ploše více než 30 akrů. Ubytování nabízí v samostatných domečcích, které nabízejí nádherné výhledy na hotelové zahrady, bazén, palmový háj, pláž a nekonečný oceán.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Polopenze

Hotel

Resort se nachází na jedné z nejkrásnějších písečných pláží na Zanzibaru. Celý rezort se rozprostírá na ploše více než 30 akrů. Ubytování nabízí v samostatných domečcích, které nabízejí nádherné výhledy na hotelové zahrady, bazén, palmový háj, pláž a nekonečný oceán.

Tento 5* hotel patří do hotelového řetězce Bluebay Hotels Group. Celkem zde najdete 112 pokojů různých kategorií.

Garden pokoje
Nejzákladnějším a zároveň nejlevnějším typem ubytování je Garden pokoj. Nachází se v hotelových zahradách. Celkem je v hotelu pouze 24 těchto pokojů, takže je velmi těžké je sehnat (díky nejnižší ceně jsou vždy vyprodány jako první). Tyto pokoje jsou situovány v bungalowech - v každém bungalowu jsou 2 oddělené hotelové pokoje, což jistě ocení rodiny s dětmi. Každý z pokojů má rozlohu minimálně 45 metrů čtverečních.

Na pokoji naleznete: postele s ochranou sítí proti hmyzu, vlastní koupelnu, balkón nebo verandu, klimatizaci, stropní větrák, minibar, vysoušeč vlasů, satelitní televizor, elektronický trezor a servis na přípravu čaje a kávy.

Dále jsou k dispozici tyto typy pokojů (za příplatek):
SUPERIOR POKOJ
JUNIOR SUITE
SULTAN SUITE

Stravování

V základní ceně ubytování je zahrnuta polopenze. Je možné si připlatit za plnou penzi či all inclusive.

All Inclusive koncept:
Zahrnuje snídani, oběd, večeři, svačiny mezi 11:00 - 13:00 a 15:00 - 18:00. Tyto nápoje zdarma v časovém rozmezí 11:00 - 24:00 - nealkoholické nápoje, vodu, místní alkoholické nápoje a víno.

Sport a night life

V ceně ubytování jsou tyto sporty: stolní tenis, tenis a vstup do fitness centra.

Za příplatek je možné: hloubkové potápění, windsurfing, jízda v katamaránu, výlety lodí, rybaření a lázeňské procedury v místním SPA centru.

Relaxace a zdraví

Dostupné výlety a exkurze

Exkurze za kořením
Zanzibar je už po staletí proslulý produkcí hřebíčku. Dodnes si na území východní Afriky udržuje významné postavení jako producent tohoto koření. Vydejte se poznat produkci koření blíže.

Výlet do skalního města
Zajeďte se podívat do historického Skalního města, které je známé zajímavou architekturou a bohatou historií. V rámci výletu se podíváte také na městské trhy, do domu Tipu Tip House (kde kdysi žil nejproslulejší africký pirát), na bývalý trh s otroky, do otrokářských komor, Národního muzea, Nejvyšší soud Zanzibaru. Podíváte se také na Sultánský palác, do domu divů a na starou pevnost.

Exkurze do lesoparku Jozani Forest
V rámci této exkurze zavítáte do jiho-východní části ostrova Zanzibar, přímo do srdce krásného mangrovového lesa. Les je domovem mnoha živočišných druhů - spatřit zde můžete například zanzibarskou opičku Red Colobus.

Dobrodružství s delfíny
Zajeďte si na jižní výběžek Zanzibaru, kde se často dají spatřit delfíni!

Modré Safari
Jedná se o dobrodružnou exkurzi, která vás zavede na jiho-západ ostrova. Nejprve navštívíte mangrovový les, poté se zastavíte na jedné z mnoha místních pláží na šnorchlování a nakonec se vydáte na slavný ostrov Kwale, kde máte 85% šanci spatřit delfíny!

Cena za 1 noc od 1.910,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

  • aktuální kurz cizí měny
  • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
  • vámi zvolený typ pokoje
  • vámi zvolený termín dovolené
  • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje:

  • Ubytování v Garden pokoji pro 1 osobu na 1 noc
  • Polopenzi
  • Zdarma tyto sporty: stolní tenis, tenis, vstup do fitness centra

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.