Essque Zalu Zanzibar

Tanzanie / Zanzibar

Destinace

Zhluboka se nadechněte svěžího vzduchu vanoucího od Indického oceánu a relaxujte v luxusním boutique resortu Essque Zalu Zanzibar na severovýchodním pobřeží ostrova. Vstupte do světa legend a tajemství, toulejte se v uličkách města a vdechujte omamné vůně plantáží koření. Resort se nachází pouhých 55 km od letiště v Stone Town.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Polopenze

Hotel

Útulné ubytování naleznete v celkem 40 Suites s malebným výhledem na bujné exotické zahrady a omamnou modř oceánu. Pod tradičními Makuti střechami najdete nábytek vyřezávaný z přírodních materiálů a malby tradičních motivů. Suites mají hlavní ložnici, lounge k lenošení a terasu nebo balkon. Vybrat si můžete ze tří kategorií: Ocean Front, Sea View nebo Garden View Suite.
Pokud potřebujete více prostoru, je pro Vás připraveno 9 prostorných tříložnicových nebo čtyřložnicových vil s bazénem, jídelnou, místností pro masáže a vlastní kuchyňkou.
Ve všech vilách i Suites najdete minibar, satelitní TV, WIFI, koupelnu s přípravky a solární sprchou a postel velikosti King v koloniálním stylu.

Stravování

Gurmáni budou naprosto spokojeni ve 3 resortních restauracích a 3 barech.
Stylová a kosmopolitní restaurace Market Kitchen Vás vezme na kulinářskou cestu, při které ochutnáte mořské plody, vybraná masa, křupavý chleba přímo z pece, skvělé dezerty a čerstvou zeleninu z vlastní produkce. Výjimečný a exkluzivní zážitek k Vám přijde v a la carte restauraci, kde připravují skvělé jihoafrické hovězí steaky. Při západu slunce relaxujte na pobřeží při lahodném koktejlu a arabské vodní dýmce v restauraci Jetty, která Vás pohostí také středomořskou kuchyní. Intimní prostor, skvělé doutníky a chutné tapas nabídne 1506 Bar & Teracce. Krásnou relaxaci si užijete v Baobab baru.

Sport a night life

Ve volných chvílích se vydejte přivonět k plantážím koření, např. muškátového oříšku, citronové trávy a skořice. Asi 50 km odsud navštivte město Stone Town, které je zařazeno na seznamu dědictví UNESCO. Objevte okouzlující podmořský svět při potápění, šnorchlování, rybolovu a dalších vodních sportech. Za resortem se nacházejí dvě želví akvária, vydat se můžete na lodi také za delfíny. Milovníci historie se mohou vypravit po stopách jednoho z největších objevitelů Afriky – Dr. Livingstona. Nezapomeňte si prohlédnout galerii s díly afrických umělců, která jsou i k zakoupení. Pro dobrodruhy je připraven výlet na vulkanickou sopku Meru (4566 m), která je pátým nejvyšším vrcholem v Africe. Děti od 4 do 12 let budou stoprocentně spokojeni v dětském klubu Petit VIP, kde si mohou hrát, ale také se naučit spoustu zajímavých věcí. Na požádání je možnost babysittingu.

Relaxace a zdraví

Místní lázně nabízejí skvělý afrikologický zážitek, který klade důraz na přírodu jako součást léčebného a ozdravného procesu. Lázně sestávají ze dvou místností pro páry, 4 individuálních kabin, hydromasážní sprchy, sauny, parní místnosti a tělocvičny. I Vaši nejmenší se mohou zábavným způsobem naučit, jak je zdravý životní styl důležitý pro další život.

Cena za 1 noc od 4.870,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje

 • ubytování v Garden Suite pro 1 osobu na 1 noc
 • polopenzi

Noci zdarma

 • při koupi 3 nocí získáte 4.noc zdarma
 • při koupi 6 nocí získáte 7. a 8. noc zdarma

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.