Golf v Jižní Americe - Argentina a Chile

Argentina / Argentina

Destinace

Argentina a Chile jsou úchvatnými destinacemi v Jižní Americe. Objevte nedotčenou přírodu pohoří And, navštivte místní vinice a dozvěte se víc o historii a výrobě vína, a obdivujte místní úchvatné památky.

Tento zájezd jedinečně spojuje poznání krás těchto dvou zemí spolu s kvalitním golfem na prvotřídních hřištích s krásnými výhledy.

ARGENTINA
Argentina je země s okouzlující přírodou a geografickou diverzitou. Nabízí skvělý golf, ideální počasí, kvalitní červená vína, dobrou kuchyni a přátelské místní obyvatele.

Golf v Argentině je úžasným zážitkem, je založený na dechberoucích výhledech na místní horská panoramata, ledovcová jezera a lesní porosty.

Vyhlášené je tango a noční život v Buenos Aires, kterému je také přezdíváno "Paříž Jižní Ameriky".

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

10 nocí / 11 dní

Strava

Snídaně

Počet golfů

6x golf

Hotel

Program zájezdu

Den 1 - přílet do Argentiny
Přílet do Buenos Aires a transfer do hotelu.

Buenos Aires je kouzelné město nabízející krásné procházky, ulice, parky, monumentální budovy, kavárničky, muzea a kostelíky. Město je dělené do 26 distriktů, každý se svým osobním duchem, dodávající městu kosmopolitní nádech.

Den 2 - San Andres golf
Po snídani transfer na golfové hřiště San Adnres Golf Course a golf. San Andres je nejstarším hřištěm v Argentině. Bylo postaveno v roce 1892 a hned o 2 roky později se zde konal první turnaj. Toto 18 jamkové hřiště bylo navrženo skotským profesionálem Mungem Parkem. Je to par 72 (muži) a par 73 (ženy).

Odpoledne volno na prohlídku města.
Volitelně: večer tango show s večeří. Je to ukázka místního umění a kultury. Tango je symbolem Buenos Aires, i celé země, a je nyní tančeno po celém světě.

Den 3 - Olivos golf
Po snídani hra na hřišti Olivos Golf course. Toto hřiště se považuje za nejlepší v Argentině. Je řazeno na 71.místo v řebříčku "nejlepších golfových hřišť mimo USA", sestavovaný Golf Digest. V současné době má hřiště 27 jamek a je obdivováno pro svou krásu. Hřiště bylo dějištěm mnoha mezinárodních turnajů, jako např. Masters "Abierto de la Republica" a "copa los Andres". Hřiště Red course hostilo světový pohár Golf World Cup v roce 2010.

Den 4 - Pilara golf
Po snídani hra na hřišti Pilara golf course. Jedná se o nejnovější hřiště v Argentině navržené Jackem Nicklausem. Rozkládá se na více než 76 hektarech. Vyznačuje se moderním designem a perfektně zapadá do místní krajiny. Hřiště je připravené vyzvat zkušené hráče, ale představuje i příjemný zážitek pro ty méně zkušené.

Den 5 - přelet do Mendozy
Po snídani transfer na místní letiště a přelet do Mendozy. Po příletu přesun a ubytování v hotelu.

Mendoza je argentinské město, které je vzdálené od Buenos Aires 1,5 hodiny letu. Je srdcem argentinského vinařství, které se zde traduje již od 19 století. Slavné jsou zejména Malbec a Cabernet. Během svého pobytu v této oblasti budete mít možnost ochutnat ta nejlepší místní vína. V okolí se také nachází 2 úžasná golfová hřiště, posazená přímo na úpatí ohromujících And.

Po obědě transfer a hra na golfovém hřišti Club de Campo Mendoza. Hřiště bylo otevřeno roku 1974, má 18 jamek. Od svého otevření se zde konaly důležité golfové akce s takovými hráči, jako je Eduardo Romero nebo Angel Cabrera. Hřiště je převážně rovinaté, ale je plné stromů a pinií, které vytvářejí na hřišti krásné kontrasty.

Večer doporučujeme zajít na večeři do slavné restaurace "1884 Francis Mallman restaurant". Tato výborně hodnocená restaurace se nachází ve vinařství Bodega Escorihuela, na okraji města Mendoza. Tuto dobrovolnou večeři vám rádi zajistíme vč. transferu.

Den 6 - vinařská oblast a ochutnávka vín"
Dnes budete mít možnost poznat a ochutnat nejlepší vína v Mendoze, vybraná Robertem Parkerem. Robert Parker je jedním z nejvlivnějších mužů ve světě vín. Čeká vás celodenní návštěva vinařské oblasti spolu s testováním vína. Váš zkušený průvodce vám bude vyprávět o historii vinařství, a o pěstování a výrobě vína. Jedná se o soukromý privátní výlet (zahrnut i transfer).

Den 7 - Golfové hřiště Tupungato Winelands"
Toto golfové hřiště je nejlepší v Mendoze a je posazeno v jednom z nejkrásnějších údolí Mendozy (Uco Valley), na úpatí And. Hřiště se nachází v nadmořské výšce 1200 metrů a je obklopeno 60 hektary pouštní krajiny, s krásnými výhledy na pohoří a vinice.

Po hře se uvolníme na barbecue, která na vás bude čekat na terase golfové klubovny.

Den 8 - přes Andy do Chile
Po snídani vás čeká pozemní transfer přes pohoří Andy, až do Santiago de Chile. Po cestě budete kopírovat tok řeky Mendozy. Navštívíte krásné údolí Uspallata Valley, přibližně 100 km od Mendozy.

Odpoledne navštívíte opuštěná města, kde žili lidé, kteří dříve pracovali na stavbách železnic. Také uvidíte lyžařské centrum "The Penitents". Zajímavou zastávkou bude incký most, který je krásným vyhlídkovým místem na přírodní park Aconcagua. Prohlédnete si město Las Cuevas a poté se vydáte mezinárodním tunelem, který je oficiálním vstupním bodem do Chile.

Santiago je hlavním městem a také ekonomickým centrem Chile. S mnoha muzei, akcemi, divadly, restauracemi, bary a dalšími zařízeními, je také centrem politickým a kulturním. Jeho centrální poloha v zemi ho dělá ideální základnou pro výlety do okolí.

Den 9 - La Dehesa Golf
Po snídani následuje soukromá prohlídka města Santiago.

Po obědě transfer na golfové hřiště La Dehesa, které nabízí nádherné výhledy na okolní hory. Historie tohoto golfového klubu se datuje zpět do 60.let. V roce 1998 se zde konalo mistrovství amatérů. Je to poslední hřiště, které hrál Sergio Garcia předtím, než se stal profesionálním hráčem. Toto hřiště je par 72.

Den 10 - vinice Santa Rita
Po snídani se vydáme na úchvatný výlet za vínem do údolí Maipo Valley, a do okouzlujícího městečka Pirque. Exkurze je realizována v privátním autě se zkušeným anglicky mluvícím průvodcem. První část výletu vás zavede do tradiční a působivé vinice Santa Rita. Tato vinice se nachází na jižním konci Santiaga, na úpatí And. Díky této poloze jsou zde veliké teplotní rozdíly mezi dnem a nocí - o celých 20°C! Panuje zde středomořské klima s horkými a suchými léty, suchým podzimem a mírnými zimami.

Vinice Santa Rita byly založeny roku 1880. Jedná se o prosperující a několikrát oceněné vinice, které vyvážejí svá vína do celého světa. Zde se dozvíte spoustu informací o historii Chile a jeho vína. Prohlídka vinic začíná u vinných políček a končí u procesu lahvování. Samozřejmostí jsou ochutnávky :)

Po návštěvě vinic se vydáte do rurálního městečka Pirque, kde si užijete výborný oběd v místním penzionku Villa Virginia.

Po obědě návštěva vinic Concha y Toro.

Den 11 - odlet do ČR
Po snídani transfer na mezinárodní letiště a odlet zpět do ČR.

Stravování

V ceně zájezdu jsou vždy zahrnuty snídaně.

2x zahrnut i oběd vč. vína - při celodenní návštěvě vinic.

Golfový resort

San Adnres Golf Course
San Andres je nejstarším hřištěm v Argentině. Bylo postaveno v roce 1892 a hned o 2 roky později se zde konal první turnaj. Toto 18 jamkové hřiště bylo navrženo skotským profesionálem Mungem Parkem. Je to par 72 (muži) a par 73 (ženy).

Olivos Golf course
Toto hřiště se považuje za nejlepší v Argentině. Je řazeno na 71.místo v řebříčku "nejlepších golfových hřišť mimo USA", sestavovaný Golf Digest. V současné době má hřiště 27 jamek a je obdivováno pro svou krásu. Hřiště bylo dějištěm mnoha mezinárodních turnajů, jako např. Masters "Abierto de la Republica" a "copa los Andres". Hřiště Red course hostilo světový pohár Golf World Cup v roce 2010

Pilara golf course
Jedná se o nejnovější hřiště v Argentině navržené Jackem Nicklausem. Rozkládá se na více než 76 hektarech. Vyznačuje se moderním designem a perfektně zapadá do místní krajiny. Hřiště je připravené vyzvat zkušené hráče, ale představuje i příjemný zážitek pro ty méně zkušené.

Club de Campo Mendoza golf
Hřiště bylo otevřeno roku 1974, má 18 jamek. Od svého otevření se zde konaly důležité golfové akce s takovými hráči, jako je Eduardo Romero nebo Angel Cabrera. Hřiště je převážně rovinaté, ale je plné stromů a pinií, které vytvářejí na hřišti krásné kontrasty.

Tupungato Winelands golf
Toto golfové hřiště je nejlepší v Mendoze a je posazeno v jednom z nejkrásnějších údolí Mendozy (Uco Valley), na úpatí And. Hřiště se nachází v nadmořské výšce 1200 metrů a je obklopeno 60 hektary pouštní krajiny, s krásnými výhledy na pohoří a vinice.

La Dehesa golf course
Hřiště nabízí nádherné výhledy na okolní hory. Historie tohoto golfového klubu se datuje zpět do 60.let. V roce 1998 se zde konalo mistrovství amatérů. Je to poslední hřiště, které hrál Sergio Garcia předtím, než se stal profesionálním hráčem. Toto hřiště je par 72.

Cena za balíček od 78.890,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje

 • 10 nocí ubytování dle programu (4 noci Buenos Aires, 3 noci Mendoza, 3 noci Santiago de Chile)
 • denně snídaně
 • 3x golf v Buenos Aires (1x San Andres, 1x Olivos, 1x Pilara)
 • 2x golf v Mendoze (1x Tupungato, 1x Club de Campo)
 • 1x golf v Santiagu de Chile (1x La Dehesa)
 • Soukromá prohlídka města Buenos Aires s anglicky mluvícím průvodcem
 • 1x soukromá celodenní exkurze do vinic v Mendoze (návštěva vybraných vinných sklípků) - zahrnut oběd s vínem
 • 1x soukromá celodenní exkurze vinic v Chile vč. návštěvy vinných sklípků - zahrnut oběd s vínem
 • Soukromá prohlídka města Santiago de Chile
 • Veškeré transfery soukromými klimatizovanými vozy - s anglicky mluvícím průvodcem

Cena nezahrnuje

 • zpáteční letenku (cena dle vybraného termínu a odletového místa)
 • cestovní pojištění od Allianz (neomezené léčebné výlohy), storno pojištění zájezdu

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.