Indie - poznání a golf

Indie / Indie

Destinace

Indie je velmi rozmanitá země. Díky své obrovské rozloze má co nabídnout téměř každému. Na severu se do výšky tyčí majestátné vrcholky Himalájí, tvořící nádhernou nedotčenou vysokohorskou krajinu. Střední Indie je naopak proslulá bujnou zelení, ve které žije vzácný tygr a můžete zde zažít to pravé safari. Na své si zde přijdou i milovníci plážové dovolené - jih Indie je lemován nádhernými písečnými plážemi omývanými hřejivým oceánem. Celá země je poseta nádhernými hinduistickými chrámy a honosnými paláci.

Každý golfista zde bude jako v ráji. Golfových hřišť je v Indii opravdu mnoho a svou kvalitou se řadí k opravdové špičce ve světě. Na své si zde přijdou také ti, kteří prahnou po relaxaci a odpočinku. Místní lázně jsou vyhlášené - zejména ty, ve kterých se dodnes používají tradiční Ayurvédské metody.

Místní kultura je velmi pestrá a obyvatelé neskutečně pohostinní, vstřícní a milí. S dorozumíváním zde nemusíte mít jakékoli pochybnosti - běžně užívaným jazykem je zde angličtina, kterou všichni obyvatelé hovoří na velmi pokročilé úrovni. Aby taky ne - na území tohoto rozsáhlého subkontinentu existuje hned 16 úředních jazyků, mluveno je ale více než 1600 jazyky či dialekty. Ty jsou od sebe často tak odlišné, že spolu obyvatelé různých částí Indie hovoří raději anglicky.

Atraktivita této destinace v poslední době neustále roste. Objevte její kouzlo i vy! Indie se pyšní druhou nejrychleji rostoucí ekonomikou, hned po Číně. Zapomeňte tedy na veškeré předsudky o zaostalé zemi. Očekávat můžete moderní kulturu, luxus, kvalitní služby a vzdělanost, v kombinaci s neskutečnou pohostinností a mírumilovnými obyvateli.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

8 nocí / 9 dní (je možné prodloužit)

Strava

Snídaně

Počet golfů

7x golf

Hotel

Dillí: LE MERIDIEN 5* (2 noci)
Agra: JAYPEE PALACE 5* (1 noc)
Jaipur: HOLIDAY INN CITY CENTRE 5* (2 noci)
Srinagar: THE LALIT 5* (3 noci)

Ubytování je poskytováno ve velmi luxusních 5* hotelích v úchvatných lokalitách s prvotřídními službami. Budete se cítit královsky v honosných palácových sídlech.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta denně snídaně. Indická kuchyně je velmi rozmanitá a tak neváhejte využít příležitosti k návštěvě místních restaurací. Pokud nebude indická kuchyně vaším šálkem čaje, zajisté vás uspokojí restaurace servírující mezinárodní kuchyni.

Sport a night life

PROGRAM ZÁJEZDU

Den 1: Přílet do Dillí
Přiletíte na mezinárodní letiště v Dillí a budete uvítáni a vyzvednuti naším místním zástupcem. Soukromý klimatizovaný vůz vás doveze do hotelu, kde se ubytujete a máte po zbytek dne volno.

Dillí je hlavním městem Indie a má neuvěřitelných 16 milionů obyvatel! Dělí se na 2 zcela odlišné světy - Staré Dillí a Nové Dillí. Staré Dillí je bývalým centrem indického Islámu. Je to bludiště úzkých uliček a majestátních mešit. Oproti tomu Nové Dillí je plné 3 proudových komunikací a vládních budov.

Den 2: Golf Qutab
Po snídani v hotelu budete převezeni na golfové hřiště Qutab. Jedná se o vůbec první veřejné golfové hřiště v Indii. Bylo navrženo a postaveno Delhi Development autoritou. V roce 2000 bylo otevřeno prvních 9 jamek a o dva roky později bylo otevřeno dalších 9. Nyní tedy 18 jamkové hřiště, spolu s driving range a dalšími tréninkovými prostory a zázemím.

Odpoledne vás čeká půldenní prohlídka hlavního města Dillí s průvodcem. Navštívíte minaret Qutub Minar (UNESCO), Humayunovu hrobku (UNESCO), India Gate (vítězný oblouk), presidentské budovy...

Den 3: Golf JayPee Greens a přesun do Agry
Po snídani se odhlásíte z hotelu a váš vůz vás zaveze na golfové hřiště JayPee Greens. Toto hřiště se nachází v Greater Noida - exkluzivním 450 akrovém komplexu se soukromými rezidencemi. 18 jamkové hřiště bylo navrženo Gregem Normanem a má klubovnu, luxusní apartmány, konferenční prostory, prvotřídní restaurace, spa a wellness centrum a golfovou akademii.

Po hře se vydáte na cestu do Agry.

Agra byla založena Badalem Singhem v roce 1475. Velmi znatelný je vliv Mughalů, kteří městu dali úchvatné skvosty mughalské architektury. Vystavěli nádherný Taj Mahal, pevnost, starověkké město Fatehpur Sikri, či hrobku Sikandra. Agra je centrem umění a kultury.

Odpoledne navštívíme TAJ MAHAL - jeden ze 7 divů světa.

Den 4: Přesun do Jaipuru a golf Rambagh
Snídaně v hotelu. Poté přesun do Jaipuru, kde se ubytujete v hotelu.

Odpoledne golf na hřišti Rambagh. Vznik tohoto hřiště se datuje zpět do roku 1944. Nechala ho založit Rajmata Gayatri Devi, která golfu propadla na své dovolené v Gulmargu. Požádala tehdy místního krále, zda může postavit hřiště přímo na pozemcích Rambaghského paláce - on s radostí svolil a dodnes zde stojí a láká golfisty z celého světa.

Den 5: Golf Rambagh a Jaipur
Snídaně v hotelu a poté golf na hřišti Rambagh.

Odpoledne půldenní prohlídka Jaipuru - palác větru Hawa Mahal, starověkká hvězdárna Jantar Mantar, nádherná palácovitá budova muzea Albert Hall.

Den 6: Přelet do Srinagaru
Brzy ráno se nasnídáme a vydáme se na letiště, odkud poletíme do Srinagaru (let Jaipur - Dillí, Dillí - Srinagar). Kolem poledne přiletíme do Srinagaru. Nalodíme se na luxusní Houseboat a naobědváme se. Po krátkém odpočinku se vydáme do překrásných mughalských zahrad - Nishat Bagh (zahrada potěšení) a Shalimar Bagh (domov lásky). Večer návrat zpět do Houseboatu a přenocování.

Srinagar je nádherné město v údolí Kašmíru, které je postavené na březích řeky Dželam. Celá oblast je proslulá nádhernými jezery s plovoucími domy (houseboaty) s překrásnými horskými panoramaty v pozadí.

Den 7: Golf Royal Spring
Po snídani vás řidič zaveze na golfové hřiště Royal Spring. Jedná se o jedno z vůbec nejkrásnějších a dech beroucích golfových hřišť v Indii - v pozadí nabízí výhledy na pohoří Zabarwan a je lemováno jezerem Dal. Hřiště se rozprostírá na více než 300 akrech zvlněném terénu s lesními porosty a jezírky. Pozorovat zde můžete spoustu nejrůznějších druhů ptactva (mimojiné také luňáky, kteří u jezera chytají ryby). Hra je opravdovým zážitkem pro hráče všech úrovní.

Den 8: Golf Royal Spring
Dopoledne si užijete hru na scénickém hřišti Royal Spring.
Zbytek dne máte volno na aktivity dle přání, či na odpočinek.

Den 9: Golf Royal Spring a odlet zpět domů
Dnes máte poslední šanci zahrát si jedinečné hřiště Royal Spring.

Odpoledne transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

Golfový resort

Qutab Golf course (Dillí):
Jedná se o vůbec první veřejné golfové hřiště v Indii. Bylo navrženo a postaveno Delhi Development autoritou. V roce 2000 bylo otevřeno prvních 9 jamek a o dva roky později bylo otevřeno dalších 9. Nyní tedy 18 jamkové hřiště, spolu s driving range a dalšími tréninkovými prostory a zázemím.

JayPee Greens golf course (Greater Noida):
Toto hřiště se nachází v Greater Noida - exkluzivním 450 akrovém komplexu se soukromými rezidencemi. 18 jamkové hřiště bylo navrženo Gregem Normanem a má klubovnu, luxusní apartmány, konferenční prostory, prvotřídní restaurace, spa a wellness centrum a golfovou akademii.

Rambagh Golf club (Jaipur):
Vznik tohoto hřiště se datuje zpět do roku 1944. Nechala ho založit Rajmata Gayatri Devi, která golfu propadla na své dovolené v Gulmargu. Požádala tehdy místního krále, zda může postavit hřiště přímo na pozemcích Rambaghského paláce - on s radostí svolil a dodnes zde stojí a láká golfisty z celého světa.

Royal Spring Golf Course (Srinagar):
Jedná se o jedno z vůbec nejkrásnějších a dech beroucích golfových hřišť v Indii - v pozadí nabízí výhledy na pohoří Zabarwan a je lemováno jezerem Dal. Hřiště se rozprostírá na více než 300 akrech zvlněném terénu s lesními porosty a jezírky. Pozorovat zde můžete spoustu nejrůznějších druhů ptactva (mimojiné také luňáky, kteří u jezera chytají ryby). Hra je opravdovým zážitkem pro hráče všech úrovní.

Seznam golfových hrist

Qutab Golf course (Dillí): 1x
JayPee Greens golf course (Greater Noida): 1x
Rambagh Golf club (Jaipur): 2x
Royal Spring Golf Course (Srinagar): 3x

Cena za balíček od 70.920,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje

 • 8 nocí ubytování v luxusních 5* hotelech dle programu
 • denně snídani
 • 7x golf na hřištích dle programu
 • uvítání na letišti po příletu
 • anglicky mluvící průvodce (česky mluvící průvodce na vyžádání)
 • veškeré transfery luxusním klimatizovaným vozem
 • veškeré výlety dle programu

Cena nezahrnuje

 • zpáteční letenku z Prahy (viz detaily níže)
 • vnitrostátní letenku na přelet z Dillí do Srinagaru a zpět (viz ceník)
 • cestovní pojištění (naším smluvním partnerem je Allianz pojišťovna
 • vízum
 • stravu kromě snídaní

Letové varianty

Do indického Dillí je z Prahy velmi hezké letové spojení. Na výběr je hned z několika variant, vybírat můžete dle svých preferencí:

AEROFLOT - nejlevnější varianta, let z Prahy s 1 přestupem v Moskvě. Letenky se pohybují okolo 13 tis. na osobu
TURKISH AIRLINES - komfortní let z Prahy s 1 přestupem v Istanbulu. Letenky se pohybují okolo 14 tis. na osobu. Výhodou je přeprava golfových bagů zdarma!
SWISS - let z Prahy s 1 přestupem v Zurichu. Letenky se pohybují okolo 14,5 tis. na osobu.
AUSTRIAN / LUFTHANSA - let z Prahy s 1 přestupem v Mnichově. Letenky se pohybují okolo 14,5 tis. na osobu.
EMIRATES - komfortní let z Prahy s 1 přestupem v Dubaji. Letenky se pohybují okolo 14,5 tis. na osobu. Výhodou je přeprava golfových bagů zdarma (v rámci 30 kg limitu na odbavená zavazadla v economy třídě, 40 kg business třída)!

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.