Krüger Golf & Safari Tour

Jihoafrická Republika / J.A.R.

Destinace

Pokud chcete zažít jedinečná dobrodružství v divoké přírodě i prvotřídní golf je pro Vás tato cesta tím pravým. Budete mít možnost navštívit jediný zelený kaňon na světě, procházet se na dosah divokých zvířat, hrát golf uprostřed divočiny a užít si dovolenou, na kterou jistě nikdy nezapomenete.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

5 dní

Strava

Snídaně

Počet golfů

4x golf

Hotel

 1. den: Hans Merensky Hotel & Estate
 2. den: Tshukudu Game Lodge
 3. den: Greenway Woods
 4. den: Buhala

Sport a night life

Program zájezdu

Den 1
Zapůjčení auta a projetí jedné z nejkrásnějších tras v Jihoafrické republice - Panorama Route, která se vine jediným zeleným kaňonem na světě. Cestou se zastavíte na vyhlídce God´s Window, prohlédnete si skalní útvary modelované místními řekami - Bourke´s Luck Potholes a tři skalní vrcholky s názvem Three Rondawels. Později odpoledne se ubytujete v hotelu. Hotel leží přímo v srdci údolí Olifants a nabízí ubytování v luxusních, pohodlně vybavených vilkách, které leží přímo podél golfového hřiště s výhledem na 11. a 12. fairway. Můžete si zde vychutnat nejen prvotřídní komfort, ale také pravou atmosféru Afriky.

Den 2
Druhý den vás čeká golfové dopoledne na hřišti Hans Merensky Golf Course, které se rozkládá přímo na hranici národního parku Kruger, a není tedy výjimkou, že zahlédnete divoká zvířata. Na oběd se přesunete do Tshukudu Private Game Reserve, odkud po dostatečném odpočinku vyrazíte s průvodcem v otevřených džípech na safari. Hlavním lákadlem je tzv. "Velká 5" - lvi, sloni, nosorožci, leopardi a buvoli.
Po návratu budete mít dostatek času odpočinout si před večeří, servírovanou přímo uprostřed buše, kterou vám zpříjemní místní rangeři vyprávěním o životě v africké buši.

Den 3
Ještě před snídaní se vydáte na ranní safari. Po snídani si zahrajete poslední golf v Tshukudu a pak se přesunete na malebné hřiště White River Country Clubu, kde jistě strávíte příjemné golfové odpoledne. Ubytování budete v jednom z nejlepších resortů v této části Jihoafrické republiky, který nabízí luxusní ubytování, skvělé služby, prvotřídní kuchyni a především jedinečnou atmosféru Afriky.

Den 4
Brzy ráno se z hotelu přesunete do národního parku Kruger, kde navštívíte golfový klub Skukuza Country Club. Místní 9-ti jamkové hřiště, které je jediným hřištěm v oblasti národního parku, nabízí jedinečný golfový zážitek uprostřed divočiny.
Zbytek dne můžete strávit procházkami po národním parku a pozorováním místní fauny a flory. Později odpoledne se ubytujete v hotelu. Hotel se může pochlubit elegantními, klimatizovanými pokoji s prostornou, luxusní koupelnou, prvotřídní kuchyní a především svou jedinečnou polohou. Pokud budete mít štěstí, můžete přímo z pokoje pozorovat slony, žirafy, hrochy nebo nosorožce.

Den 5
Pátý den máte možnost navštívit bezesporu nejlepší hřiště v Jihoafrické republice - Leopard Creek Golf Course. Toto jedinečné hřiště vám nabízí nejen prvotřídní golfový zážitek, ale také krásný výhled na národní park Kruger National Park. Po hře na Leopard Creek Golf Course se vracíte zpátky do Johannesburgu.

Seznam golfových hrist

Den 1: žádný golf
Den 2: Hans Merensky Golf, Tshukudu Private Game Reserve
Den 3: Tshukudu Private Game Reserve, White River Country Club
Den 4: Skukuza Country Club
Den 5: Leopard Creek Golf Course

Cena za balíček od 24.790,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena balíčku zahrnuje

 • 4 noci ubytování ve standardním dvoulůžkovém pokoji se snídaní
 • 4x golf
 • pronájem automobilu Mercedes Vito 2.2 Turbo diesel
 • zákonné pojištění dle zákona č. 159 / 1999 Sb.

Cena balíčku nezahrnuje

 • fakultativní výlety
 • zpáteční letenku
 • Cestovní pojištění

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.