Rovos Rail Golf Tour

Jihoafrická Republika / J.A.R.

Destinace

Od chvíle, kdy vyjel vlak Rovos poprvé na cestu (1969), se těší skvělé pověsti. Nabízí vám skutečně prvotřídní cestování na nejvyšší světové úrovni. Neexistuje snazší způsob, jak poznat srdce jižní Afriky. Nastupte do luxusních, dřevem obložených vagónů Rovos Rail a zažijte nepopsatelný pocit, když se přímo před Vašima očima odkrývají rozmanité jihoafrické scenerie. Zachyťte jedinečnou atmosféru doby, kdy měli jen někteří cestovatelé možnost poznat kouzlo a tajemství Afriky v klidu a pohodlí. Vaše dobrodružství započne ve stanici Capital Park, situované nedaleko města Pretoria.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

15 dní

Strava

Plná penze

Počet golfů

7x golf

Hotel

Jihoafrická společnost Rovos Rail zakoupila v lednu 2016 Shongololo Express, aby 18 vagónů pečlivě zrekonstruovala za posledních 12 měsíců. Mezi vylepšení patří nové koupelny v každém vagonu a vylepšená konfigurace v Gold & Emerald vagonech (apartmánech). Shongololo Express je nyní umístěn do kategorie 3+ hvězdy produkt, který nabízí golf na 15-denní cestě vlakem Afrikou. K dispozici je také synchronní dobrovolný itinerář pro negolfisty.

ROVOS RAIL - 9ti denní Golf collage. Každý ze 2 speciálních vagonů pětihvězdičkového vlaku Rovos Rail tažených parními, dieslovými nebo elektrickými lokomotivami pojme až 72 osob ubytovaných ve 36 prvotřídně vybavených apartmá. Renovované spací vozy vám poskytnou ta nejprostornější a nejmodernější apartmá, s jakými jste se kdy ve vlaku měli možnost setkat. Apartmá Rovos Rail jsou doslova ztělesněním luxusu a disponují psacím stolem, komfortní koupelnou, klimatizací, trezorem a barem s nápoji dle vaší volby. Ve snaze zachovat dobovou atmosféru není v celém vlaku Rovos Rail umístěno jediné rádio ani televize. Pokojová služba je vám k dispozici 24 hodin denně.

Ve vyhlídkovém voze Rovos Rail, umístěném v zadní části vlaku se může pohodlně usadit až 32 osob. Ve střední části vlaku se nachází nekuřácký vagón pro 26 osob.

Stravování

Rovos Rail je připraven dokonale uspokojit i vaše chuťové buňky. Tým profesionálních šéfkuchařů dbá při přípravě jednotlivých menu na to, aby zcela vyhověl Vašim požadavkům. Důraz je kladen na čerstvé místní ingredience a tradiční pokrmy. Každé ráno si můžete dopřát plnohodnotnou snídani zahrnující uzeniny, pečivo, čerstvé ovoce, jogurty, cereálie a džemy. Pestrý výběr Vás čeká i u oběda nebo večeře, doplněné o lákavé dezerty a nabídku delikátních jihoafrických vín. Během pobytu v jídelních vozech na vás bude působit okouzlující viktoriánská atmosféra.

Sport a night life

Pokud golf nehrajete, čeká na Vás řada exkurzí a výletů. Jmenujme např. výlet do národního parku Kruger, návštěvu skláren Ngwenya (Svazijsko), pozorování divoké zvěře v přírodní rezervaci Hluhluwe (Zulsko), prohlídku města Durban (JAR) nebo návštěvu známých bitevních polí. Fascinující a nezapomenutelné dobrodružství je zakončeno opět v Pretorii.

Relaxace a zdraví

Pokud golf nehrajete, čeká na vás řada exkurzí a výletů. Jmenujme např. výlet do národního parku Kruger, návštěvu skláren Ngwenya (Svazijsko), pozorování divoké zvěře v přírodní rezervaci Hluhluwe (Zulsko), prohlídku města Durban (JAR) nebo návštěvu známých bitevních polí. Fascinující a nezapomenutelné dobrodružství je zakončeno opět v Pretorii.

Golfový resort

Golfisté mají možnost hrát následující golfová hřiště:
Ernie Els Oubaai, Fancourt, Kimberley, Champagne Sports, Durban Country Club, Leopard Creek, Nelspruit nebo White River.

Seznam golfových hrist

Pro ty nejnáročnější golfisty nabízí Rovos Rail úžasné 15-ti denní golfové safari s programem i pro golf nehrající klienty.

Cena z balíček za 15dnů s plnou penzí / osoba (golfista / negolfista)

18.9. - 2.10.2017 1.2. - 15.2.2018 20.3. - 3.4.2018 4.10. - 18.10.2018 20.11. - 4.12.2018
Shongololo Express Shongololo Express Shongololo Express Shongololo Express Shongololo Express
PRETORIA - CAPE TOWN (odjezdové dny) 144.000,-Kč 144.000,-Kč 144.000,-Kč 144.000,-Kč 144.000,-Kč

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje

 • 15 nocí ubytování v luxusním vlaku
 • plná penze
 • alkoholické nápoje
 • fakultativní výlety (Hluhluwe, Kruger Park, Pilanesberg a Mkhaya safari, prohlídka města Durban, výlet na nákupy a další)
 • 7x golf

Cena nezahrnuje

 • zpáteční letenku
 • cestovní pojištění včetně storno pojištění

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.