The Best Of JAR Golf

Jihoafrická Republika / J.A.R.

Destinace

Pokud máte dostatek času a chcete prozkoumat rozličné krásy Jihoafrické republiky, je tato dovolená to pravé pro Vás. Nejdříve si prohlédnete Kapské město, navštívíte centrum místní vinařské oblasti Stellenbosch, kde si můžete zahrát golf přímo uprostřed vinic. Po Garden Route se dostanete až do měst Oudtshoorn, George a Knysna, kde strávíte několik dní prvotřídním golfem a také obdivováním místní krásné přírody. Dále se letadlem přesunete do národního parku Kruger, kde na Vás čeká nejen golfové hřiště Leopard Creek Golf Course, ale také safari. Jako poslední navštívíte Sun City, které je ideálním místem pro relaxaci a především skvělý golf - díky místnímu Gary Player Country Clubu.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

14 dní

Strava

Snídaně

Počet golfů

8 x golf

Hotel

Den 1 - 3: Portswood hotel
Den 4 - 5: Hotel Fancourt
Den 6 - 7: Protea Hotel Knysna Quays
Den 8: Buhala Hotel
Den 9 - 10: Greenway Woods Hotel
Den 11 - 13: Sun City Hotel

Sport a night life

DEN 1.
Po příjezdu do Kapského města se přesunete do pobřežní oblasti Victoria & Alfred Waterfront, odkud po lehkém obědě vyrazíte na výlet lodí k ostrůvku Robben Island, kde byl 19 let vězněn Nelson Mandela. Po návratu se ubytujete ve čtyřhvězdičkovém hotelu, který se nachází přímo v atraktivní lokalitě Victoria & Alfred Waterfront. Kromě výhodné polohy nabízí hotel Portswood také prvotřídní ubytování a veškeré vybavení, které byste mohli na dovolené nebo pracovní cestě potřebovat. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, telefonem s přímou linkou, internetem, minibarem a kancelářským vybavením a koupelnou s vanou a sprchou.

DEN 2.
Dopoledne druhého dne je věnováno golfu - tentokrát navštívíte krásné 18-ti jamkové hřiště v golfovém klubu Westlake Golf Club. Odpoledne se můžete vydat na vlet okolo zálivu Hout Bay a hory Chapman´s Peak až na mys Cape point, bod, kde - jak mnozí tvrdí - se stýkají dva oceány.

DEN 3.
Po snídani se přesunete do města Stellenbosch vzdáleného 50 minut jízdy od Kapského města, kde si zahrajete na hřišti Paarl Golf Course obklopeném vinicemi. Po obědě můžete navštívit některé z nejproslulejších jihoafrických vinic a ochutnat místní prvotřídní víno.

DEN 4.
Po odhlášení z hotelu odjedete ze Stellenbosche do centra polopouštní oblasti Little Karoo - města Oudtshoorn, které je proslulé pštrosí farmou a nedalekými jeskyněmi Cango Caves. Odsud se přesunete do města George, kde se nachází jedno z nejlepších hřišť v Africe - Fancourt. Golfový klub Fancourt sestává ze 4 hřišť, která byla v roce 2003 dějištěm golfového turnaje Presidents Cup. Areál Fancourt vám kromě skvělých podmínek pro golf nabízí také luxusní ubytování v pětihvězdičkovém hotelu. Hotel Fancourt je kombinací historického sídla a moderního luxusu. Ať už se ubytujete v rekonstruovaném panském domě Manor House nebo v apartmá uprostřed zahrad, váš pobyt zde se jistě stane nezapomenutelným zážitkem. V hotelu Fancourt můžete ve volných chvílích relaxovat v místních lázních nebo navštívit saunu či vířivku. To vše je korunováno krásným výhledem na Outeniqua Mountains.

DEN 5.
Dopoledne můžete relaxovat v lázních Fancourt Spa a připravovat se na golfové odpoledne, které strávíte na hřišti Montagu Golf Course, které se řadí mezi deset nejlepších hřišť v JAR.

DEN 6.
Dopoledne se na zdejším přímořském hřišti Links Golf Course, které se řadí mezi tři nejlepší hřiště v JAR, rozloučíte s hřišťmi golfového klubu Fancourt. Odpoledne odjedete do ne příliš vzdáleného města Knysna, kde se ubytujete v hotelu, který leží na břehu slavné laguny Knysna Lagoon. Hotel je součástí atraktivní lokality s mnoha restauracemi, bary a obchody - Knysna Quays Waterfront nabízí svým hostům ubytování v luxusních pokojích s vlastní koupelnou, televizí se satelitem a klimatizací. Z většiny pokojů je krásný výhled na lagunu a moře.

DEN 7.
Sedmý den můžete strávit podle svých představ, třeba nakupováním ve městě Knysna nebo výletem do oblasti ústí řeky Knysna.

DEN 8.
Osmý den odletíte z letiště v George severně do města Nelspruit, které je bránou do národního parku Kruger. Ubytováni budete přímo u jižní hranice parku ve čtyřhvězdičkovém hotelu Buhala, který se může pochlubit elegantními, klimatizovanými pokoji s prostornou, luxusní koupelnou, prvotřídní kuchyní a především svou jedinečnou polohou. Pokud budete mít štěstí, můžete přímo z pokoje pozorovat slony, žirafy, hrochy nebo nosorožce.

DEN 9.
Dopoledne opět strávíte aktivně - na bezpochyby nejlepším hřišti v JAR, Leopard Creek Golf Course. Odpoledne se přesunete do jednoho z nejlepších resortů v této části Jihoafrické republiky - Greenway Woods, který nabízí luxusní ubytování, skvělé služby, prvotřídní kuchyni a především jedinečnou atmosféru Afriky a krásnou okolní přírodu. Hotel leží nedaleko města White River, blízko jezera a 18-ti jamkového golfového hřiště.

DEN 10.
Dopoledne navštívíte Kruger National Park, kde budete moci v doprovodu zkušených rangerů pozorovat "Velká 5" - lvy, slony, nosorožce, leopardy a buvoly. Odpoledne vás čeká příjemný golfový zážitek na malebném hřišti ve White River Golf Clubu.

DEN 11.
Po odhlášení z hotelu se vydáte po jedné z nejmalebnějších cest v Jihoafrické republice - Panorama Route, která se vine jedinečným zeleným kaňonem. Cestou se zastavíte na vyhlídce God´s Window, prohlédnete si skalní útvary modelované místními řekami - Bourke´s Luck Potholes a řri skalní vrcholky s názvem Three Rondawels. Na oběd se můžete zastavit třeba v rybářském městečku Dullstroom. Cílem vaší cesty je Sun City, kde se ubytujete v hotelu Sun City Hotel.
Hotel leží v krásné přírodě uprostřed subtropických zahrad. Ze všech pokojů je výhled na místní golfové hřiště Gary Player Golf Course nebo na hotelový bazén a zahrady svažující se dolů k místnímu aquaparku. Všechny pokoje se mohou pochlubit luxusními koupelnami, soukromými patii a kompletním vybavením včetně minibaru, sejfu, rádia, telefonu, připojení na internet a klimatizace. Svůj volný čas v Sun City můžete strávit lenošením u bazénu nebo návštěvou aquaparku. V nočních hodinách vám hotel nabídne prvotřídní restaurace, divadelní show a kasino.

DEN 12.
Dopoledne máte možnost otestovat jedno z nejlepších golfových hřišť v JAR - Gary Player Golf Course. Zbytek dne můžete relaxovat a využívat všech služeb hotelu.

DEN 13.
Vrcholem 13. dne bude bezpochyby golf na dalším skvělém hřišti - Lost City Golf Course, kde vás potrápí především jamka číslo 1 s názvem Crocodile Pit, tedy krokodýlí jáma.

DEN 14.
Ze Sun City se přesunete do Johannesburgu, odkud odlétáte domů.

Seznam golfových hrist

Den 1: žádný golf
Den 2: Westlake Golf Club
Den 3: Paarl Golf Course
Den 4: žádný golf
Den 5: Montagu Golf Course
Den 6: Links Golf Course
Den 7: žádný golf
Den 8: žádný golf
Den 9: Leopard Creek Golf Course
Den 10: White River Golf Club
Den 11: žádný golf
Den 12: Gary Player Golf Course
Den 13: Lost City Golf Course

Cena za balíček od 98.790,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena balíčku zahrnuje

 • 13 nocí ubytování ve standardním dvoulůžkovém pokoji se snídaní
 • 8x golf
 • pronájem automobilu Mercedes Vito 2.2 Turbo diesel
 • zákonné pojištění dle zákona č. 159 / 1999 Sb.

Cena balíčku nezahrnuje

 • fakultativní výlety a ochutnávka vína
 • zpáteční letenku
 • Cestovní pojištění

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.