Fairmont Le Manoir Richelieu

Kanada / Kanada

Destinace

Areál Fairmont Le Manoir Richelieu, obklopený horami z jedné a mořem z druhé strany, je ztělesněním pohostinnosti a jedinečnou kombinací majestátního historického sídla a moderního hotelu světové úrovně.Hotel Fairmont Le Manoir Richelieu je skvělým místem pro pořádání konferencí a společenských akcí, v jehož okolí můžete provozovat celou řadu outdoorových aktivit, od procházek nádhernou okolní přírodou a pozorování velryb na řece St. Lawrence, přes lyžování a tenis až po golf. Volný čas můžete strávit také v místním kasinu.

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

Doporučujeme 7 nocí

Strava

Snídaně

Počet golfů

3x Golf

Hotel

Hotel Fairmont Le Manoir Richelieu disponuje 405 elegantně zařízenými pokoji a apartmá, jejichž součástí je s ohledem na hosty na pracovních cestách i veškeré kancelářské vybavení. Z většiny pokojů je krásný výhled na malebnou přírodu a řeku St. Lawrence.
V pokojích Fairmont s výhledem do zahrady i v pokojích Fairmont St-Laurent s výhledem na řeku St. Lawrence si můžete užívat luxusu po celou dobu svého pobytu. Tyto pokoje jsou ideální pro páry nebo jednotlivce a mohou být vybaveny jednou king-size, jednou queen-size postelí nebo dvěma dvoulůžky.
Oba typy pokojů jsou vybaveny vysokorychlostním internetovým připojením, klimatizací, rádiem s budíkem, župany, kabelovou televizí, strojem na čaj a kávu, psacím stolem s kancelářským vybavením, vysoušečem vlasů, žehličkou a žehlicím prknem a telefonem.

Stravování

Ve Fairmont Le Manoir Richelieu si můžete vybrat z několika barů a restaurací. Le Charlevoix s kapacitou až 60 lidí nabízí posezení v příjemné atmosféře a vynikající pokrmy inspirované místní kuchyní. Ve francouzské restauraci Le St-Laurent můžete ochutnat vše od lehkých salátů, přes plody moře až po skvělé dezerty. Pokud preferujete italskou kuchyni, navštivte Le Bellerive nabízející kromě běžného menu i italské bufetové občerstvení. Svůj oblíbený drink si můžete vychutnat v La Brise Lobby Baru, kávu v kavárně Le Phare.

Golfový resort

Místní hřiště původně navržené Herbertem Strongem bylo slavnostně otevřeno v roce 1925 tehdejším americkým presidentem Williamem H. Taftem. Po nedávné renovaci vedené Darrellem Huxhamem a přidání 9 nových jamek je z hřiště quebeckého golfového klubu Le Manoir Richelieu prvotřídní 27 jamkové hřiště, které vytváří harmonický celek s okolní přírodou.
Ke hřišti vede od hotelu 1,5 km stezka, ze které je pěkný výhled na přírodní krásy regionu Charlevoix. V Le Manoir Richelieu si můžete vybrat ze tří různě dlouhých 9-ti jamkových hřišť s trávou creeping bent a četnými bunkery, stromy a náspy obklopujícími téměř každou jamku. Mírně potrápit vás mohou i na první pohled široké a přehledné fairwaye.
Skvělý golfový zážitek skýtá už první jamka hřiště St-Laurent dlouhá 440 m s parem 5, která je obklopena několika bunkery a vyžaduje maximální přesnost a promyšlenou strategii. Vůbec největší výzvou místního hřiště je putting na mírně zvlněných, i když dostatečně prostorných, greenech. To vše je korunováno krásným výhledem na okolní majestátní krajinu a řeku St. Lawrence, díky němuž je každá hra na hřištích v Le Manoir Richelieu nezapomenutelným zážitkem.

Seznam golfových hrist

Fairmont Le Manoir Ricgelieu Club de Golf
Designér: původní design Herbert Strong, rekonovace Darrell Hux- ham, 27 jamek (St Laurent, Richelieu, et Tadoussac), par: 36, 36, 36, délka: 2905m, 2878 m, 2668 m.

Cenu vám rádi připravíme na vyžádání dle vašich požadavků

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.