Kostarika golf s průvodcem

Kostarika / Kostarika

Destinace

Navštívíte donedávna činnou sopku Poas v národním parku Arenal, La Catarata de la Fortuna, termální prameny, mlžný prales Monteverde, Sky Trek, Sky Walk, odpočinek u moře s golfem na závěr.

Společnost British Airways oznámila NOVÉ přímé lety z londýnského letiště Gatwick do Kostariky na letiště San José, které odstartují 4. dubna 2016.

Na trasu bude nasazen Boeing 777, nabízející 275 míst k sezení. Od dubna do října budou k dispozici 2 lety v týdnu - středa a sobota. Od listopadu do dubna budou k dispozici 3 lety v týdnu - úterý, čtvrtek a sobota.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

10 dnů / 9 nocí

Strava

Snídaně / All Inclusive

Počet golfů

Ceník 2016 v CZK

Cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji 6.4. - 31.10.
Golfista ve dvoulůžkovém pokoji (2-3 osoby ve skupině) 99.690,-
Příplatek za jednolůžkový pokoj 28.390,-
Golfista ve dvoulůžkovém pokoji (4-5 osob) ve skupině) 79.650,-
Příplatek za jednolůžkový pokoj 28.390,-
Golfista ve dvoulůžkovém pokoji (6 -7 osob) ve skupině) 74.490,-
Příplatek za jednolůžkový pokoj 28.390,-
Golfista ve dvoulůžkovém pokoji (8-9 osob) ve skupině) 70.890,-
Příplatek za jednolůžkový pokoj 28.390,-

Cena pro jednu osobu včetně DPH: od 81.930,-Kč

Cena je platná pro skupiny 8 - 9 lidí pro pobyty v období 01.05.2016 - 31.10.2016.

Cena zahrnuje:

 • Privátní transfer v klimatizovaném autobuse (1 až 6 osob =mikrobus 12ti místný, 7-15 osob autobus 19 - 22 míst)
 • Ubytování v uvedených hotelech a pokojích
 • Stravování dle programu (snídaně nebo all inclusive + 1 nealkoholický nápoj)
 • Česky mluvícího místní průvodce do sedmého dne
 • Anglicky mluvícího řidiče
 • Vstupy do národních parků uvedených v programu
 • 3x golf včetně buggy a zpátečních transferů (je možné zapůjčit i vybavení za příplatek)

Cena nezahrnuje:

 • Zpáteční mezinárodní letenku (v nejnižší knihovací třídě)
 • Odletová taxa platí se při odletu na letišti San Jose - 29 USD
 • Spropitné (dobrovolné)
 • Cestovní pojištění Allianz (léčebné výlohy bez limitu včetně storno pojištění 100tis.) = 1.312,-Kč

1.den
Po příletu do San José budete na letišti očekáváni naší letištní asistenční službou, která s vámi projde imigrační kontrolu, pomůže vám vyzvednout vaše zavazadla a doprovodí vás k vašemu transferu. Po dobu transferu na hotel vám česky mluvící průvodce podá všechny důležité informace. Ubytováni budete v luxusním hotelu Costa Rica Marriott, deluxe pokoji se snídaní 1 (noc). Ubytování v nádherném hotelu koloniálního stylu s vyhlídkou na kávovníkové plantáže, 30 akrů kávovníkových plantáží se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Hotel je nádherně dekorován starožitnostmi z celé centrální Ameriky což navozuje příjemnou, elegantní a relaxační atmosféru v hotelu. V hotelu můžete vyzkoušet širokou nabídku outdoorových aktivit, plavání ve dvou venkovních bazénech nebo relaxovat ve wellness centru Palmas Wellness & Spa facility.

2.den
Po snídani vás průvodce vyzvedne a pojedete směrem na sever do vesnice La Fortuna. Pozdě odpoledne navštívíte národní park Arenal Volcano. Zde budeme mít čas 1,5 hodiny na procházku po parku. Začneme kouřovou stezkou až po nějaké chvíli budeme moci si stoupnout na starou lávu, která se rozlila podél stezky. Před pár lety, zde byly ještě malé erupce, ale i bez nich je pohled na sopku skutečně impresivní. Budete mít také krásný výhled na jezero Arenal, které je obklopeno místními kopečky.
Ubytování: First class Hotel, Arenal Nayara, Casita Deluxe poker 4* se snídaní

3.den
Dnešní cesta pokračuje dolů k centrálnímu pobřeží Pacifiku, kam přijedeme do magického přístavu Los Suenos. Na odpoledne je naplánováno volno. Užijte si krásný rezort a hotelovou pláž!
Ubytování: luxusní hotel, Los Suenos Marriott, Deluxe Rainforest View pokoj 5* se snídaní - 2 noci.
Váš průvodce a řidič budou mít ubytování blízko vašeho hotelu.

4.den
Dnes si zahrajeme golf na hřišti La Iguana. Green fee zahrnuje také buggy. Golfového hřiště La Iguana v Los Suenos Resort je dokonalou kombinací neuvěřitelných scenérií a úžasného golfu. Velkolepé prostředí nedotčené exotické přírody, deštného pralesa a skvělých výhledů tvoří náročné hřiště, které stojí za to dobýt. Vynikající hřiště architekta Teda Robinsona je zasazeno do působivého prostředí deštného pralesa podél pobřeží Tichého oceánu. Jeden z nejlepších resortů Kostariky je velkou výzvou pro golfisty. Bohatá tropická vegetace deštného pralesa je domovem hravých opic a dalších více než 150 druhů volně žijících živočichů, kteří budou průvodci vaší hry. Klubovna v půvabném španělském koloniálním stylu a dechberoucí výhledy na oceán podtrhují krásu celého hřiště.
Ubytování: luxusní hotel, Los Suenos Marriott, Deluxe Rainforest View pokoj 5* se snídaní.

5.den
Dnes opustíme pobřeží Pacifiku a pojedem do hor. Navštívíme vesnici Santa Elena v Monteverde, posledních pár kilometrů bude skutečně velmi přírodních s množstvím nerovností. Díky nadmořské výšce 1400 metrů může být nahoře v kopcích navečer a během noci celkem chladno. Na zbytek odpoledne je naplánováno volno. Máte možnost společně s průvodcem také prozkoumat blízkou vesnici.
Ubytování: First Class hotel, El Establo, Deluxe pokoj 4* se snídaní - 2 noci.

6.den
Po snídani budete mít dostatek času na prozkoumání mlžného pralesa. Když budeme mít štěstí třeba uvidíme i lenochoda:-). Během procházky po mlžném pralese vás průvodce seznámí s místní faunou a flórou tohoto fascinujícího místa. Na zbytek dne je naplánováno volno. Fakultativně můžete navštívit další místa jako například motýlí farmu, muzeum hadů, sýrárnu, výrobu kávy, chodit po zavěšených lanových mostech, vyjet si na loďkách.
Ubytování: First Class hotel, El Establo, Deluxe pokoj 4* se snídaní

7.den
Dnes je čas opustit oblast překrásného mlžného pralesa a pojedeme dolů po Panamerické Highway až k severnímu Pacifiku. Po příjezdu na hotel se s vámi průvodce i řidič rozloučí a vrátí se zpět do San Jose zatímco vy si budete užívat 3 noci v krásném luxusním hotelu Westin Playa Conchal, deluxe Junior suite s all inclusive a golfem.
Ubytování: Luxusní hotel, The Westin Playa Conchal, Deluxe Junior Suite pokoj 5* s all inclusive - 3 noci

8.den
Dnes si užijete velm speciální hru. Transfer s anglicky mluvícím řidičem vás zaveze na Four Seasons 18ti jamkové hřiště par 72 je bezpochyb vlajkovou lodí golfových hřišť Kostariky. Hřiště navrhoval Arnold Palmer a hřiště nabízí atraktivní ferveje, některé z nich s velkým rozdílem převýšení a úžasnými panoramatickými výhledy na Tichý oceán. Golfisté všech úrovní si určitě užijí hru na tomto hřišti. Green fee zahrnuje také buggy. Po hře vás řidič vyzvedne a zaveze vás zpět na hotel.
Ubytování: Luxusní hotel, The Westin Playa Conchal, Deluxe Junior Suite pokoj 5* s all inclusive

9.den
Po snídani vás řidič odveze na hřiště Reserva Conchal. Je to krásné hřiště, které navrhoval Robert Trent Jones. Hřiště Reserva Conchal je zasazeno do krásné krajiny mezi valící se kopečky a nabízí úžasný výhled jak na oceán tak do džungle. Tohle mistrovské hřiště se strategicky umístěnými bunkery a vodními překážkami, které se hrají s určitým riskem, je výzvou pro každého hráče. Opičky, nosálové, pásovci a množství rozličného ptactva vás bude při hře na tomto atraktivním hřišti doprovázet.
Ubytování: Luxusní hotel, The Westin Playa Conchal, Deluxe Junior Suite pokoj 5* s all inclusive

10.den
Dnes je čas se rozloučit s Costa Ricou a říci "goodbye". Po snídani vás privátní transfer odveze z hotelu na letiště. Odlet domů.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.