Dinarobin Hotel Golf & Spa

Mauritius / Mauritius

Destinace

Vítejte ve stylovém pětihvězdičkovém resortu Dinarobin Hotel Golf & Spa, který je rájem klidu a odpočinku, ale i aktivity a dobrodružství.
Elegantní a luxusní útočiště, které poskytne relaxaci nejen Vašemu tělu, ale i duši, se nachází na malebném jihozápadním pobřeží ostrova Mauritius. Kaskádovitě umístěná jezírka, prostorné dřevěné terasy s výhledem na majestátní horu Le Morne a tropické zahrady plné omamně vonících exotických rostlin a stromů – objevili jste ráj, který je symbolem tropické elegance tohoto okouzlujícího ostrova.
Hotel Dinarobin na ostrově Mauritius uchlácholí všechny vaše smysly a dopřeje dokonale harmonický zážitek, který si zasloužíte.

Na Mauritius nabízejí pravidelné spojení letecké společnosti Emirates (s přestupem v Dubaji) a Air Mauritius (s přestupem v Paříži).

NOVĚ NA OSTROV MAURITIUS LÉTAJÍ DALŠÍ 4 LETECKÉ SPOLEČNOSTI:
TURKISH AIRLINES - 3x týdně let s jedním přestupem v Istambulu (dále let pokračuje na Madagaskar, tudíž lze spojit s návštěvou tohoto krásného ostrova)
LUFTHANSA - let s jedním přestupem ve Frankfurtu
AUSTRIAN AIRLINES - noční přímí let z Vídně
EUROWINGS - noční let s jedním přestupem v Kolíně nad Rýnem (ve čtvrtek odpoledne odlet - v pátek ráno přílet)
Se vznikem nových leteckých spojení na ostrov Mauritius je očekáván pokles ceny za letenky.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

Libovolný počet nocí

Strava

Snídaně

Počet golfů

Libovolný počet golfů

Hotel

Dočasný sladký domov naleznete v jedné ze 172 Suite s balkonem nebo vlastní terasou, které jsou vybaveny klimatizací, soukromou koupelnou s vanou, sprchou a oddělenou toaletou, fénem, žehličkou a žehlicím prknem, sejfem, minibarem a satelitní TV. V celém hotelu je zajištěno také připojení WIFI.

Vybrat si můžete z kategorií ubytování Junior Suite 65 m² nebo Club Junior Suite 65 m², které jsou situovány blíže k osvěžujícímu moři. Junior Suites Beach Front 65 m² a prostorné Club Senior Suites Beach Front 115 m² poskytují nádherné umístění přímo na pláži. Pro rodiny s dětmi jsou ideální volbou Family Suite 130 m² nebo Club Family Suite 180 m².

Stravování

Gurmánský požitek je pro Vás připraven ve čtyřech restauracích hotelu, jako hosté Dinarobinu máte ale přístup i do dalších restaurací sousedního hotelu BeachComber Paradis.

Hlavní restaurací je L’Harmonie, kde si pochutnáte na těch nejlepších delikatesách mezinárodní kuchyně. Gastronomická Saveurs des Iles Vás okouzlí francouzskými večeřemi v mauritijském stylu a romantickým umístěním na okraji bazénu. Italská Il Gusto nezapře velký vliv slunného Toskánska a v plážové restauraci Le Morne Plage si ve stínu palmových stromů a relaxované atmosféře vychutnáte všechna potěšení života. Šeptající tyrkysové moře a vlahý vánek Vám napoví, že právě zažíváte výjimečné okamžiky.

Vítané osvěžení najdete v barech Le Mahagony a Le Cabanon.

Sport a night life

V Dinarobinu se rozhodně nudit nebudete, stačí si jen vybrat z široké nabídky jak pozemních, tak vodních sportů. Přístupné jsou Vám i aktivity nabízené sousedním hotelem. Vyzkoušejte jízdu na kajacích, šlapadlech, loďkách se skleněným dnem, šnorchlování, potápění, rybolov, windsurfing, nebo vodní lyžování. K dispozici jsou také tenisové kurty, bocciball, stolní tenis, fotbal nebo plážový volejbal. Na horských kolech se vydejte za krásami okolí. Zajištěn máte také přístup na 18 jamkové golfové hřiště v hotelu Paradis a na další dvě hřiště v blízkém okolí.

Golf (20 €, splatné na místě dle zvoleného počtu her)*
*V ceně green fee je zahrnutých 30 practice míčků.

Vlahé večery si užijete v doprovodu místní kapely a pobavíte se u tematických večerů.

Pro Vaše nejmenší je připraven Mini-Club, k dispozici je také babysitting. Samozřejmostí je možnost sjednání nejrůznějších exkurzí nebo pronajmutí auta. Pro obchodní účely je připraveno Business centrum.
Hotel Dinarobin na ostrově Mauritius uchlácholí všechny vaše smysly a dopřeje dokonale harmonický zážitek, který si zasloužíte.

Relaxace a zdraví

Pro absolutní relaxaci využijte služeb lázní Spa by Clarins, které jsou bezpochyby těmi nejlepšími a nejkrásnějšími na Mauritiu. Otevřou se Vám dveře do světa hýčkání, jemné péče a okouzlujícího odpočinku.

Kromě saun, hammamů, bazénu a speciálních místností pro ayurvedické terapie zde naleznete i salon krásy, kadeřníka a fitness pro zachování Vaší kondice.

Golfový resort

Originální 18 jamkové hřiště Le Paradis Golf Club (par 72) se nachází na jihozápadním pobřeží poloostrova Le Morne, přímo mezi stejnojmennou skálou a idylickou tyrkysovou lagunou, která je považována za jednu z nejkrásnějších v Indickém oceánu. Hřiště o rozloze 5,924 metrů je majetkem dvou hotelů z exkluzivní řady Beachcomber – jmenovitě hotelu Paradis Hotel & Golf Club a a Dinarobin Hotel Golf & Spa.

Hra na tomto místě je potěšením a zároveň výzvou pro hráče všech úrovní. Design zdůrazňuje unikátní přírodní kouzlo krajiny a tropickou atmosféru. Stromy Araucaria, fialové květiny bougainvillea a červené vánoční hvězdy se barevně vyjímají na zeleném podkladu. Devět posledních jamek je rozmístěno podél pobřeží, hráči tak mají možnost zahrát si také v blízkosti pláže. Celková obtížnost hřiště je daná velmi úzkými fervejemi a obtížně položenými greeny. Hra vyžaduje velkou přesnost.

Hřiště má také výtečnou, moderně vybavenou Golf Academy, tréninkový prostor a elegantní Country Club. Golfoví trenéři jsou k plně k dispozici jednotlivcům, párům i skupinám.

Otvírací doba hřiště:
říjen - duben od 6:30 do 19:30
květen - září od 7:30 do 18:30

Seznam golfových hrist

Hostům jsou přístupná také další dvě mistrovská hřiště, která se nacházejí okolo 20 minut cesty od resortů. Můžete si zahrát v koloniální atmosféře Golf du Château v Bel-Ombre (par 72, 6.498 metrů) nebo v africkém stylu hřiště Tamarina Golf Estate & Beach Club (par 72, 7.200 metrů). Transfer je zajištěn luxusní limuzínou.

Cena za 1 noc od 5 960,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

GOLFOVÝ POBYT ZAHRNUJE:
 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • Snídani
 • Garantovanou před rezervaci 2 tee time
 • Zákonné pojištění dle zákona č.159/1999 Sb
GOLFOVÝ POBYT NEZAHRNUJE:
 • Zpáteční letenku Praha / Vídeň - Mauritius - Praha / Vídeň (na požádání připravíme)
 • Golf (20 €, splatné na místě dle zvoleného počtu her)*
 • Zpáteční letištní transfer soukromým klimatizovaným vozem
 • Cestovní pojištění

*V ceně green fee je zahrnutých 30 practice míčků.

GOLFOVÁ NABÍDKA

Zdarma green fee + handicap maximálně 54.
Golfový vozík je za poplatek, ale není povinný.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.