One & Only Le Saint Geran

Mauritius / Mauritius

Destinace

Na východě Mauricia, přesněji na poloostrově Belle Mare, jsou ty nejkrásnější pláže. One & Only Le Saint Geran obklopuje obrovská tropická zahrada a tisíce kokosových palem. Z jedné strany Indický oceán spolu s korálem chráněnou lagunou a na druhé straně nádherná zátoka ohraničující dvoukilometrovou písečnou pláž.

Skvělé místo pro všechny druhy vodních sportů. Pláže, útesy a zátoky vhodné pro kiteboarding, vodní lyžování a potápění. Ideální pro páry a rodiny, jimž bude poskytována ta nejlepší péče a personál bude velice pohostinný.
One & Only Spa, golfová hřiště, dětské programy a mimořádná kuchyně. To vše zde na vás čeká!

Na Mauritius nabízejí pravidelné spojení letecké společnosti Emirates (s přestupem v Dubaji) a Air Mauritius (s přestupem v Paříži).

NOVĚ NA OSTROV MAURITIUS LÉTAJÍ DALŠÍ 4 LETECKÉ SPOLEČNOSTI:
TURKISH AIRLINES - 3x týdně let s jedním přestupem v Istambulu (dále let pokračuje na Madagaskar, tudíž lze spojit s návštěvou tohoto krásného ostrova)
LUFTHANSA - let s jedním přestupem ve Frankfurtu
AUSTRIAN AIRLINES - noční přímí let z Vídně
EUROWINGS - noční let s jedním přestupem v Kolíně nad Rýnem (ve čtvrtek odpoledne odlet - v pátek ráno přílet)
Se vznikem nových leteckých spojení na ostrov Mauritius je očekáván pokles ceny za letenky.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

Libovolný počet nocí

Strava

Snídaně

Počet golfů

Neomezený golf

Hotel

V nabídce je 162 pokojů a jedna vila. Ve všech pokojích je vlastní terasa, nebo balkon s výhledem na oceán, či zátoku a na druhé straně dveře, kterými se dostanete do tropické zahrady.
Postele jsou povlečeny egyptskou bavlnou a polštáře naplněné husím peřím vám zajistí pohodlí. Každý kus ručně vyrobeného nábytku v příjemných barvách je výjimečný a elegantní.
Ve velké a prostorné koupelně jsou úžasné kaskádové sprchy.
K dispozici je 24 hodinový servis osobního sluhy.

Vybavení pokoje:
Satelitní LED televize, DVD / CD přehrávač, fén na vlasy, mini bar, Nespresso kávovar, 24 hodinový pokojový servis, trezor a Wi-fi, koupelna: dvojité umyvadlo, WC, prostorný sprchový kout a vana.
Suite jsou s manželskou postelí i oddělenými lůžky.

Stravování

Večeřet v One & Only Le Saint Géran je neskutečným gastronomickým zážitkem. Uznávaná moderní indická restaurace a indický pavilon tvoří vlastní špičkový jídelní koncept resortu. Restaurace PRIME nabídne kulinářský zážitek, který dostane Mauricius až za hranice vaší představivosti.

PRIME grill
Vám ukáže novou dimenzi pohostinnosti na Mauriciu. Toto elegantní místo ideální pro večeři má šmrnc a vybírat budete z výjimečného menu. Podává se zde hlavně výborné australské hovězí, čerstvé mořské plody a bio potraviny. PRIME je správným místem pro dobré jídlo, víno a konverzaci.

La Terrasse
Obklopena bazénem a v dáli Indický oceán dodává atmosféru pro vychutnání jedné z místních specialit, nebo tradiční mezinárodní kuchyně. Posnídejte, přijďte na oběd, nebo rovnou zůstaňte i na večeři.

Golf Club Bar
Během celého dne se osvěžíte studenými nápoji, nebo "Green Island Fragrance" koktejlem. K obědu vám nabídnou saláty, nebo sendviče. Otevřeno je každý den od 08:00 až do západu slunce.

The Indian Pavilion
V Indian Pavilion zažijete to nejlepší z mauricijské kuchyně. Několik indických chutí ochutnáte v prostředí na okraji moře s výhledem na hory, které pokrývá cukrová třtina a výhled na soukromou lagunu. Zážitkem bude už jen vůně všech různých indických solí a koření. A proto je nutné si předem zarezervovat místa, abyste se do Indian Pavilion dostali.

Ve večerních hodinách vyžadují všechny restaurace a bary vhodné oblečení.

Sport a night life

Ranní potápění, golf na hřišti navrženém od Gary Playera, nebo dáte přednost hodinám tenisu. Po hodině jógy, můžete hrát beach volejbal, nebo vyzkoušet vodní lyžování. Nemusíte mít strach ani o vaše děti. O ty se mezi tím, co si budete užívat jednu z místních aktivit postarají v Kids Only klubu.

Relaxace a zdraví

Místní Spa jsou zasazeny do tropických zahrad, kde si užijete jak ranní východ slunce tak také večerní západ při němž budete hýčkání a ponořeny do relaxace a odpočinku. Bazén, sauna, parní lázeň a 8 místností na procedury (6 pro jednotlivce a 2 po páry).

Pro páry, přátele, nebo pro vás samotné je skvělým místem Garden Spa Pavilion, kam se schováte a budete tam zcela sami, nikým nerušeni. V nabídce jsou 3 druhy terapeutických masáží: Unwind, Restore a Elevate.
Každá z nich je určena pro odbourání různých problémů, ať už těch nejmenší, nebo závažnějších. V salonu krásy si dopřejete pedikúru, manikúru, nebo je k dispozici také kadeřník.

Golfový resort

Bujná zeleň na hřišti od Garyho Playera, 9 jamek a par 33. Vlastní clubhouse a golfová akademie nabízí pro své hotelové hosty zdarma green fee. Konzultace pro hráče všech úrovní. Intenzivní tréninky s video analýzou pro doladění nedostatků na cvičné driving range, putting / chipping greenu a následná hra na hřišti s trenérem. I tak můžete se svojí celou rodinou strávit den.

Možnost rezervace tee times na blízkém hřišti Legend, 18 jamek navržených Hughem Baicchi.

Cena za 1 noc od 17 490,- / pokoj

Cena zahrnuje

 • Ubytování za 1 noc v Junior Suite
 • Snídani
 • Green fee na 9 jamkové hřiště, navržené Gary Playerem
 • Na pokoji výběr nealkoholických nápojů
 • Kids Club pro děti ve věku 3-11 let (denně otevřeno)
 • Teens Club pro děti ve věku 12-17 let (denně otevřeno)
 • Fitness Centrum
 • Nemotorizované vodní sporty - Hobie Cat, kajaky, windsufring
 • Motorizované vodní sporty - vodní lyžování, výlety lodí s proskleným dnem, šnorchlování
 • Pozemní sporty - tenis, fotbal, golf, běhání a volejbal
 • Knížky, CD a DVD album
 • Ve Vilách - 24 hodinový servis komorníka a kuchař
 • Výběr nealkoholických nápojů v Suite a Vilách
 • Příslušenství pro přípravu kávy a čaje
 • Internet/ADSL a Wi-fi
 • Denně na pokoji voda + ovoce
 • Golfová fee pro 9 jamkové hřiště, navržené Gary Playerem
 • Vstup do sauny, páry a bazénku v místních Spa

Cena nezahrnuje

 • Zpáteční letenku
 • Zpáteční letištní transfer soukromým klimatizovaným vozem
 • V ceně nejsou započítány speciální nabídky a slevy
 • Cestovní pojištění

Za poplatek:
Služby Health & Beauty Spa (pedikúra, manikúra..), osobní trenér, kadeřník, parasailing, jízda na banánu, hlídání dětí (po předchozí domluvě), hodiny tenisu, potápění, kitesurfing, rybolov v hlubokém moři, exkurze na katamaránu a plavby, golfový vozík, vozítko a vybavení, lekce golfu

SPECIÁLNÍ NABÍDKA 20% SLEVA NA VÁNOČNÍ A SILVESTROVSKÉ POBYTY*

 • vztahuje se na termíny od 19.12 do 5.1. Platí pro: pro Junior Suite, Junior Suite Beach Front a Ocean Suite, Family 2-pokojová Ocean Suite.

*nevztahuje se na povinný příplatek za silvestrovskou a vánoční galavečeři

KAPACITA POKOJŮ

Kapacita Junior Suite, Junior Suite Beach Front a Ocean Suite jsou 2 dospělé osoby.
Maximální kapacita: 3 dospělé osoby, nebo 2 dospělé osoby + 2 děti do 12 let / 1 dítě do 12 let a 1 kojenec.

Kapacita Family 2-pokojová Suite jsou 2 dospělé osoby + 3 děti do 12 let.
Maximální kapacita: 3 dospělé osoby + 3 děti do 12 let.

Kapacita The Vila jsou 4 dospělé osoby.
Maximální kapacita: 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.