Paradis Hotel & Golf Club

Mauritius / Mauritius

Destinace

Hledáte jedinečný zážitek v přepychu a eleganci, který můžete prožít jak se svým partnerem, tak s rodinou či přáteli? Již nehledejte - představujeme Vám rajský Paradis Hotel & Golf Club na Mauritiu, který předčí všechna Vaše očekávání a nabídne nezapomenutelné zážitky při volnočasových aktivitách.
Resort je umístěn na jihozápadním výběžku Morne Peninsula, krásnou kulisou bude hora Le Morne a nejkrásnější čarovná pobřeží na ostrově. Dokonalou ozdobou tohoto místa je velká laguna, u které můžete lenošit na bílých písčitých plážích.
Paradis sousedí s dalším Beachcomber hotelem Dinarobin stejné kategorie, hosté mohou využívat zařízení a restaurace obou hotelů, což je díky kvalitě a rozmanitosti velmi lákavou atrakcí.

Na Mauritius nabízejí pravidelné spojení letecké společnosti Emirates (s přestupem v Dubaji) a Air Mauritius (s přestupem v Paříži).

NOVĚ NA OSTROV MAURITIUS LÉTAJÍ DALŠÍ 4 LETECKÉ SPOLEČNOSTI:
TURKISH AIRLINES - 3x týdně let s jedním přestupem v Istambulu (dále let pokračuje na Madagaskar, tudíž lze spojit s návštěvou tohoto krásného ostrova)
LUFTHANSA - let s jedním přestupem ve Frankfurtu
AUSTRIAN AIRLINES - noční přímí let z Vídně
EUROWINGS - noční let s jedním přestupem v Kolíně nad Rýnem (ve čtvrtek odpoledne odlet - v pátek ráno přílet)
Se vznikem nových leteckých spojení na ostrov Mauritius je očekáván pokles ceny za letenky.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

Libovolný počet nocí

Strava

Snídaně

Počet golfů

Libovoný počet golfů

Hotel

Krásné útočiště naleznete v 286 pokojích, Suites či vilách, které jsou vybaveny klimatizací, soukromou koupelnou s vanou , sprchou a oddělenými toaletami, fénem, sejfem, satelitní TV, minibarem a sadou na přípravu čaje a kávy. V kategoriích Deluxe Suites, Senior Suites a vilách naleznete také DVD přehrávač. V celém hotelu je zajištěno připojení WIFI.

Pokud hledáte skromnější, ale velmi příjemné ubytování, vybrat si může ze dvou kategorií pokojů Deluxe 50 m² a Deluxe Beach Front 50 m².

Prostornější kategorie Suites nabízí Junior Suites 76 m² a dále Junior Suites Beach Front 76 m², kde dokonale pocítíte autentickou pobřežní náladu ostrova a pokocháte se výhledem na klidnou vodní hladinu. Deluxe Suites Beach Front 94 m² jsou situovány přímo ve výběžku poloostrova Le Morne, stranou od všech veřejných míst resortu. Užijete si tak zde nádherný klid a soukromí. Nejprostornější kategorií jsou Senior Suites Beach Front 147 m² s přepychovou dřevěnou podlahou.
Na požádání jsou pro rodiny s dětmi k dispozici Family Suites 152 m² a Luxury Family Suites 223 m².

Executive vily 275 m² umístěné na soukromé pláži jsou ztělesněním prostoru, elegance a přepychu. Vrcholem naprostého luxusu a soukromí je však Presidential vila 450 m², která harmonicky zapadá do květinové zahrady vedoucí k vlastní pláži. K dispozici je komorník a club auto. Na požádání je také možno využít služeb skvělého šéfkuchaře.

Stravování

Pobyt v Paradis je předzvěstí fantastické kulinářské cesty, můžete si vybrat ze čtyřech restaurací hotelu, další čtyři pak nabídne vedlejší Dinarobin.

Hlavní restaurace Le Brabant, rozdělená pro větší soukromí do menších částí, Vás pohostí bufetem mezinárodního stylu a ohromí výhledem na oceán. Každý den se zde pro Vaši skvělou zábavu konají tematické večery.

V Le Blue Marlin umístěné na pobřeží si pochutnáte na mořských plodech a čerstvých rybách. Odstíny hluboké modři, dřevo, měď a malá okénka jako na lodi navodí pocit plavby po Indickém oceánu.
La Palma zařízená ve středomořském stylu naservíruje italské speciality, snacky a saláty. Na tuto restauraci navazuje La Palma Beach, která dovolí hostům najíst se ve stínu doškových slunečníků přímo na pláži.

Nádherné romantické večeře pod třpytivými hvězdami a typickou ostrovní atmosféru zažijete v kouzelné La Ravanne, která servíruje mauritijskou kuchyni.
Pro vítané chladivé občerstvení si zajděte do čtyřech originálních barů.

Plná penze plus obsahuje:

OBĚD - 2 chodové menu (hlavní jídlo + předkrm nebo dezert)
1 skleničku vína, piva nebo nealkoholického nápoje pro dospělou osobu
1/2 lahve minerální vody (perlivá nebo neperlivá) pro dospělou osobu
1 šálek espressa, kávy nebo čaje pro dospělou osobu
1 nealko nápoj pro dítě 0-17 let

VEČEŘE - bufet
1/2 lahve lokálního vína nebo 1 sklenici piva nebo 1 nealko nápoj pro dospělou osobu
1/2 lahve minerální vody (perlivá nebo neperlivá) pro dospělou osobu
1 šálek espressa, kávy nebo čaje pro dospělou osobu
1 nealko nápoj pro dítě 0-17 let

Sport a night life

Hotel Paradis a zároveň i hotel Dinarobin nabízejí svým hostům jedinečnou a rozmanitou nabídku nejrůznějších sportů a aktivit.
Vyzkoušejte vodní lyžování, hloubkové potápění, šnorchlování, aquagymnastiku, plachtění nebo jízdu na loďkách se skleněným dnem, kajacích či šlapadlech. Kromě toho si můžete zacvičit ve fitness s tím nejmodernějším vybavením, tělocvičně, Pilates Studiu či si zahrát tenis na 6 osvětlených kurtech, volejbal, bacciball nebo fotbal. Krásné okolí nejlépe prozkoumáte na horském kole.
Pro milovníky golfu je připraveno 18 jamkové hřiště přímo v hotelu, přístup však budete mít i na dvě okolní špičková hřiště v blízkosti. Začátečníci budou nadšeni golfovou akademií.

Golf (20 €, splatné na místě dle zvoleného počtu her)*
*V ceně green fee je zahrnutých 30 pracitce míčků.

V resortu budou zcela spokojeny i Vaše děti. Je pro ně dle věku připraveno mnoho aktivit, her a překvapení, zažijí například vodní lyžování, naučí se základy golfu nebo se s kvalifikovaným instruktorem potopí na dno bazénu.
K dispozici jsou také služby jako pronájem auta, 24-hodinový shuttle mezi Paradis a Dinarobinem, transfery helikoptérou či luxusní limuzínou nebo soukromé exkurze. Krásné dárky můžete nakoupit v buticích nebo v duty-free klenotnictví. Pro obchodní jednání je připravena konferenční místnost.

Relaxace a zdraví

Po všech těchto aktivitách a dobrodružstvích si dopřejte den plný hýčkání a rozmazlování v lázních značky Clarins. U vstupu Vás přivítá oblázková dekorace, kokosové palmy a tropická zeleň, v prostoru lázní pak oslní zářivý bazén dekorovaný květinami a buddhistické sošky, které dotvoří vyrovnanou atmosféru asijských dálek. Lázně nabídnou kromě mnoha dalších i masáže vhodné pro unavené tělo po sportu.

Golfový resort

Originální 18 jamkové hřiště Le Paradis Golf Club (par 72) se nachází na jihozápadním pobřeží poloostrova Le Morne, přímo mezi stejnojmennou skálou a idylickou tyrkysovou lagunou, která je považována za jednu z nejkrásnějších v Indickém oceánu. Hřiště o rozloze 5,924 metrů je majetkem dvou hotelů z exkluzivní řady Beachcomber – jmenovitě hotelu Paradis Hotel & Golf Club a a Dinarobin Hotel Golf & Spa.

Hra na tomto místě je potěšením a zároveň výzvou pro hráče všech úrovní. Design zdůrazňuje unikátní přírodní kouzlo krajiny a tropickou atmosféru. Stromy Araucaria, fialové květiny bougainvillea a červené vánoční hvězdy se barevně vyjímají na zeleném podkladu. Devět posledních jamek je rozmístěno podél pobřeží, hráči tak mají možnost zahrát si také v blízkosti pláže. Celková obtížnost hřiště je daná velmi úzkými fervejemi a obtížně položenými greeny. Hra vyžaduje velkou přesnost.

Hřiště má také výtečnou, moderně vybavenou Golf Academy, tréninkový prostor a elegantní Country Club. Golfoví trenéři jsou k plně k dispozici jednotlivcům, párům i skupinám.

Otvírací doba hřiště:
říjen - duben od 6:30 do 19:30
květen - září od 7:30 do 18:30

Seznam golfových hrist

Hostům jsou přístupná také další dvě mistrovská hřiště, která se nacházejí okolo 20 minut cesty od resortů. Můžete si zahrát v koloniální atmosféře Golf du Château v Bel-Ombre (par 72, 6.498 metrů) nebo v africkém stylu hřiště Tamarina Golf Estate & Beach Club (par 72, 7.200 metrů). Transfer je zajištěn luxusní limuzínou.

Cena za 1 noc od 4 660,- / osoba

GOLFOVÝ POBYT ZAHRNUJE:
  • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc
  • Snídani
  • Garantovanou předrezervaci 2 tee time
  • Zákonné pojištění dle zákona č.159/1999 Sb
GOLFOVÝ POBYT NEZAHRNUJE:
  • Zpáteční letenku Praha / Vídeň - Mauritius - Praha / Vídeň (na pořádání připravíme)
  • Zpáteční letištní transfer osobním vozem (silver)
  • Golf (20 €, splatné na místě dle zvoleného počtu her)*
  • Asistenční služba během pobytu
  • Cestovní pojištění

*V ceně green fee je zahrnutých 30 pracitce míčků.

POBYT NA MÍRU

Sestavíme golfový balíček přesně podle Vašeho požadavku a přání.
Sami si určíte počet nocí, počet golfů, druh pokoje a služby.

KAPACITA POKOJŮ

Kapacita pokojů Deluxe, Deluxe Beach Front, Junior Suite, Junior Suite Beach Front, Deluxe Suite a Senior Suite jsou 3 dospělé osoby, nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě 0-17 let.
Kapacita pokojů Family Suite a Luxury Family Suite jsou 2 dospělé osoby a až 3 děti do 18 let.

*uvedené ceny u Family Suite a Luxury Family Suite jsou za jednotku (viz. kapacita pokojů) se snídaní.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.