Bachmair Weissach

Německo / Bavorsko

Destinace

Pětihvězdičkový hotel, který se nachází v bavorském městečku Rottach Egern u jezera Tegernsee - jednoho z nejkrásnějších jezer Bavorska. Nejbližšími městy jsou Mnichov (50km) a Insbruc (90km).

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

4 dny

Strava

Snídaně / Polopenze

Počet golfů

3x Golf

Hotel

V dnešní době hotel prožívá své znovuzrození - před několika lety prošly všechny pokoje a restaurace kompletní rekonstrukcí, během které se však zachovalo jedinečné kouzlo tradičního bavorského Gasthof (hostince na venkově) s vysokou úrovní služeb.

Ubytování

Hotel nabízí svým hostům ubytování ve 108 pokojích o velikosti 25m2 až 200m2. Design pokojů je proveden ve známém alpském stylu. Kromě standartních pokojů a pokojů luxusní kategorie nabízí hotel i rodinná apartmá pro zpříjemnění pobytu rodinám s dětmi. Z oken se otvírá pohádková podívaná na horské svahy.

Dvoulůžkový pokoj bez balkonu - moderní menší pokoj v Tegernsee stylu. Některé standardní pokoje mohou být propojeny dveřmi s apartmány.
Premium dvoulůžkový pokoj s balkonem 25m2 - krásný pokoj v bavorském stylu s prémiovým vybavením a balkonem či terasou.
Tegernsee junior suite 55m2 - moderní pokoj v Tegernsee stylu. Vybaven balkonem nebo terasou a šatnou. Některé apartmány nabízejí spojovací dveře do dvoulůžkového pokoje.
Grand Suite deluxe 100m2 - prostorný Grand Suite s luxusním nábytkem, 2 ložnice, šatna a velký balkon.
Classic Suite 60m2 - apartmá, kde se cítíte jako doma; s kuchyňským koutem, balkonem nebo terasou a oddělený obývací pokoj a ložnice.
Bachmair Weissbach suite 200m2 - 3 ložnice, 2 koupelny, koupelna pro hosty, velký obývací pokoj a jídelna se střešní terasou a otevřeným krbem.

Stravování

Útulná a domáčí atmosféra panuje jak v restauracích, takzvaných Stuben, tak v salóncích hotelu. Podávají se zde tradiční speciality bavorské a italské kuchyně. Nedávno byla v prostorách hotelu otevřena nová restaurace, jež svým hostům nabízí asijské menu. Leonardi Stube, Tegernseer Stube - tyto dvě útulné restaurace nabízí speciality bavorské kuchyně. Laurenzi - tato nově otevřená stylová restaurace nabízí svým návštěvníkům speciality evropské a asijské kuchyně. Kreuther Fondue Stube - menší restaurace zaměřená na různé druhy fondue. Pavillon - tento krásný a jasný prostor je vhodný pro snídani, která je zde podávána formou bufetu. Tagesbar - světlý denní bar se širokou nabídkou zajímavých snacků a nápojů. Bachmair Lounge a Kamin Lounge - tyto salonky jsou ideálním místem pro strávení klidného večera. Každý pátek od 19:30 zde vystupuje pianista, každou třetí sobotu v měsíci pro hosty hraje jazz, blues a soul v Kamin Lounge.

Sport a night life

Golf

Region kolem jezera Tegernsee je rájem pro golfisty - nedaleko od hotelu leží dvě 18ti jamková golfová hřiště (Tegernseer Golf club a golf club Iffeldorf) a 9ti jamkové hřiště určené spíše pro začátečníky (Margarethenhof). Cca půl hodinky jízdy se nachází mistrovské 27 jamkové hřiště Golfvalley Mnichov.

Relaxace a zdraví

Hotel disponuje krásným SPA centrem o rozloze 700m2, které je zařízeno podle nejnovějších trendů SPA terapií. SPA jsou vybavené zastřešeným bazénem o délce 15 metrů, finskou saunou, tepidarium a květinovými a bylinkovými koupelemi. Při masážích a kosmetických procedurách se zde používá ameriská kosmetika značky Skinceuticals a populární přírodní německá kosmetika Susanne Kaufmann. Kromě Spa hotel disponuje fitness centrem vybaveným moderní technikou.

Golfový resort

Golf Valley Munich

Naučte se golfu na jednom z nejhezčích míst. Jižně od Mnichova najdete nejen největší vzdělávací golfové zařízení v Evropě, ale také č. 1 pro golfové lekce. Německé nejmodernější tréninkové golfové centrum překvapí jak začínající golfisty, tak profesionály a PRO od Mnichova po Rosenheim, od Schliersee po Tegernsee. S Davidem Leadbetter Golf Academy, máte k dispozici pravděpodobně jednu z nejlepších golfových škol na světě, nabízíme vám ty nejlepší podmínky pro podnícení vašeho zájmu o golf.

Seznam golfových hrist

Tegernseer Golf Club
Iffeldorf Golf Club
Margarethenhof Golf Clus

Cena za balíček od 11.390,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Golfový balíček zahrnuje:

 • 3 noci ubytování ve dvolůžkovém Premium 25m2 pokoji s balkonem
 • Každý den snídaně formou bohatého bufetu
 • 3x Golf (1x Valley Mnichov, 1x Tegernseegolf, 1x Iffeldorf)
 • Zdarma vstup do SPA 700m2 (vnitřní bazén 15m, finská sauna, tepidarium, květinové a byliknové koupele, fitnesscentrum)

Golfový balíček nezahrnuje:

 • Polopenze 3.500,-Kč za pobyt na osobu
 • Garáž 12 EUR za den

Pobyt je možné upravit na libovolný počet dnů.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.