New Zealand - 15 dní golfu

Nový Zéland / Auckland, Bay of Islands, Rotorua, Queenstown, Christchurch

Destinace

Čeká vás jedinečná 14 denní cesta, v rámci které projedete nejkrásnější místa Severního i Jižního ostrova Nového Zélandu. Zájezd zahrnuje mimojiné návštěvu: největšího města Aucklandu, Waitakere Rangers Park, Bay of Islands, Whakarewarewa Valley, Te Puia s Maorským představením, vinný sklípek s ochutnávkou jídla, Queenstown, fjord Milford Sound - výlet helikoptérou, Christchurch. Kromě výše zmíněných výletů si také zahrajete 5x golf a budete mít spoustu času na odpočinek a relaxaci a vnímání jedinečné novozélandské přírody.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

15 dní

Strava

Snídaně / Polopenze

Počet golfů

5x golf

Hotel

Den 1 - 2: Hilton Hotel Auckland (Deluxe pokoj s výhledem na přístav) - snídaně
Den 3 - 4: Kauri Cliffs Hotel (Regular Suite) - polopenze
Den 5 - 6: Huka Lodge (Junior Lodge Suite) - polopenze
Den 7 - 9: Farma - The Farm at Cape Kidnappers (Hilltop Suite) - polopenze a den 9 také oběd
Den 10 - 12: Matakauri Lodge (Lodge pokoj) - polopenze
Den 13 - 14: Otahuna Lodge (Standard Suite) - polopenze

Stravování

Ve většině hotelů je v ceně zahrnuta polopenze - pouze první dvě noci jsou se snídaní.

Sport a night life

Program zájezdu

Den 1
Příjezd do Aucklandu - na letišti se potkáte se soukromým řidičem - průvodcem. Cestou na hotel si krátce prohlédnete město . Zbytek dne strávíte odpočinkem. Ubytování budete v krásném hotelu Hilton, který nabízí jedinečný výhled na Aucklandský přístav.

Den 2
Čeká vás soukromý eko-výlet za poznáním města Auckland.
Město Auckland leží na 48 nečinných vulkanických kuželech a mezi dvěma přístavy - jiskrným Waitemata a zachmuřeným Manukau. Je známé jako město plachetnic a je největším a nejrušnějším městem Nového Zélandu. Ranní prohlídka města je navržena tak, aby jste poznali historii a památky města, ale také viděli, jak Aucklanďané žijí dnes. 30 kilometrů od centra Aucklandu leží vůbec největší městský Regional Park. Právě do něj se vydáte klimatizovaným vozem a zastavíte se v místním návštěvnickém centru Arataki Centre. Díky vysoké poloze se vám zde nabídne dech-beroucí výhled na Tasmánské moře a Pacifik. Dozvěte se něco o místní historii a obdivujte skvostné tradiční Maorské řezby, které zde stojí a stráží tento kraj. Poté se vydáte dále na západ a zažijete sílu divokého a skalnatého západního pobřeží. Pociťte černý písek pod nohami jak budete kráčet po jedné z nejúžasnějších pláží na světě. Poté tento eko-výlet pokračuje do bujného deštného pralesa, kde se zaposloucháte do zpěvu místního ptactva, zatímco kráčíte nenáročnými trasami pod slavnými Novozélandskými stromy Kauri a obřími stromními kapradinami.

Den 3
Dnes vás bude čekat výlet do severní části země na Bay of Islands. Ubytujete se v luxusním hotelu Kauri Cliffs, který kromě prvotřídního servisu nabízí také krásné výhledy na Pacifik. V ceně je zahrnuta večeře se snídaní a také zdarma minibar (kromě likérů a vína).

Den 4
Golf na hřišti Kauri Cliffs Golf Course

Den 5
Letecký přesun z Kerikeri do města Rotorua. Na letišti Rotorua Airport si vyzvednete pronajatý automobil nebo popř. vás zde vyzvedne místní řidič - průvodce, který vás poveze po místních památkách. Poté budete pokračovat do města Taupo (hodina jízdy od Rotorui). Čeká vás nezapomenutelná návštěva údolí Whakarewarewa Valley, kde zažijete tu pravou Maorskou zkušenost. Pro místní Maori je toto údolí víc než jen přírodním zázrakem. Podle kmenové historie je to místo, kde bohové ohně - Te Pupu a Te Hoata - vystoupili ze zemského středu. Tím jak vdechovali a vydechovali, vytvářeli gejzíry, horké zřídla a bahnitá jezírka. Právě v tomto údolí měla také údajně stát pevnost kmene Te Puia, která nikdy nebyla zapojena do žádné bitvy. Potomkové starověkých národů zde žijí dodnes - procházejí touto více než 40 tisíc let starou zemí a chrání ji. Oblast Rotorua je považována za oblast, kde vznikl cestovní ruch na Novém Zélandu. Místní lidé se živí pořádáním uměleckých představení, které mají ukázat chování typické Maorské kultury. Toto představení se jmenuje Kapa Haka. V rámci něj můžete shlédnout ukázky boje s typickými zbraněmi, bojové popěvy, světově proslulý Haka (pózový tanec) a také modlitební poi tanec. Toto představení vyvolává v každém návštěvníkovi slavnostní pocit.
Ubytujete se přímo v této oblasti v malém hotelu zasazeném mezi vysokými stromy. Cena zahrnuje snídani i 4 chodovou večeři oba dny.

Den 6
Golf na hřišti Wairakei International Golf Course

Den 7
Pokračujete z Taupa do Hawke´s Bay a města Cape Kidnappers (blízko Napieru).
Ubytování budete v luxusním 5* hotelu, který se nachází na oblasti jedné z nejvýznamnějších Novozélandských vinic.
Cena zahrnuje večeři se snídaní a minibar zdarma (kromě likérů a vína).

Den 8
Golf na hřišti Cap Kidnappers Golf Course

Den 9
Vydejte se na výlet za jídlem a vínem :) Navštívíte jedny z nejuznávanějších vinic v zemi a ochutnáte jejich oceněná vína. Budete si moci popovídat s lidmi, kteří jsou přímo uchváceni a nadšeni ve světě tvorby vína. Kromě vína sem úrodná půda a dobré podmínky lákají také inovativní labužnické producenty jídla. Ochutnejte jejich lákavé produkty. Je to opravdu velmi příjemný a zábavný den. Je to skvělý výlet pro milovníky vína. Cena zahrnuje oběd v soukromém vinném sklípku.

Den 10
Letecký přesun z Napieru na jižní ostrov do města Queenstown. Buď vyzvednete pronajatý automobil nebo budete vyzvednuti místním řidičem - průvodcem, který vás doveze k hotelu. Cestou krátká prohlídka místních památek. Ubytováni jste v luxusním hotelu, který leží na úpatí hor na břehu jezera Wakatipu Lake. V ceně je zahrnuta snídaně a gurmánská večeře, zdarma minibar i s domácími pivy (kromě likérů a vína).

Den 11
Golf na hřišti Jack´s Point Golf Course

Den 12
Dnes vás čeká výlet helikoptérou do Milfordského fjordu Milford Sound, který se nachází na jihozápadu Jižního Ostrova v národním parku Fiordland (součást přírodní rezervace Te Wahipounamu zapsané na seznamu světového dědictví). Budete vysazeni na okružní plavbu luxusní lodí, ze které budete moci pozorovat okouzlující horskou krajinu, vodopády a divokou přírodu. Poté vás znovu vyzvedne pilot helikoptéry a dopraví zpět do hotelu. Cestou vám bude vyprávět o místní historii a legendách.

Den 13
Projedete se vyhlídkovou trasou do města Christchurch - cestou budete míjet sytě modrá jezírka, vysoké horské hřebeny a sluncem zalité pastviny. Ubytujete se v hotelu. Cena zahrnuje večeři i snídani.

Den 14
Golf na hřišti Peppers Clearwater Resort

Den 15
Odlet z Christchurch

Golfový resort

Kauri Cliffs Golf Course
Toho hřiště bylo navrženo a postaveno Davidem Harmanem ze společnosti Golf Course Consultants v Orlandu, Florida. Je to 18-jamkové championship hřiště, 72 par, které nabízí několik pozic tee, takže si zde přijde na své opravdu každý milovník golfu - ať začátečník, či pokročilý. 15 jamek nabízí výhled na Pacifik - z toho 6 je hráno podél útesů. Krásné vnitrozemské jamky se oproti tomu vinou skrz mokřady, les a zemědělskou půdu. Golfový komplex zahrnuje practice range světové úrovně, putting a chipping green a velmi dobře vybavený golfový obchod.

Wairakei International Golf Course
Toho hřiště se nachází 6 kilometrů severně od Taupa. Je to 18-jamkové hřiště posazené v křovinaté oblasti a disponuje všemi možnými překážkami, které jen může příroda a člověk vytvořit. Hřiště leží na na okraji aktivního geotermálního pole - vulkanické obrysy byly využity k vytvoření herního pole. Překážky jsou tedy výsledkem přírodní činnosti na daném místě. Je to 72 par hřiště, které bylo jako první hřiště navrženo s tím, že bude v sloužit pro turisty. Nyní je domovem prvotřídního golfového klubu, obchodu s golfovými potřebami a driving range.

Cape Kidnappers Golf Course
Hřiště bylo navrženo golfovým architektem Tomem Doakem a je postaveno přímo na útesech, které se zvedají vysoko nad Hawkes Bay. Toto hřiště, 71 par, je ideální pro všechny úrovně hráčů. Bylo dostavěno v roce 2004 a je uznáváno jako jedno z velikých zázraků moderní doby. V současné době je umístěno na 41 místě v žebříčku nejlepších světových hřišť, který sestavil Golf Magazine.

Jack´s Point Golf Course
Toto hřiště se pyšní jedinečným výhledem na vrcholky hor Remarkables Mountain s přilehlým jezerem. Je tedy nejen jedním z nejkrásnějších golfových hřišť na světě, ale také nabízí milovníkům golfu jakožto 18-jamkové, 72 par championship hřiště, náročnou a nezapomenutelnou hru. Hřiště je navrženo tak, aby dokonale ladilo a snoubilo se s místní přírodou.

Peppers Clearwater Resort
Na tomto hřišti se snoubí dokonalý klid s vymoženostmi a pohodlím velkoměsta. Nachází se pouze 20 minut od centra města Christchurch a je jen 7 minut vzdálené od mezinárodního letiště. Hřiště leží přímo uprostřed hotelového resortu a bylo navrženo ve spolupráci se sirem Bobem Charlesem. Toto 18-jamkové championship hřiště se vine podél přírodních vodních kanálů, jezírek hemžících se pstruhy.

Seznam golfových hrist

Den 1 - 3: žádný golf
Den 4: Kauri Cliffs Golf Course
Den 5: žádný golf
Den 6: Wairakei International Golf Course
Den 7: žádný golf
Den 8: Cape Kidnappers Golf Course
Den 9 - 10: žádný golf
Den 11: Jack´s Point Golf Course
Den 12 - 13: žádný golf
Den 14: Peppers Clearwater Resort

Cenu vám rádi připravíme na vyžádání

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.