The Oitavos Golf Luxury Resort

Portugalsko / Cascais

Destinace

The Oitavos je pětihvězdičkový luxusní resort, který se nachází 20 minut jízdy od Lisabonu a stejně tak od mezinárodního letiště v Lisabonu. The Oitavos poskytuje svým hostům výhled na západní pobřeží Atlantického oceánu. Pohoří Sintra a nejzápadnější cíp Evropy Cago de Roca můžete vidět z hotelu současně s pobřežím výletního městečka Estoril. Inspirován nekonečnou krásou pobřeží Atlantiku, Oitavos se hledá spojení s přírodou . Pozornost je věnována odvážnému modernímu designu hotel, elegantním liniím a luxusním přitom jednoduchým interiérům, moderní sochařství a obrazy portugalských umělců navozují extra příchuť. Oitavos tento moderní luxusní hotel soustřeďuje svoji pozornost na okolní krajinu v kombinaci s historickými a přírodními okolními prvky. Modré moře a nebe se pojí s žluto-zelenou barvou divokých květin a stromů – skvělé místo pro odpočinek Vaší mysli v kombinaci se zážitkem zahrát si druhé nejlepší hřiště v Evropě. Oitavos má 142 pokojů z nichž všechny mají vlastní balkon s výhledem na oceán nebo na golfové hřiště. K dispozici je 16 apartmánů, které jsou všechny velké a prostorné (min. 64m2).
Kromě toho hotel nabízí:
Unikátní a inovativní restaurací a barů.
Spa & Fitness centrum (Access zakázáno pro děti do 16 let věku).
Balneoterapie oblast - vyhřívaný s mořskou vodou interiér bazén, jacuzzi, saunu a turecké lázně (děti do 16 let nemají povolen vstup do balneoterapie včetně interiéru bazénu).
Venkovní bazén s mořskou vodou.
Konferenční prostory pro 300 osob s samostatným přístupem.
Business centrum a fitness centrum.
Podzemní parkoviště pro 150 vozidel
Hotelový shuttel zdarma do centra městečka Cascais, na pláže Guincho a Crismina.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

7 nocí

Strava

Snídaně

Počet golfů

5x Unlimited Golf

Hotel

Každý pokoj poskytuje kvalitu a komfort svým hostům, kteří očekávají pětihvězdičkový servis. Každý se standardních pokojů má balkon s panoramatickým výhledem na Atlanický oceán nebo golfové hřišťě Oitavos Dunes. Každý pokoj je vybaven: klimatizací, minibarem, trezorem, LCD TV se satelitními kanály, kinem, fénem, vysokorychlostním internetovým připojením.
Hotel má sedm kategorií ubytování: superior room, premium room, premium corner room, junior suite, Atlantic suite, Oitavos suite, Forte.

Superior pokoje jsou k dispozici ve všech patrech. Mají plochu 60m2 a privátní balkon 16m2. Všechny superior pokoj mají výhled na východ, na golfové hřiště a částečně na Atlantický oceán (z balkonu).
Premium pokoje mají navíc župany a pantofle. Jsou k dispozici ve všech patrech hotelu. Plocha: 64m2 a privátní balkon 16m2. Výhled na jih a západ, na golfové hřiště a přímý výhled na Atlantický oceán.
Premium Corner pokoje se nacházejí na jihu. Plocha: 64m2 a privátní terasu 34 – 44m2 s výhledem na golf a dramatickým výhledem na Atlantický oceán. Župan, pantofle na pokoji.
14 Junior suite se nachází v prvním patře a nabízí výhled na golf a částečně na Atlantický oceán. Každý suite má extra velký balkon 35m2. Suite je tak velký pokoj, jako by zde se mohla uspořádat zábava pro 10 lidí.. Župan, pantofle na pokoji.
The Atlantic Suite má plochu 136m2. Tato fantasticky prostorná suita se nachází na Severozápadním rohu nejvyššího patra hotelu s překrásným výhledem na Atlantický oceán, golf a pohoří s balkonem 33m2. Tato jednoložnicová suite je vybavena separátním obývacím pokojem a jídelnou, koupelnou a může být propojena s druhou ložnicí přes obývací pokoj. Župan, pantofle na pokoji.
The Oitavos Suite zaujímá plochu 120m2. Nachází se na Jihozápadě nejvyššího patra hotelu. Tato suite má největší balkon 60m2 s výhledem na golf a na Atlantický oceán. Oitavos suite má jednu ložnici, separátní obývací pokoj s jídelnou, koupelnu. Župan, pantofle na pokoji.
The Forte – vilka, kterou nelze popsat, tu si musíte prohlédnout: http://www.theoitavos.com/theforte/

Stravování

Hotel představuje unikátní moderní portugalskou a mezinárodní kuchyni, 3 restaurace Ypsilon restauace, Chef´s table (unikátní gastronomický zážitek pro menší skupinku), Atlanticko Pool bar, Verbesco poskytnou kulinářský zážitek jako žádný jiný. V Portugalsku si můžete vychutnat tu nejlepší kávu v Evropě, stejně jako výbornou portugalskou gastronomii a vřelou pohostinnost. Pečlivě vybrané suroviny a přísady jsou klíčem k zajištění vysoké kvality připravovaných pokrmů. Šefkuchař vás vezme na kulinářskou cestu, objevování kreativity a vkusu moderní a pobřežím Atlantiku inspirované kuchyně.

Sport a night life

Tenis, paddle, squash, joga (za poplatek), jízda na koni, jízda na kole, let helikoptérou Guinco Tour ( více podrobností na vyžádání)

Relaxace a zdraví

Hosté v hotelu Oitavos mají přístup k nejvíce exkluzivnímu vybavení, které je v Portugalsku k dispozici:
• Oitavos Dunes golfové hřiště, nedávno bylo zařazeno na 68. místo v top 100 světových hřišť od golfového časopisu Golf Magazine
• oceněná Verbasco Restaurace (Clubhouse)
• Quinta da Marinha Jezdecké centrum
• Vstup do fitcentra a tenisového zařízení v Quinta da Marinha Wellness a Racket Club

Hosté mají rovněž plný přístup ke všem hotelovým vybavením a službám, včetně:
• Vstup do Spa a fitness centra
• Tři inovativní místa k jídlu, včetně prémiové restaurace - Ipsylon Restaurace
• Více barů a lounge, včetně baru u bazénu, vnitřní posezení a zábavním centrům
• Venkovní bazén s mořskou vodou
• Sauna a jacuzzi
• Obchodní centrum a fitness centrum
• Podzemní parkoviště pro 150

Golfový resort

OITAVOS DUNES GOLF COURSE

Oitavos Dunes patří mezi 100 nejlepších hřišť světa a klub je na toto umístění právem velice hrdý. Letos poskočil o 20 míst výše a je nyní na 68 místě na světě a na druhém místě v Evropě! Toto úchvatné hřiště bylo navrženo jedním z nejvýznamnějších golfových architektů Arturem Hillsem , s cílem vytvořit jedno z nejkrásnějších hřišť Evropy. Vzniklo hřiště, aniž by byly změněny přírodní podmínky, díky čemuž byl tomuto resortu s původní florou a faunou propůjčen certifikát americké společnosti na ochranu přírody Audubon International. Rozkládá se na mořském pobřeží, zahrnuje borové lesy, duny a pobřežní oblasti, kde celou hru provází nádherné výhledy na oceán, pohoří Sintra a mys Cabo Roca, jenž je nejzápadnějším bodem Evropy. Jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

Rok otevření:
Designer: Artur Hills
Parametry: 18 jamek, Par 72, 6497 yards

Seznam golfových hrist

CAMPO REAL GOLF COURSE

Golf v CampoReal je vynikající pětihvězdičkový zážitek, domov pro roky 2010 a 2011 PGA Ladies European Tour. Přední návrhář Donald Steel vytvořil unikátní náročné 18-ti jamkové golfové hřiště par 72, otevřeno od roku 2005. Hřište je umístěno v překrásné krajině na pobřeží Silver, 6.009 m dlouhé hřiště se vine nahoru a dolů kopcovitým terénem. Dramatické svahy a zalesněná údolí poskytují celou řadu zkoušek a nástrah. Tohle hřiště přináší radost ze hry všem golfistů. První devítka je obtížná, nejtěžší je jamka 6. Sedmnáctka je zase nejmalebnější a poskytuje vynikající výhled na město a místní vinice. Golfový klub má rozsáhlé špičkové zázemí: zapůjčení setů značky Calleway, cart, ruční vozíky, driving range, PGA profesionální trenér výuky na Golf Academy. V golf shopu najdete celou řadu golfového oblečení a suvenýrů.

Rok otevření: 2005
Designer: Donald Steel
Parametry: 18 jamek, Par 72, 6009m

PRAIA DEL REY GOLF COURSE

Praia d'El Rey Golf Course patří mezi nejlepší golfová hřiště v Evropě. Nachází se v Portugalsku, ve střední části země, na pobřeží Atlantského oceánu, nedaleko městečka Óbidos. Praia d'El Rey Golf Course byl založen v roce 1997. Nabízí 18 jamek. Architektem hřiště je Cabell B. Robinson. Hřiště má charakteristiku opravdového linksu. Je typické hlubokými bunkery, zvlněnými greeny a nádhernými výhledy. 17. jamka je pak nejdelší jamkou v Portugalsku a jednou z nejdelších jamek v Evropě - par 5 má délku 570 m. Zajímavostí je, že byl Praia d'El Rey Golf Course vyhlášen v roce 2007 nejlepším evropským golfovým hřištěm. Součástí areálu Praia d'El Rey Golf Course je i klubovna, restaurace, možnost ubytování, půjčovna golfového vybavení, půjčovna vozíků i golfová akademie. Nechybí tu ani driving range a putting green.

Rok otevření: 1997
Designer: Cabell B. Robinson
Parametry: 18 jamek, Par 73, 5716 yards

Cena za balíček od 18.890,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

  • aktuální kurz cizí měny
  • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
  • vámi zvolený typ pokoje
  • vámi zvolený termín dovolené
  • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

GOLFOVÝ BALÍČEK ZAHRNUJE:
- 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior
- Snídani
- 5x golf (Oitavos Dunes)
- zpáteční privátní letištní transfer (letiště - hotel - letiště)
- zdarma vstup na driving range a cvičné plochy
- zdarma ruční vozík
- asistenční služba během pobytu
- zákonné pojištění dle zákona č.159/1999 Sb.

SKUPINOVÁ SLEVA
každý 8. golfista nebo PRO ve skupině je zdarma.

Zpáteční letenka není zahrnuta v ceně. Přímý let z Prahy cena od 5.212,-Kč (speciální nabídka TAP Portugal)
Letenky zajistí naše cestovní kancelář pro odlety z Prahy, Mnichova, Drážďan, Vídně a Linze.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.