Praia D´el Rey Golf & Beach Resort

Portugalsko / Lisabon

Destinace

Praia D’El Rey Marriott Golf & Beach Resort je jedním z nejlepších portugalských resortů s osobním přístupem k hostům i příjemným luxusním prostředím. V Praia D’El Rey Marriott Golf & Beach Resort ležícím v historickém regionu Oeste, pouhou hodinu cesty od Lisabonu, si můžete vychutnat krásný výhled na Atlantik, navštívit místní skvělé golfové hřiště nebo jen tak relaxovat v některém z luxusních apartmá. Praia D’El Rey Marriott Golf & Beach Resort ležící přímo u pláže je skutečnou oázou klidu, jejíž luxus předčí všechna Vaše očekávání.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

6 nocí

Strava

Snídaně

Počet golfů

1x golf / (možný libovolný počet golfů)

Hotel

Pro milovníky zeleně jsou připraveny pokoje Golf a Garden 39 m², oceánem se pokocháte v pokojích Ocean Side a Ocean Front. Ten nejlepší a ničím nerušený pohled na klidné a nekonečné vody se nabízí v pokoji Ocean Premium. Junior Size 60 m² disponuje upgradovaným vybavením, zatímco v prostorném Suite 80 m² si užijete obývací místnosti. Nejkrásnější kategorií v hotelu je Presidential Suite 170 m² s jacuzzi, kde Vás obejme klid, harmonie a elegance.

Stravování

Součástí hotelu Praia D’El Rey je několik restaurací nabízející různé druhy prvotřídní kuchyně. Relaxovat ve svěžím a příjemném prostředí můžete v restauraci Sharx Bar and Grill. Pokud chcete ochutnat výtečnou středomořskou kuchyni, navštivte restauraci Romy. Ať už si vyberete kteroukoli z nich, čeká Vás nezapomenutelný kulinářský zážitek

Sport a night life

V hotelu budou nadšeni i milovníci aktivní dovolené. Připraveno je 7 tenisových kurtů a Clube Adventura, který nabízí mnoho rozmanitých vodních i adrenalinových sportů. Vyzkoušejte potápění, šnorchlování, jízdu na kanoi, rybaření, surfování, jízdu na skútru či v jeepu, prozkoumávání jeskyň, paintball nebo horolezectví. Poznat můžete i okolní vesnice Óbidos, Peniche, ostrovy Berlenga nebo Serra do Montejunto.

Relaxace a zdraví

V hotelovém Health Clubu na Vás čeká jacuzzi, parní lázeň, rexlexní terapie, masáže, vinné koupele, aromaterapie nebo hydroterapie. Ve fitness studiu je připraveno mnoho zajímavých lekcí. Součástí hotelu je i vnitřní a venkovní bazén.

Golfový resort

Praia D‘El Rey Marriott Golf & Beach Resort
Praia D‘El Rey Marriott Golf & Beach Resort je se svým prvotřídním golfovým hřištěm, které je podle časopisu Golf World 13. nejlepším hřištěm kontinentální Evropy, perfektním místem pro nezapomenutelnougolfovou dovolenou. Místní 18-ti jamkové hřiště s parem 72, navržené renomovaným americkým architektem Cabellem B. Robinsonem, se rozkládá podél malebných písečných pláží západního pobřeží a nabízí jedinečný výhled na Atlantik. Hřiště v Praia D‘El Rey se vyznačuje především nesmírnou variabilitou a může hráče potrápit nejen neustále se měnícími větrnými podmínkami, ale také nápaditě rozmístěnými převisy, dunami, borovicemi a hlodašovými keři. Jako takové je skutečnou výzvou pro golfisty všech úrovní. Minimálnípožadovaný handicap: muži 28, ženy 36. Součástí golfového klubu, který Vám nabízí kompletní škálu profesionálních služeb, je dále golfový obchod a golfová akademie, kde se Vám budou věnovat profesionální lektoři vyškolení PGA.

Golden Eagle
Hřiště Golden Eagle se řadí mezi nejatraktivnější hřiště v Portugalsku. Toto jedinečné hřiště se rozkládá uprostřed nádherné krajiny na více než 90 ha, kde na Vás čeká osm jezer, 87 bunkerů a krásné vzrostlé stromy, které lemují téměř všechny fairwaye. Díky svému americkému architektovi Rocky Roquemore se hřiště Golden Eagle může pochlubit typickým severoamerickým designem s originálními jamkami a neobvykle tvarovanými bunkery. Golden Eagle patří bezpochyby mezi hřiště té nejlepší světové úrovně – přesvědčete se o tom i Vy.

Seznam golfových hrist

Praia D‘El Rey
Golden Eagle

Cena za 1 noc od 3.060,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje

 • 1 noc ubytování pro 1 osobu ve standardním dvoulůžkovém pokoji
 • snídani formou bufetu v restauraci Atlantic Grill
 • 1x green fee (18 jamek) na každý den na hotelovém hřišti Praia D'El Rey golf course
 • neomezený vstup do fitness centra (posilovna, pára, vířivka, vnitřní a venkovní vyhřívaný bazén)

Cena nezahrnuje

 • zpáteční letenku (přímý let z Prahy s TAP Portugal)
 • cestovní pojištění
 • transfer letiště - hotel - letiště / pronájem auta

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.