TAUERN SPA RESORT & THERME KAPRUN

Rakousko / Kaprun

Destinace

3 noci s polopenzí včetně 3x green fee, 25 minutová masáže zad a vstupu do lázní.

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

3 až 5 nocí

Strava

Polopenze

Počet golfů

3 až 5x golf

Hotel

TATO KOMBINACE JE MOŽNÁ JENOM V ZELL AM SEE – KAPRUNU!
Hotel TAUERN SPA Zell am See - Kaprun je ideálním zázemím a výchozím bodem pro nezapomenutelnou golfovou dovolenou na úpatí ledovce Kitzsteinhorn. Úžasné bílé horské panorama a perfektní green Vám nabízí kombinaci z letního a zimního naladění. Chcete změnu? Pak stačí vyjet do výšky 3000m na Kitzsteinhorn, jediný ledovec v Salcbursku a pozorovat shůry obě přední golfová hřiště Schmitten a Kitzsteinhorn. Zkombinujte tyto dva nezapomenutelné momenty a jedinečnou možnost bydlení v čtyřhvězdičkovém superior Alpském rezortu s 20.000 m² SPA lázní a vodního světa.

Tauern SPA 4hvězdičkový hotel vyšší kategorie se nachází v Kaprunu, 5 km od lyžařského areálu Gletscherskigebiet Kitzsteinhorn. Nabízí kryté i venkovní wellness centrum o rozloze 20000 m², venkovní bazén s proskleným zastřešením a pokoje s balkonem s úžasným výhledem na hory a bezplatným minibarem, který je denně doplňován nealkoholickými nápoji. Za příplatek lze parkovat v garáži.

Stravování

Polopenze (snídaně - večeře)
Hotel Tauern Spa provozuje také 6 různých restaurací, barů a kaváren.

Sport a night life

K dispozici je také moderní fitness centrum s panoramatickým výhledem na hory a širokou nabídkou masáží, léčivých koupelí i kosmetických procedur. Wellness a fitness centrum lze využívat zdarma. V hotelu najdete rovněž dětské wellness centrum s velkým venkovním bazénem, 2 tobogány, brouzdalištěm, hernou a dětským hřištěm. Pro děti od 3 let je zajištěna profesionální péče.

Relaxace a zdraví

Tauern Spa Hotel & Therme provozuje wellness centrum s 12 krytými a venkovními bazény, 13 různými klasickými i parními saunami, lekcemi vodní gymnastiky a relaxačním lounge s krbem. Na místě jsou také zdarma k dispozici čaje a ovocné džusy. Tento hotel rovněž umožňuje přímý vnitřní přístup do veřejného wellness areálu.

Golfový resort

Hřiště v Zell am See leží prakticky přímo ve městě. Ulice se jmenuje Golfstrasse a z hlavní silnice směrem na Piesendorf je hřiště dobře viditelné. Mezi cestou a golfovým areálem musíte jen překonat železniční trať - ta vede přímo před vchodem do klubovny.

Golfresort v Zell am See je v rakouských Alpách největší. Hráčům jsou tu k dispozici dvě mistrovské osmnáctky, které sice nesou jména okolních horských vrcholů, ale jinak jde v obou případech o ploché vodní hřiště. Přesto jsou to hřiště nejvyšší kvality - mají základní i mistrovské sady odpališť, takže se tu kromě dětského golfu hrají i profesionální turnaje nejvyšší úrovně. Proto je taky možné, že rekord hřiště drží Bernhard Langer a své první vítězství na LET tu získala slavná Annika Sörenstam.

Jednotlivé jamky jsou poměrně dlouhé a vodních překážek je tu opravdu spousta. K tomu připočtěte sem tam nějaký aut a všudypřítomné alpské seníky, které musíte přestřelovat nebo obstřelovat. Nebo je i trefit - tak, jak se to povedlo nám při naší návštěvě.

Při hře si určitě budete užívat nejen golfu, ale i sledování letadel. Letiště totiž leží prakticky hned vedle hřiště, takže pokud je termika, hráčům přistává nad hlavou jedno malé sportovní letadlo za druhým. Hráči někdy spekulují, jestli by se nějaké to letadlo nedalo trefit, ale takové úvahy patří spíš do říše scifi.

Když si právě neprohlížíte letadla nebo neužíváte koupel v některé ze spousty místních vodních překážek, můžete se kochat výhledy na okolní alpské vrcholy - například na ledovec na Kitzsteinhornu. Golf resort dokonce nabízí speciální balíčky ski + golf, ve kterých máte dva nebo tři dny lyžování a stejný počet green fee, které můžete libovolně kombinovat. A pokud by vám ani to nestačilo, na jaře se tady každoročně pořádá Ski & Golf World Championship. Amatéři i profíci z řad golfistů i lyžařů (včetně hvězd, jako je Bode Miller) tu soutěží v dvojkombinaci lyže a golf.

Seznam golfových hrist

Schmittenhöhe golf course
Kitzsteinhorl golf course

Cena na osobu v Kč

1.6. - 30.9.
3 noci + 3x golf 18.000,-
5 nocí + 5x golf (mimo víkendové dny) 28.000,-
5 nocí + 5x golf (víkendové dny a svátky) 29.000,-

Cena zahrnuje:

3 noci ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (nebo 5 nocí)
3x golf / 5x golf (Zell Am See - Kaprun)
Polopenzi včetně zdarma konzumace minibaru (doplňován denne nealkoholickými nápoji)
Neomezený vstup do SPA a termálních bazénu
Wifi internet
Parkování zdarma

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.