Koller Hotel

Rakousko / Rakousko

Destinace

Přímo v srdci lyžařského střediska, uprostřed malebné horské přírody na břehu kouzelného jezera se nachází hotel Koller. Jedná se o hotel pro skutečné znalce, kteří ocení nejen luxusně zařízené pokoje s překrásným výhledem na jezero a hory, ale také s přátelskou rodinnou atmosférou tohoto jedinečného horského hotelu. Opusťte na chvíli moderní uspěchaný svět a vychutnejte si v hotelu Koller klid a pohodu panenské horské přírody.

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

Doporučujeme 3 noci

Strava

Polopenze

Počet golfů

4x Golf

Hotel

Hotel Koller se může pochlubit elegantně zařízenými pokoji a apartmá, které poskytují veškerý komfort pro maximální pohodlí. Probuďte se do svěží atmosféry horského rána a vychutnejte si krásný výhled na jezero a okolní svět zasněžených hor, v jehož samém středu se právě nacházíte. Všechny pokoje a apartmá hotelu Koller jsou vybaveny televizí, rádiem, telefonem, sejfem, kosmetickým zrcadlem a vysoušečem vlasů.

Stravování

Hlavní restaurace hotelu Koller je doslova splněným snem každého
gurmána. Dopřejte si večeře s možností výběru z pěti různých chodů, snídaně formou švédských stolů, salátový bar nebo jedinečnou nabídku prvotřídních sýrů. V hotelu Koller vás čekají i kulinářská překvapení v podobě gala večeří nebo tematických bufetů.

Sport a night life

Hotel Koller skýtá nesčetné možnosti také pro milovníky sportu. Okolní hory jsou ideálním místem pro vysokohorskou turistiku, cyklistiku a jogging. Na jezeře můžete provozovat širokou škálu vodních sportů včetně vodního lyžování, wake-boardingu, ježdění na pneumatice, parasailingu nebo potápění. Pokud preferujete klidnější zábavu, jistě oceníte možnost zarybařit si přímo na jezeře u hotelu nebo v rybářské oblasti v okolí řeky Leiser. V areálu hotelu Koller si dále můžete zahrát tenis, stolní tenis, mini golf, plážový volejbal a golf.

Relaxace a zdraví

Po tréninku v nově zařízené posilovně nebo po lekci gymnastiky či jógy v místní tělocvičně si můžete odpočinout a načerpat síly v novém wellness centru s poetickým názvem Království Slunce, zde je vám k dispozici krytý bazén, venkovní vyhřívaný s masážními tryskami, cvičný bazén s bublinkami a vodopádem, sauna, parní koupele, laconium sauna, relaxační místnost, solárium a sprchy s „živou vodou“ vonící po maracuji.
Nechte se hýčkat vyškolenými asistenty a rozmazlovat nejrůznějšími léčebnými a kosmetickými procedurami od masáží a Thalasso terapie až po tradiční procedury čínské medicíny a kosmetické procedury. Návštěva Království Slunce ve vás opět vzbudí pocit tělesné pohody a navrátí vám tělesnou i duševní rovnováhu.

Cenu vám rádi připravíme na vyžádání dle vašich požadavků

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.