Golfový turnaj Rakousko 12. - 16.10.2016

Rakousko / Wachau

Destinace

Kousek od Vídně (59km) v blízkosti známé vinařské oblasti Wachau se nachází mistrovské hřiště Diamond, které je členem evropské golfové tour. Diamond golf club připravil na říjen čtyřdenní golfový turnaj. Českým golfistům, kteří cestují s námi nabízíme tento golfový balíček za speciální cenu. Turnaj zahrnuje celkem 4 hry a dva nejlepší výsledky se započítávají do celkového umístění turnaje. Vítěz každého dne získá trofej a ceny. Hlavní vítěz celé tour získá navíc hodnotný golfový zájezd. Počet míst je omezený. Kdo se dříve přihlásí, ten hraje a může vyhrát:-)!

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

4 noci / 5 dnů

Strava

Polopenze

Počet golfů

4x golf

Hotel

5* ubytování v moderním hotelu. Nový hotel se otevřel teprve nedávno v roce 2015 a nachází se přímo u golfového hřiště. Hotel je podobný golfové klubovně v ČR na Albatrossu. Diamond Apartment hotel vyniká výrazným designem a luxusním vybavením. Hotel má celkem 41 pokoj (99 lůžek). Vychutnejte si snídani na terase hotelové restaurace na břehu jezera nebo během vašeho pobytu můžete využít hotelový shuttel, jestli chcete navštívit místní okolí (Bentley nebo Mercedes), který vás odveze do vinařské oblasti Wachau nebo na večeři do místní špičkové restaurace v gotickém klášteře Krems nebo do hodiny do centra Vídně. Kdo nerad jezdí autem, ten může jet do Diamond golfového rezortu pohodlně vlakem. Pro motoristy cesta autem při dobré průjezdnosti trvá 4 hodiny (máme vyzkoušeno:-)).

Stravování

Během turnaje - rozšířená polopenze: snídaně, svačina během hry, večeře s ochutnávkou vína
http://www.countryclub.at/restaurants.

Relaxace a zdraví

Jedna z nejslavnějších rakouských turistických oblasti Wachau je opravdu za rohem. Kombinace krásna v tomto údolí je vážně nedostižná: řeka si tu po miliony let proráží cestu bílými skalami, na nichž roste skvělý veltlín, zdejší král. Jedním te symbolů je Dürnstein, který je doslova vlepený mezi skály a Dunaj. Díky mnoha vinotékám je to ideální místo, kam vyrazit po partičce golfu. Svou hru můžete zlepšit pomocí analýzy speciálním golfovým radarem 300 Trackman v Diamond Golf Academy.

Golfový resort

Leading Golf Course - mistrovské hřiště Evropské tour Diamond Country Club
„Naším cílem je nabídnout golfistům blízko Vídně moderní golfový resort s pestrou nabídkou aktivit pro volný čas. Prezentujeme se jako klub pro všechny golfisty,“ vysvětluje svou strategii prezident klubu Christian Guzy. Když se investor Christian Guzy vrhl do záchrany povodní poničeného golfového hřiště nedaleko vesnice Atzenbrugg na západ od Vídně, nikdo nečekal, co dokáže. Netrvalo dlouho a převzal od GC Fontana pořadatelství turnaje evropské PGA Austria Open. Dnes už mu tato investice přináší ovoce. Turnaj byl úspěšný a zachránil Rakousku pořadatelství i pro následující roky. Letos se tu sjely golfové hvězdy už poněkolikáté.

Seznam golfových hrist

Dvě osmnáctijamková hřiště
Starší a náročnější hřiště Diamond Course je něco mezi parkovým a jezerním hřištěm. Původní design Jeremy Perna byl několikrát měněn. Na úpravě 8. jamky činorodě spolupracoval dokonce Miguel Angel Jiménez. Zasloužená sláva se dostavila brzy: v roce 2011 byl Diamond Course poprvé vyhlášen nejlepším rakouským hřištěm roku a v minulém roce se vyznamenání opakovalo. Diamond Course je je par 72, 6.753 metrů dlouhý.

Mladší hřiště Diamond Country Course je jednodušší, romantické hřiště a nemá tolik vodních překážek jako Diamond Course. Je ideální i pro začátečníky nebo pro hráče, kteří si chtějí odpočinout a jen si vychutnat krásnou okolní přírodu. Na obou hřištích se můžete pohybovat in na vozících Segway. Championship Diamond course je sice rovinaté hřiště, ale velmi dlouhé hřiště, pro které je navíc typická voda, která doprovází téměř každou jamku. Největší riziko představuje rozlehlé jezero, které leží přímo uprostřed hřiště a člení, tak jeho rovinatý terén. Začínající hráči nebo doprovod, který s golfem začíná může využít hru na 9ti jamkovém hřišti Country course. Naši golfisté, kteří cestují s Unitravel group mají zdarma při svém pobytu neomezenou hru na devítijamkovém hřišti Country course.

Ceník 12. - 16.10.2016

Termín 12.-16.10.2016 12.-13.10.2016 13.-14.10.2016 14.-15.10.2016 15.-16.10.2016
Cena na osobu Plný balíček (min. 2 turnaje) 14.000,-Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj 2.700,-Kč
Cena za osobu - jen jeden turnaj 5.000,-Kč 5.000,-Kč 5.000,-Kč 5.000,-Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj (jen jeden turnaj) 790,-Kč 790,-Kč 790,-Kč 790,-Kč

PLNÝ TURNAJOVÝ BALÍČEK (FULL PACKAGE) zahrnuje na osobu ve dvoulůžkovém pokoji:

4 noci se snídaní + 4x green fee (3x Diamond course & 1x Ottenstein course)
Občerstvení (svačina) během hry (stánek s občerstvením v polovině hřiště)
4x večeře s vínem
4x během pobytu ochutnávka vín + zábavní program
Exkluzivní finálová Gala večeře v proslulé restauraci Laté Restaurant
Cena pro vítěze s nejlepším brutto a netto součtem každý den turnaje
Hlavní cena pro vítěze série: GOLFOVÝ ZÁJEZD (sčítá se skóre za dva nejlepší dny čtyřdenního turnaje. Golfista musí odehrát minimálně 3 turnajové dny).

ČÁSTEČNÝ TURNAJOVÝ BALÍČEK (ONE DAY TOURNAMENT ONLY) zahrnuje na osobu ve dvoulůžkovém pokoji:

1 noc se snídaní + 1x green fee + 1x večeře s vínem + 1x svačina během dne + 1x ochutnávka vína + předávání cen výherci turnaje (ten den).

Program turnaje:
Středa 12. říjen
Stableford turnaj na 18ti jamkovém hřišti European Tour Diamond Course + večeře s ochutnávkou vín

Čtvrtek 13. října
Stableford turnaj na 18ti jamkovém hřišti Ottenstein Course + večeře s ochutnávkou vín v restauraci Hettegger (restaurace získala ocenění nejlepší golfová rakouská golfová restaurace "Austria’s best golf restaurant 2015")

Pátek 14. října
Stableford turnaj na 18ti jamkovém hřišti European Tour Diamond Course + večeře s ochutnávkou vín ve vinařské ulici v Ahrenbergeru.

Sobota 15. října
Stable ford turnaj na 18ti jamkovém hřišti European Tour Diamond Course + večeře s ochutnávkou vín ve věhlasné restauraci Late. Předávání cen vítězům s nejlepším brutto a netto výsledkem na prvních třech místech za výhru v turnaji.

SPECIÁLNÍ CENA formou golfového zájezdu - hlavní vítěz turnajové série*.
*golfista, aby vyhrál speciální cenu musí odehrát 3 ze 4 turnajů (2 nejlepší výsledky se počítají)

Pro rezervaci účasti na turnaji kontaktujte:
Martina Vachelova
GROUPS & INCENTIVES & GOLF
Mobil: +420 723 808 452, e-mail: martina@unitravelgroup.cz

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.