Asia Gardens Hotel & Thai Spa

Španělsko / Alicante

Destinace

Moře, golf a nádech Asie v Evropě? Kde to jen může být...?? Pro ty z nás, kteří chceme strávit svoji letní dovolenou v asijském stylu i trochu ativně je Asia Gardens Hotel & Thai Spa 5* tím pravým místem. Přímým letem do Alicante je možné letět z Vídně nebo do Valencie přímo z Prahy (1h30minut jízdy k hotelu). 7 nocí pobytu s polopenzí, zpáteční letenkou, 5x green fee (Villaitana Levante, Villaitana Poniente, Alicante Golf, Alenda Golf & Font del LLop), zpáteční golfový transfer stojí na osobu od 49.890,-Kč. Oslovil vás tenhle asijský rezort v Alicante, který patří do sítě The Leading Hotels of the World? Tak nám napište. U nás je možné zájezdy zakoupit přes Benefit Plus.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

2, 5, 7 nocí

Strava

Snídaně / Polopenze

Počet golfů

1x, 3x, 5x golf

Hotel

Mnoho slavných celebrit (Wayne Rooney, Bruce Springsteen, Novak Djokovic, Bruce Willis, Penelope Cruz...) si vybralo hotel Asia Gardens Hotel & Thai Spa pro svoji dovolenou, aby unikly do jedinečného prostředí. Tento exkluzivní hotel ve stylu jihovýchodní Asie je členem Leading Hotels of the World, což zaručuje dokonalý odpočinek a dokonalý servis. Bujné tropické zahrady s více než 3000 druhy rostlin přivezených z Asie, 7 velkolepých bazénů, z nichž 2 jsou vyhřívané, výběr z 9 exkluzivních restaurací, thajské lázně, kde můžete trávit veškerý čas a obnovit životně důležitou energii, je jen několik důvodů proč tady prožít svoji dovolenou. V blízkosti hotelu je 5 golfových hřišť, písečná pláž je vzdálena 2km od hotelu.

Alicante vzhledem k teplotám je téměř celoroční destinací. Sezona začíná v dubnu a končí na začátku prosince. Je možný přímý let z Prahy do Valencie a transfer do hotelu z letiště trvá 1h30minut. Valencii určitě také stojí za to navštívit. Transfer z Alicante do hotelu trvá 35 minut, při letovém přímém spojení Vídeň - Alicante

Stravování

Polopenze (i jen snídaně na vyžádání).
Snídaně & večeře formou bufetu v restauraci Udaipur

Sport a night life

Široká nabídka sportů jak na moři, tak na souši.

Lety helikoptérou (heliport u hotelu), návštěva vinařství včetně degustace vína (Enrique Mendoza, 7 km od hotelu, Gutierrez de la Vega (Casta-Diva) 50 km), přírodní a dobrodružné aktivity (jízda na koni, jeep safari, 4x4 jízdy na Sierra Aitana, lesní horské cyklotrasy, paragliding, kanoistika, balónové výlety), návštěvy zajímavých míst (Altea, neobvyklá krajina kolem Polop, Callosa A Guadalestské údolí, původní opevněná vesnička umístěná na vrcholu skalního útesu), Muzeum čokolády v Villajoiosa, Benissa-Moraira (oblast s některými nejvíce neocenitelnými pobřežními a horskými krajinami v Alicante). Cestou po vnitrozemí můžete obdivovat krásu pravidelné krajiny a bohaté umělecké a kulturní dědictví měst jako Elx, Orihuela, Alcoy a Benialí.

Relaxace a zdraví

Thajská moudrost a tradice se zde spojují, aby vytvořily umění objevování duchovní a fyzické rovnováhy a relaxace.
Dědictví z legendární Číny a Indie, Thajsko má nejúčinnější techniky pro přirozené uvolňování a optimalizaci hlavních částí těla díky harmonii těla a mysli. Tyto techniky jsou používány po dobu 2500 let.

Tradiční thajská masáž je hlavním představitelem této filozofie míru, klidu a harmonie, která se praktikuje po celém Thajsku podle metod jedné školy, tradiční školy thajské masáže v chrámu Wat Po v Bangkoku. Všichni terapeuti, kteří jsou členy týmu Asia Gardens Thai Spa, jsou v tomto chrámu vyškoleni a jsou připraveni převzít úkol a obnovit fyzickou bio-rovnováhu a uvolnit tělo i ducha z napětí všech druhů.

Thajské lázně jsou novou koncepcí mezi všemi luxusními lázeňskými hotely ve Španělsku a Evropě, kde kouzlo, tradice, moudrost a fantasie jsou základním kamenem léčby.

Golfový resort

Villaitana Levante
Villaitana Poniente
Obě hřiště jsou u hotelu. Minimum hendikep je 36.

Hotel Asia Gardens stojí vedle dvou velkolepých golfových hřišť, do kterých se dostanete za pouhých 3 minuty autem. Obě hřiště mají 18 jamek. Villaitana Levante a Poniente (východní a západní) a byly navrženy Jackem Nicklausem (považovaný za jednoho z největších golfistů všech dob), prestižní firma Nicklaus Design je číslem jedna po celém světě. Obě hřiště se rozkládají na jemně vlnité půdě bez nadměrných komplikací s nádhernými výhledy na pobřeží Costa Blanca. Obě hřiště jsou velmi oblíbená golfisty z celého světa, protože poskytují jak potěšení, tak technické záludnosti.

Golfový klub Villaitana má také tréninkové zázemí (300 metrů dlouhý driving range, s více než 30 místy na přírodní trávě), dále patovací greeny, chippovací zóna s dvěma praktickými bunkry, klubovnu, půjčovnu golfových holí (Ping a Callaway), půjčovnu E-cart, ručně i elektricky ovládané vozíky, obchod s golfovým vybavením, kavárna v klubovně, šatny a golfová škola s profesionálními trenéry, kteří jsou certifikováni královskou španělskou golfovou federací. Tréninková škola nabízí širokou škálu individuálních a skupinových tříd i klinik jak pro skupiny tak pro firemní klienty.

Hotel Asia Gardens zajišťuje zdarma golfový zpáteční transfer (nutná rezervace předem).

Seznam golfových hrist

Výběr z pěti golfových hřišť:
Villaitana Levante, Villaitana Poniente, Alicante Golf (, Alenda Golf & Font del LLop

Cena za osobu a balíček v CZK

1.6.-30.6. 1.7.-31.7. 1.8.-31.8. 1.9.-16.9. 17.9.-31.10.
2 noci + 1x golf 21.590,- 22.890,- min. 5 nocí 21.890,- 21.190,-
5 nocí + 3x golf 39.990,- 44.590,- 47.890,- 42.390,- 39.590,-
7 nocí + 5x golf 49.890,- 53.890,- 59.990,- 52.790,- 51.690,-

Cena zahrnuje:

Zpáteční letenku Praha - Valencia - Praha
Pronájem auta třída C - Ford C-Max včetně plného pojištění (na vyžádání změna třídy auta možná)
2/5/7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe Bali style s balkonem
Polopenzi (snídani, večeři)
1x / 3x / 5x golf. Výběr z pěti golfových hřišť Villaitana Levante, Villaitana Poniente, Alicante Golf, Alenda Golf & Font del LLop
Zpáteční golfový transfer na hřiště Villaitana
Zdarma vstup do fitness centra a venkovního vyhřívaného bazénu

Cena nezahrnuje:

Pronájem auta (na vyžádání)
Cestovní pojištění včetně storno pojištění (na vyžádání)
Příplatek za jednolůžkový pokoj (na vyžádání)

LETOVÝ ŘÁD:

Praha - Valencia 18:35 - 21:20
Valencia - Praha 22:05 - 00:45

Vídeň - Alicante 05:30 - 08:15
Alicante - Vídeň 08:45 - 11:35

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.