Nh Almenara Golf Hotel & Spa

Španělsko / Costa Del Sol

Destinace

Na jižním cípu Španělska, kde se pohoří Andalusie a řeka Guardino sbíhají směrem ke Středozemnímu moři, se nachází luxusní hotel Almenara, jehož stylový a elegantní vzhled tvoří harmonický celek s okolní krásnou krajinou. Díky své jedinečné poloze nabízí hotel Almenara ze všech pokojů výhled na golfové hřiště nebo kouzelné pobřeží Středozemního moře. Poznejte na vlastní kůži atmosféru smyslného Španělska a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v příjemném prostředí hotelu.

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

4,6 nebo 8 dní

Strava

Snídaně

Počet golfů

2x,3x nebo 5x golf

Hotel

Hotel Almenara se může pochlubit 148 prostornými pokoji, decentně zařízenými v teplých barvách. Jistě zde naleznete dostatek prostoru pro relaxaci a okusíte atmosféru této temperamentní středomořské země.
Prostorné pokoje Superior potěší výhledem z balkonu nebo terasy, zatímco pokoje Deluxe se skvěle hodí pro milovníky golfu nebo jen pro ty, kteří se hned ráno pohledem z okna rádi pokochají zelenou krajinou. Junior Suite postačí pro malé rodiny nebo pro hosty na delším pobytu, kteří si chtějí užít pohodlí. Nabídne ložnici a obývací pokoj s pohovkou a přímý vstup do zahrady. Suite se skládá ze dvou ložnic a obývacího pokoje, je tak ideální pro rodiny s dětmi.
Všechny druhy ubytování jsou vybaveny klimatizací, WIFI (za příplatek), sadou polštářů, sejfem a 24hodinovou pokojovou službou. Na recepci jsou k dispozici denní noviny, možnost pronájmu auta nebo babysittingu.

Stravování

Pokud od své dovolené očekáváte pouze moře, slunce a golf, čeká Vás u jídelního stolu v hotelu Almenara příjemné překvapení. Po půlkruhovém schodišti vstoupíte do prostorné, elegantně zařízené restaurace Gaia, kde vás tichá hudba, útulná atmosféra a svit svící láká k dobrému jídlu. Šéfkuchařem je zde Christian Puigros Baldowsky, který má mnoho zkušeností s přípravou jak místních, tak mezinárodních jídel. Restaurace Veinteeocho zase zabírá privilegované místo mezi hotelem a golfovým hřištěm. Osvěžit se dobrým drinkem můžete v barech Pentagrama nebo Cucurucho na pláži.

Sport a night life

Pobyt v hotelu Almenara však skýtá mnohem více než jen lenošení u bazénu a odpočinek v místních lázních - nabízí jedinečné zážitky, které z Vašeho zdejšího pobytu učiní skutečně nezapomenutelnou dovolenou. Přímo na pláži se nachází Cucuruchu Beach Club, který je ideálním místem pro nejrůznější sporty a hry. Po celé léto jsou tu pro děti každého věku organizovány zábavné činnosti a sportovní aktivity. Na pozemcích bývalého hospodářství Valderrama se nachází jezdecký klub Sotogrande Equestrian Centre, který nabízí dětem jedinečnou možnost seznámit se s péčí o koně, jezdectvím a zamilovat si tato ušlechtilá zvířata.

Relaxace a zdraví

Vítejte v oáze klidu a pohody – v lázních Elysium, které nabízí 10 luxusních Spa kabin. Jako hosté hotelu Almenara máte jedinečnou možnost naplno si vychutnat návštěvu těchto unikátních lázní, kde budete moci načerpat tělesné i duševní síly a nechat se hýčkat profesionálním personálem. V uklidňujícím prostředí lázní Elysium si budete přát, aby se zastavil čas.

Golfový resort

Almenara
Hřiště Almenara leží v krásné krajině na pobřeží Středozemního moře v rezidenční oblasti Urbanización de Sotogrande. Designérovi Daveu Thomasovi se zde podařilo vytvořit celkem 27 jedinečných jamek, které jsou se svými zvlněnými fairwayi a strmými bunkery skutečnou výzvou pro začínající i zkušené golfisty. Almenara sestává ze tří 9-ti jamkových úseků – první se vine zalesněnou krajinou typickou pro oblast Sotogrande a druhý a třetí kolem soustavy jezer, které slouží i jako důmyslné překážky. Na každé části hřiště Almenara si však jistě užijete skvělý golf a také krásnou okolní přírodu.

La Reserva de Sotogrande
Toto hřiště se nachází v překrásné kopcovité oblasti Sotogrande, oplývající tradiční středomořskou faunou a flórou. Hřiště navržené Cabellem B. Robinsonem se vine dvěma přírodními údolími a může se pochlubit nesčetnými vod¬ními překážkami a také příjemnými fairwayi lemovanými borovicemi, olivovníky a korkovými duby. Hřiště La Reserva de Sotogrande posta¬vené podle norem USGA si vás jistě okamžitě získá svými skvělými herními podmínkami a přátelskou atmosférou. Splňte si své golfové sny.

Seznam golfových hrist

Almenara
La Reserva de Sotogrande
La Canada
San Roque New

Cena za balíček od 11 740,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje:

 • 3 noci ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Standard se snídaní
 • 2x golf (1x Almenara, 1x La Reserva Sotogrande)
 • Pronájem auta třídy Compact, kategorie Ford Focus nebo podobné auto stejné kategorie
 • Vstup do Cucuruchu Beach Club
 • Přivítání na letišti místním průvodcem, asistenční služba během celého pobytu.
 • Zákonné pojištění dle zákona č.159/1999 Sb

Cena nezahrnuje:

 • Zpáteční letenku na vyžádání (orientační cena za přímý let chartrem: 8.490,-Kč).
 • Cestovní pojištění

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.