Melia Hacienda del Conde Golf & Spa Resort - Tenerife

Španělsko / Tenerife

Destinace

Tenerife je největším a zároveň nejzelenějším ostrovem Kanárských ostrovů (území náležející ke Španělsku), ležících západně od pobřeží afrického Maroka. Bývá také označováno jako „ostrov věčného jara“ - celoročně je zde velmi příjemné klima, což vytváří dokonalé podmínky pro golf. Ostrov je sopečného původu a je velmi různorodý. Srdcem ostrova je činná sopka Pico de Teide. Těšit se můžete na hluboké lesy, banánové plantáže, majestátní hory i útulné nížiny. Všichni pak ocení překrásné exoticky vzhlížející pláže s jemným tmavým sopečným pískem.

Tenerife je rájem pro milovníky aktivní dovolené – je ideálním místem pro cyklistiku, jízdu na koni, trekking, lezení po skalách, paragliding… Můžete se zde také vydat objevovat skryté jeskyně, či zažít trochu adrenalinu při windsurfingu či potápění. Golfisté zde budou jako v ráji. Místní hřiště jsou velmi kvalitní a nabízí hráčům potěšení ze hry a krásné výhledy.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

8 dní / 7 nocí

Strava

Snídaně

Počet golfů

libovolný počet golfů

Hotel

Hotel se nachází přímo na severozápadním pobřeží ostrova Tenerife vedle útesů Teno. Od letiště je hotel vzdálen asi 1 hodinu cesty. Resort je přístupný pouze dospělým osobám (což ocení zejména ti, kteří nemají rádi křik dětí), a obklopuje jej golfové hřiště Buenavista s impozantním výhledem na Atlantický oceán. Celá tato oblast je považována za chráněný přírodní park. Resort je postaven v koloniálním stylu Kanárských ostrovů a dokonale zapadá do přírodní krajiny. Fantastické nekonečné bazény s výhledem na oceán vás uchvátí.

Hotel nabízí ubytování v elegantních, prostorných a světlých pokojích, které mají vlastní terasu a koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Zařízeny jsou stylovým nábytkem, TV, klimatizací a Wi-Fi připojením.

Součástí resortu je elegantní à la carte restaurace, bufetová restaurace a lobby bar. Kuchyně je mezinárodní.

Typy pokojů:
MELIA ROOM
MELIA ROOM GOLF VIEW
THE LEVEL PREMIUM SEA VIEW
JUNIOR SUITE THE LEVEL
JUNIOR SUITE THE LEVEL SEA VIEW
MELIÁ ROOM SEA VIEW
THE LEVEL JUNIOR SUITE SEA VIEW WITH WHIRLPOOL

Relaxace a zdraví

Yhi Spa
Lázně Yhi Spa resortu Meliá Hacienda del Conde jsou určené těm nejnáročnějším klientům. Hýčkejte své tělo a mysl, odpočiňte si a najděte rovnováhu duše. Na výběr máte z velké řady procedur. Dopřejte si absolutní klid a zapomeňte na stres. Součástí Wellness Spa centra jsou turecké lázně, sauna, Bi-termální sprchy, masáže a řada kosmetických procedur. O vaše blaho se postará prvotřídní tým profesionálů.

Seznam golfových hrist

Buenavista Golf course
Golfové hřiště je 18-ti jamkové a bylo navrženo Severiano Ballesteros. Hřiště se nachází přímo u pobřeží a nabízí tak jedinečný výhled na Atlantický oceán. Hru vám zpříjemní řada překážek a jamka 9 a 18 je spojena vodopádem. Moderní Club House se nachází na nejvyšším místě tohoto hřiště a je z něj úchvatný výhled jak na celé hřiště tak na krásnou krajinu. Díky teplému podnebí je hřiště otevřené 365 dní v roce.

Cena za balíček od 22.490,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje:

 • 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • 4x golf na hřišti Buenavista
 • zpáteční transfer letiště - hotel - letiště
 • transfery na golf (hotel - golf - hotel)
 • 1 procedura ve Spa centru
 • drink na uvítanou

Cena nezahrnuje:

 • Zpáteční letenku (odlety jsou možné z Prahy, ale také například z Drážďan)
 • cestovní pojištění vč. pojištění stornovacích poplatků

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.