Golf a pláž - východní pobřeží

Srí Lanka / Srí Lanka

Destinace

SRÍ LANKA:

Srí Lanka, přezdívaná také perla Indického oceánu. Nachází se těsně u rovníku, jihovýchodně pod Indií. Je to neuvěřitelně pestrá země, kde si snad každý přijde na své. Vyznačuje se zejména: nádhernými písečnými plážemi se zlatým jemným pískem, velmi teplým mořem, spoustou tropické zeleně, exotickými zvířaty (sloni, leopardi, makakové, chameleoni, spousta druhů ptáků...). Běžně zde můžete spatřit mořské želvy, velryby či delfíny (zejména na jihu a jihozápadě ostrova. Srí Lanka je buddhistická země - buddhismus zde má velmi dlouhé a pevné kořeny. Jako důkaz je spousta charismatických buddhistických chrámů, kde lze ještě dodnes spatřit typické mnichy v rudém rouchu.

Ve vnitrozemí je terén spíše hornatý, přinášející příjemné ochlazení (například v oblasti Nuwara Eliya, která je posetá nekonečnými čajovými plantážemi a vodopády). Ujít si také nemůžete nechat adrenalinový rafting uprostřed džungle! Shrneme-li to, na Srí Lance na vás čekají nádherné pláže, překrásná příroda, zajímavé historické památky, a velmi milí a srdeční lidé...

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

3 noci s možným prodloužením na pláži

Strava

Snídaně

Počet golfů

1x / 2x (možný libovolný počet golfů)

Hotel

Galadari Hotel 4*+ - Colombo
Hotel se nachází přímo u pláže a je v docházkové vzdálenosti od místních památek. Součástí je i venkovní bazén nebo SPA. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, klimatizované s velkými okny, které nabízejí dostatek přirozeného světla. Pokoje jsou vybaveny trezorem a příslušenstvím na přípravu čaje, nebo kávy. Od letiště je hotel vzdálen asi 40 minut jízdy autem.

Mahaweli Reach Hotel 4*+ - Kandy
Mahaweli Reach Hotel stojí na břehu řeky Mahaweli a poskytuje 5hvězdičkové ubytování s majestátnými horami na pozadí. Těšit se můžete na velký venkovní bazén a ajurvédské fitness centrum. Pokoje mají vlastní balkón, klimatizaci a otevírá se z nich nádherný výhled na tropickou zeleň.

Aliya Resort & Spa 4*+ - Sigiriya
Aliya Resort and Spa se nachází uprostřed bujné tropické zeleně. Hotel se může pyšnit krásným venkovním bazénem, ze kterého je výhled na horu Sigiriya. Součástí resortu jsou i kurty na hraní badmintonu, nebo pokud dávate přednost odpočinku, můžete zvolit tradiční masáže. Pokoje jsou dvoulůžkové a vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Samozřejmostí je příslušenstvím na přípravu čaje, nebo kávy. V celém hotelu je Wi-Fi zdarma.

Jungle Beach Kuchchaveli 4*+ - Trincomalee
Tento unikátní přírodní resort je posazen do nádherné 10 akrů rozlehlé přírodní rezervace. Přímo u hotelu se táhne 4 km dlouhá písečná pláž a hotel se noří mezi mangrovníky a tropickou džungli. Vítejte v oáze klidu, pohody a nedotčené přírody! Resort je úžasný v tom, že dokonale splývá s okolní přírodou. Při jeho výstavbě byly použity přírodní materiály. Veřejné prostory jsou otevřené a v symbióze s okolní přírodou. Ubytování je formou luxusních dřevěných vilek. Samozřejmostí je Wi-Fi zdarma.

Sport a night life

PROGRAM ZÁJEZDU

1. DEN
Po příletu nás bude na letišti čekat místní průvodce. Poté následuje cesta do hotelu Galadari, který se nachází přímo na pobřeží v hlavním městě Kolombo.

2. DEN
Po snídani se přesuneme si zahrát golf v The Royal Colombo Golf club. Toto golfové hřiště bylo vybudováno již před více jak 125 lety. Je to druhý nejstarší golfový klub na Srí Lance. Po rozsáhlé rekonstrukci předních světových architektů se vybudovala krásná klubovna jménem Ridgeways s Kavárnou, která nabízí maximální pohodlí, klid, soukromí a hlavně mnoho dobrého jídla. Golfové hřiště s velkou řadou vodních překážek nám dává jedinečnou šanci si vyzkoušet, jak dobrými hráči jsme.
Poté se vydáme do města Kandy. Po cestě ještě navštívíme Sloní sirotčinec v Pinnawele, který je jedním z největších sirotčinců na světě. Je financovaný vládou a má za úkol ochraňovat a vychovávat malá slůňata, která přišla o svou matku. Žije zde kolem 50 slonů, kteří se volně pohybují po areálu. Pravidelně zde můžete sledovat koupání či krmení mláďat, které jsou dostupné vždy v určené hodiny.
Večer, po příjezdu do města Kandy se ubytujeme a shlédneme kulturní taneční show a budeme mít možnost vidět typické srí lanské tance.

3. DEN
Odhlásíme se z hotelu a vydáme se na prohlídku města, spojenou s nákupy. Kandy je velké, pulsující a na první pohled malebné město. Je centrem budhismu, umění, kultury a hudby. Z památek navštívíme např. Chrám Buddhova Zubu, botanické zahrady Peradeniya, nebo museum drahokamů, kde je jedinečná možnost si zakoupit pravý cejlonský safír, ametist, topaz a mimo jiné i zlato nebo stříbro. Velice rádi zhotovují šperky i na míru.
Poté vyrazíme kousek severně, více do středozemí, kde se vydáme na výstup na skalní pevnost Sigiriya. Sigiriya, neboli také „Lví skála“ je středověká skalní pevnost s ruinami paláce. V roce 1982 bylo toto starověké město zapsáno na list kulturního světového dědictví UNESCO. Celá okolní oblast je rovinatého charakteru, ze kterého vyčnívá do výšky 200 metrů nad mořem ohromný skalní masiv s pevností na svém vrcholu.

4. DEN
Po snídani se odhlásíme z hotelu a přesuneme se na východního pobřeží do plážového hotelu Jungle Beach v Trincomalee. Poté následuje čas na relaxaci a odpočinek na pláži.

5. DEN
Tento den je věnovaný golfu v Eagles' Golf Links China Bay.

6. DEN
Volno na pláži s možností aktivit dle přání.

7. DEN
Tento den je věnovaný golfu v Eagles' Golf Links China Bay.

8. DEN
Tento den je věnovaný golfu v Eagles' Golf Links China Bay.

9. DEN
Volno na pláži a v odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do ČR.

Golfový resort

Eagles' Golf Links China Bay Trincomalee

Je rozmanitý golfový resort nacházející se kousek od Trincomalského přístavu. Má 18 jamek s nepřeberným množstvím vodních a písečných překážek. Celý resort obklopuje rozmanitá příroda,je protkaný cestičkami a mosty přes vodní překážky. Působí tak velmi příjemně.

Seznam golfových hrist

The Royal Colombo Golf club

Eagles' Golf Links China Bay Trincomalee

Cena za balíček od 32.160,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje:

 • 8 nocí ubytování v 4*+ hotelech dle programu
 • 4x golf (1x The Royal Comolbo Golf Club, 3x golf Eagles' Golf Links China Bay Trincomalee)
 • veškeré transfery a výlety dle programu soukromým klimatizovaným vozem s anglicky mluvícím řidičem - průvodcem
 • veškeré vstupné dle programu
 • veškeré taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:

 • Zpáteční letenku (cena od 12.000 Kč na osobu s nízkonákladovou leteckou společností Fly Dubai)
 • volitelné aktivity nezahrnuté v programu
 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna
 • Vízum

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.