Kempinski Hotel The Dome

Turecko / Belek

Destinace

Kempinski The Dome Hotel Belek je světově proslulý vysokou kvalitou, rozeznatelnou na první pohled. Je vystavěn v unikátním Otomanském selčuk stylu, má krásnou pláž, perfektní areál s bazény. Klíčovým faktorem je zachování soukromí. Na jedné straně moře, na straně dvě golfová hřiště PGA Sultan a o něco kratší, avšak neméně kvalitní hřiště Pasha, kam Vám dopraví luxusní shuttel. Vyšší patra pokojů poskytují panoramatický výhled na pohoří Taurus.

Servis i atmosféra hotelu, to je nejvyšší třída, i když založena na konceptu ubytování s polopenzí. Hotel je vyhledáván malými skupinami a páry, které na své golfové dovolené oceňují soukromí a luxus hotelu.
I fitness a wellness jsou vedeny ve stylu, který odpovídá celkové úrovni hotelu. Hosté zde cítí, díky perfektnímu servisu všeho personálu, že za své peníze dostávají to nejlepší.
Kempinski Dome Hotel stojí těsně vedle hotelu Sirene na západním konci Beleku. Oba hotely se doplňují svými rozličnými styly a koncepcí. Oba jsou také partnery Antalya Golf Clubu, jehož dvě hřiště

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

7 nocí (na vyžádání libovolný počet dní)

Strava

Polopenze

Počet golfů

4x golf, 5x golf

Hotel

Vzdálenosti
Antalya International Airport : 35 km
Antalya centrum: 40 km
Nejbližší město: 5 km Belek

Transport : taxi, pronájem auta, veřejné autobusy ( Belek , Serik , Antalya , Side , Alanya ), hotelový shuttle na golf
Pláž privátní písčitá pláž hned u hotelu
Pokoje
Celkem 175 pokojů, 299 lůžek
140 standard pokojů, 13 Junior Suites , 4 Deluxe Suites , 1 Presidential Suite , 16 Garden Villas , 2 Royal Villas , dva pokoje pro handicapované hosty. 56 nekuřáckých pokojů.

Vybavení pokojů: LCD TV se satelitními kanály, telefon, minibar, trezor, vysokorychlostní přípojení k internetu, klimatizace, balkon nebo terasa s krásným výhledem na moře nebo na golf, koupelna s WC. Ve všech pokojích parkety. Pokojový servis 24 hod. za poplatek.

Stravování

Kempinski Hotel The Dome nabízí výběr z několika restaurací a barů. Je to směs moderních a místních kulturních vlivů. Kvůli možnosti kreativního obměňování místa, kde večeříte, nabízí každá lokalita svůj styl a ambiente – v tomto směru přináší pobyt v hotelu nezapomenutelné zážitky.

Hlavní restaurace: Lale se nachází v přízemí. Pokrmy jsou podávány (snídaně a večeře) formou velkých bufetů.
A la Cart restaurace: do všech A la cart restaurací je požadována rezervace předem.
SELCUK’S A La Cart - turecká kuchyně v selčuk stylu.
CILANTRO - italská kuchyně.

TRADER’S SPICE - asijská kuchyně.

PALM PAVILLON - FISCH & GRILL otevřená v létě. Obědy a a la carte večeře s rybími specialitami přímo u moře.
Bits & Bites - v létě: lehká jídla a různé nápoje u bazénu.

Bary
The Dome Café - v patře lobby, sladké delikatesy a odpolední čaj.
Putters Bar – nabízí uvolnění ve stylové a luxusní klubové atmosféře
Mez Zeh Lounge - středomořské tapas a snack, atmosféru podmalovává hudba

Sport a night life

Hotelové služby zdarma: sauna, hamman, vnitřní bazén, wellness & fitnesscenter, mini & Kidsclub, ručníky k bazénu a na pláž, business center, Internetcafe.

Hotelové služby za poplatek: tel.+Faxservice, kadeřnictví, služby prádelny, pronájem aut, hlídání dětí, lékařské zabezpečení, masáže, wellness očetření, různé možnosti nákupů v hotelu.

Sportovní vyžití: 3 tenisová hřiště (tartan), aerobic, beach volejbal, vodní gymnastika, Boccia, vodní sporty na pláži (za poplatek), Golf 2x18 jamek (za poplatek), výuka tenisu a zapůjčení výbavy (za poplatek).

Relaxace a zdraví

Ponořte se do světa klidu a uvolnění. V The Dome Thalasso & Spa Vás čeká oáza harmonie o rozloze 3600 metrů čtverečních. Odpočiňte si v teplíčku pohodlných Thalasso bazénů a natankujte energii ve zdejší poklidné atmosféře. V exkluzivním prostředí se můžete pokochat péčí, kterou budou masérky věnovat vašemu obličeji a tělu, včetně různých technik vedoucích k hlubokému uvolnění. V zahradě vás očekávají masážní pavilony pod širým nebem. V Turecku jedinečný saunový areál s pěti různými saunami najdete právě zde. Osmanský hammam unese vaše smysly do pohádky tisíce a jedné noci. Sen pro tělo i duši. Velkorysá je i architektura venkovní vodní říše s lagunou v orientálním stylu. Tady najdete vodopád, jacuzzi, oddělený dětský bazén, dětský klub s hlídáním a také fitness studio vybavené nejmodernějšími přístroji.

Golfový resort

PGA hřiště Sultan a Pasha leží přímo naproti hotelům. Mistrovské hřiště Sultan má par 71 a je 6411 metrů dlouhé, Pasha má par 72 a jeho délka je 5731 metrů. Obě hřiště byla navržena organizací European Golf Design pod vedením Davida Jonese. PGA Sultan byl otevřen v roce 2003, patří tedy spolu se svým o rok starším bratrem Pashou ke „střední generaci“ beleckých golfových hřišť. Za těch několik let si vydobyl pevnou pozici nejen mezi znovu a znovu se vracejícími hráči, ale i mezi pořadateli turnajů. Již druhým rokem zde hraje 7 nejlepších světových golfistů turnaj The Final letos si zahrají Tiger Woods, McIlRoy, Luke Donald, Justin Rose a další.. Prostředí je vynikající – vysoké pinie, čisťounká jezírka, sem tam želva líně lezoucí přes green, obrys sněhem pokrytých vrcholků pohoří Taurus v dálce.

Seznam golfových hrist

Hrát na jednom pověstném hřišti je výborné, hrát na dvou, příslušejících ke stejnému golfovému klubu, to je golfistův sen. Ten se vrchovatě plní v Antalya Golf klubu, k němuž příslušejí proslavená hřiště Sultan a Pasha. Obě hřiště designoval slavný David Jones, Sultana spolu s European Golf Design. Tady uplatnil i to nejlepší, co dokázal vetknout do férvejí a greenů hřiště Pasha. Výsledkem je dlouhé a náročné hřiště, které se podařilo včlenit do krajiny tak, jako by tam bylo odjakživa.
PGA SULTAN:
Technické údaje
Design: David Jones
Slavnostní otevření: září 2003
HCP: muži 28, ženy 36
Greeny: cca 560 m2
Odpaliště: bílé, žluté, modré a červené
Tráva: greeny i fairveje Bermuda
Putting: cca 800m2
Tréninkové prostory: driving, pitching, chipping
Buggy: 50
Hole k zapůjčení: 10 plných setů
Klubovna: Pro shop, restaurace s venkovním posezením, zázemí.

Můžete si myslet, že Pasha je se svou délkou 5731m při standardním paru 72 jen procházkou mezi piniemi. Ale nedejte se mýlit čísly – hřiště klade obtíže nejrůznějšího druhu do cesty hráčům všech výkonnostních úrovní. Nelehké doglegy, mazaně umístěné bunkry, zvlněné greeny a kombinace dalších nástrah vyžadují i od výborných hráčů plné soustředění, kreativitu a strategické myšlení. Prostředí je vynikající – vysoké pinie, čisťounká jezírka, obrys sněhem pokrytých vrcholků pohoří Taurus v dálce – a klid, rušený jen křikem domácích ptáků Hoopoe.
Technické údaje
Design: David Jones
Slavnostní otevření: 15.11.2002
HCP: muži 28, ženy 36
Greeny: ca 560 m2
Odpaliště: bílé, žluté, modré a červené

Cena za balíček od 14.390,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Golfový balíček zahrnuje

 • 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior s výhledem na golfové hřiště a zahrady
 • Polopenzi
 • 4x golf
 • zpáteční privátní letištní transfer (letiště - hotel - letiště)
 • zpáteční golfové transfery (hotel - golf - hotel)
 • asistenční služba během pobytu
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/1999 Sb.

SKUPINOVÁ SLEVA
každý 8. golfista ve skupině je zdarma (16 golfistů = 2 golfisté zdarma atd.).

Cena balíčku nezahrnuje

 • Cestovní pojištění, golfové pojištění a storno pojištění zájezdu, které Vám rádi na přání zajistíme. Našimi smluvním partnery jsou pojišťovny ERV a Mondial.
 • Zpáteční letenka není zahrnuta v ceně.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.