Marriott Meon Valley Hotel & Country Club

Velká Británie / Anglie

Destinace

V údolí Hampshire’s Meon, nedaleko Winchestru, uprostřed kraje plného prastarých lesů a malebných anglických vesniček se nachází na nádherném, idylickém místě hotel Marriott Meon Vally Hotel & Country Club. Tento jedinečný hotel nabízející komfortní a moderní ubytování, které jistě ocení i ti náročnější hosté, leží uprostřed více než 90 ha parku. Hotel Marriott Meon Vally je proslulý jako jedno z nejlepších dějišť golfových turnajů v jižní Anglii, hostící např. prestižní turnaj PGA European Seniors Tour. Hotel Marriott Meon Vally si vás jistě získá nejen svými perfektními golfovými hřišti, ale také pohostinností a přátelskou atmosférou. Zavítejte i vy do hotelu Marriott Meon Vally a vychutnejte si příjemnou dovolenou uprostřed idylické hampshireské krajiny.

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

doporučujeme 4 noci

Strava

Snídaně

Počet golfů

4x Golf

Hotel

Moderní pokoje hotelu Marriott Meon Valley jsou elegantně zařízeny v jasných, teplých barevných tónech, které ve vás vzbudí unikátní pocit klidu a harmonie. Všechny pokoje jsou vybaveny vším nezbytným pro vaše maximální pohodlí. Ať už přijíždíte do hotelu Marriott Meon Vally za prací nebo na rodinnou dovolenou, v místních útulných pokojích se budete jistě cítit jako doma. Vybavení zahrnuje psací stůl, televizi,luxusní ložní prádlo, připojení na internet a aromaterapeutické toaletní potřeby.

Stravování

Hotel Marriott Meon Vally skýtá také jedinečné kulinářské zážitky, které jistě nadchnou i toho nejnáročnějšího gurmána. Skvělá restaurace Treetops Restaurant, která se může chlubit svěžím a příjemným interiérem, doladěným tradičními anglickými kostkovanými tkaninami a půvabným výhledem do zahrady a na golfové hřiště, podává to nejlepší z mezinárodní kuchyně. Jistě si nenechte ujít ani návštěvu neformálního café baru Long Weekend, jehož interiéru dominují moderní lustry, dřevěné podlahy a fotografie úspěšných sportovců zdobících stěny. Vychutnejte si zde prvotřídní mezinárodní kuchyni i příjemnou atmosféru jako stvořenou pro posezení s přáteli nad šálkem kávy nebo čaje.

Sport a night life

Během svého pobytu v hotelu Marriott Meon Vally můžete také využít přednostního vstupu do fitness centra a Leisure Clubu. Zařízení zahrnuje vyhřívaný krytý bazén, plně vybavenou tělocvičnu a vířivku. Profesionální a příjemní instruktoři vám nabízí několik fitness kurzů – proč si třeba nevyzkoušet jen tak pro zábavu a pro pocit být fit lekci komerčního aerobiku nebo pilates?

Relaxace a zdraví

Jedinečné lázně Marriott’s Heath and Beauty Spa nabízí celou řadu kosmetických a wellness procedur včetně masáží, pleťových masek a aromaterapie. V příjemném prostředí těchto unikátních lázní není
nic jednoduššího než zapomenout na každodenní starosti a v klidu odpočívat a relaxovat.

Golfový resort

Meon Vally Country Club je působivou golfovou destinací s hřišti obklopenými potůčky, jezírky a vzrostlými duby, které nabízejí skvělé herní podmínky pro hráče všech úrovní. Mistrovské hřiště Meon Course s parem 72, otestuje vaše golfové schopnosti důmyslně umístěnými bunkery, příkopy a vodními překážkami. Nenechte si ujít atraktivní golfovou výzvu v podobě hřiště Meon Course a vychutnejte si zde příjemný pocit ze hry, během níž se budete cítit jako skuteční golfoví profesionálové.

Seznam golfových hrist

Meon Course

Cenu vám rádi připravíme na vyžádání dle vašich požadavků

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.