The Old Course Hotel, Golf Resort & Spa

Velká Británie / Skotsko

Destinace

Old Course Hotel leží na tom nejkrásnějším místě v St. Andrews, odkud je nádherný výhled na greeny světoznámého hřiště Old Course a na moře rozprostírající se za nimi. Samotný hotel je kombinací elegance, luxusu, pohostinnosti a příjemné atmosféry, což mu v roce 2007 vyneslo ocenění Skotský hotel roku.

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

4 dny

Strava

Snídaně

Počet golfů

2x golf

Hotel

Old Course Hotel nabízí jedno z nejluxusnějších ubytování ve Skotsku, navíc doplněné jedinečným výhledem buď na hřiště Old Course a pobřeží St. Andrews, nebo na malebnou krajinu oblasti Fife. Všech místních 144 pokojů je navrženo pro Vaše maximální pohodlí a vybaveno komfortním nábytkem a doplňky včetně mramorových prvků v koupelnách. Luxusní apartmá jsou prostornější, elegantně zařízená, s výhledem od přímořského hřiště až k moři. Pokoje Eden s výhledem na kopcovitou krajinu historického království Fife jsou vybraně zařízeny vším nezbytným pro vaše pohodlí. Součástí koupelny je velká vana se sprchou. Jak už název napovídá, z pokojů Old Course je nádherný výhled na toto světoznámé golfové hřiště.
Pokoje jsou vybaveny: župany, žehličkou, pantoflemi, internetovým připojením, minibarem, telefonem, strojem na čaj a kávu, vysoušečem vlasů, CD přehrávačem a toaletními potřebami.

Stravování

Old Course Hotel nabízí různé možnosti stravování, ze kterých si můžete vybrat přesně podle své momentální chuti a nálady. V Road Hole Grillu, který se nachází v nejvyšším patře hotelu s výhledem na nejslavnější golfovou jamku světa, si můžete vychutnat prvotřídní kuchyni
v příjemné intimní atmosféře. Místní Road Hole Bar, který je považován
za jeden z nejslavnějších barů světa, nabízí jedinečný výběr z téměř 200 druhů whisky snad z každé dosud fungující destilovny ve Skotsku. Tradiční odpolední čaj s přáteli a k tomu výhled na 17. fairway hřiště Old Course si můžete vychutnat v Afternoon Tea.

Sport a night life

St. Andrews není pouze rájem golfistů, ale také krásným historickým městem s univerzitou, hradem a ruinami katedrály, kde můžete příjemně strávit svůj volný čas prohlídkou památek nebo návštěvou místních restaurací, barů, kaváren nebo galerií a obchodů se starožitnostmi.

Relaxace a zdraví

Součástí Old Course Hotel jsou lázně Kohler Waters Spa, které nabízejí jeden z evropských nejmodernějších konceptů péče o tělo i ducha.

Golfový resort

St. Andrews se může chlubit více než 10 hřišti, ležícími přímo ve městě a dalšími 30 ve vzdálenosti maximálně půl hodiny jízdy, což mu vyneslo celosvětově známý titul „Domov golfu“. Se svými deseti hřišti přímo ve městě je St. Andrews největším golfovým komplexem v Evropě a hlavní světovou golfovou destinací, která nabízí jedinečný golfový zážitek hráčům na jakékoli úrovni. Mezi nejslavnější St. Andrewská hřiště patří Old Course, New Course a hřiště patřící k hotelovém komplexu Duke‘s St Andrews a Kingsbarns.

Mistrovské hřiště Duke‘s St Andrews leží nad městem odkud se otevírá krásný výhled na okolní krajinu a moře. Duke‘s je považováno za jedno z nejlepších „vřesových“ hřišť na Britských ostrovech, které by měl minimálně jednou za život navštívit každý golfista. Hřiště Duke‘s vinoucí se od jedné vnitrozemské překážky ke druhé, vyžaduje přesnou hru, vynalézavost, ale i silový golf.

Seznam golfových hrist

Duke‘s St Andrews, Kingsbarns, Old Course, New Course

Cenu vám rádi připravíme na vyžádání dle vašich požadavků

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.