BELMOND ANDEAN EXPLORER - ESSENTIAL PERU

Cusco / Peru

Peru - první luxusní lůžkový vlak Belmond Andean Explorer, cestuje podél jedné z nejvýše položených železničních tratí na světě. Během dne můžete vidět některé světově nejúžasnější scenérie, kterými vlak pojede. Projede přes Andy a zastaví na výlety do zajímavých památek včetně jezera Titicaca, které je nejvýše splavným jezerem na světě.

K odpočinku se odeberete do své luxusní kabiny s interiérovým designem inspirovaným peruánskými látkami a alpakou. Každá kabina má vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Na palubě vlaku potěší čistý vintage . Vagóny, které kdysi byly součástí cesty Velké Jižní Pacifik Express v Austrálii byly přepracovány tak, aby vyhovovaly Peru. Sledovat ohromující hory a hluboká údolí z vyhlídkového panoramatického vagónu. Povečeřet ve velkém stylu výbornou svěží a barevnou peruánskou kuchyni, all inclusive je součástí jízdného. Jídla budou připravovat kuchaři z Hotel Monesterio. Před podáváním večeře si můžete vychutnat v jídelním voze kolem klavíru originální pro Peru tak typické Pisco Sour a popovídat si při sklence tohoto lahodného nápoje s ostatními cestujícími.

Luxusní lůžkový vlak přes Andy do/z Cusca poprvé vyjdede v květnu 2017.

Zájezd v detailech

Doprava

Kombinovaná (letecky, vlakem)

Délka pobytu

2 až 5 nocí (dle vybraného itineráře

Strava

All Inclusive

Cena

Podrobný itinerář na vyžádání

1. den

Cena pro jednu osobu včetně DPH:

  • Cena zájezdu zahrnuje:
  • Cena zájezdu nezahrnuje:

Život ve vlaku
Kabiny s koupelnou (toaletou a sprchou) pro 48 pasažérů celkem. Jídelní vůz, lounge vůz, panoramatický vůz, výlety.

Itineráře jízdy:
Cusco-Titicaca-Arequipa 3dny/2noci (odjezd v úterý) Arequipa-Titicaca-Cusco 2dny/2noci (odjezd v sobotu) Cusco-Puno 1den/1noc (odjezd ve čtvrtek) Puno-Cusco 1den/1noc (odjíždí ve středu).

V únoru vlak Belmond Andean Explorer nejezdí.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.