Le Ponant Unique Incentive Cruise - 32 atraktivních kabin

Nice / Francie

Staňte se na pár dní majitelem krásné plachetnice LE PONANT. Vezměte celou svoji firmu, zákazníky na privátní plavbu Středomořím! Pronajmeme vám nejmenší chartrovou loď s posádkou a veškerým vybavením 32 luxusních kabin, plná penze, nastavení plavby podle Vašich představ na promo akci, za golfem, za obchodními partnery například do Monaca? To není sen, to je realita. Chcete prezenovat svůj nový výrobek a být 5 dní se svými zákazníky sami na jedinečném a přitom luxusním místě odkud se nedá odejít? Užívat si luxusu a řídit plavbu a celou organizaci na lodi podle svého uvážení? Le Ponant čeká právě na vás v Nice! Přejete si větší loď? Stačí říct, jenom je třeba počítat s tím, že loď se musí objednávat 1 až 2 roky dopředu. A to z důvodu, že tyto lodě musíme vyjmout z chartrového kalendáře, abychom Vám ji mohl Le Ponant přistavit přesně na místo Vašeho přání. Tato loď je perfektní pro menší incentivní plavby kde veškerá zábava, itinerář plavby, přístavy, programy na pobřeží, zábava na palubě vše bude přizpůsobeno Vašim potřebám. Na palubě budou hosté. Na palubě budou hosté hýčkáni velice zkušenou, trénovanou a profesionální posádkou. Také nezapomeňte, že veškeré jídlo na palubě je již zahrnuto v ceně, což činní kalkulace velmi snadnou. Stačí jenom zajistit dopravu k lodi (vlastní, letecky nebo luxusním autobusem).

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

5 dní

Strava

Plná penze

Cena

130.000 EUR za pronájem celé lodi

Intinerář, příklad takové unikátní plavby

1. den
 • Dynamický a moderní vzhled této kompaktní plachetnice. Se štíhlým trupem a sněhobílými plachtami se cítí Vaši hosté jako na palubě privátní jachty. Již od prvního vstupu na palubu pocítíte komfort a příjemnou atmosféru této pod francouzskou vlajkou plující lodi. Uvolněná a přesto elegantní atmosféra, která provází život na palubě. Tři těžké stěžně až 54 metrů vysoké drží 1500qm velkou plachtu ve větru. Lanový (Rigging) je plně automatické ovládáno počítačem. Bez pomoci silné posádky sedí kapitán a během několika pár minut vysune celé plachty a nastaví loď do optimálního větru, kdy loď pluje rychlostí až 14 uzlů - spojením přírodních vlivů a moderní technologie. 88 metrů dlouhá Le Ponant. Jejím maximálně 64 hostům, nabízí sluneční palubu o velikosti 400m2 k odpočinku, opalování, koktejl party a večer na Barbacue. Lodní společnost respektive kapitán lodi stejně jako jeho mezinárodní posádka jsou velmi zkušení v realizování náročných požadavků pro privátní plavby a incentivní akce na palubě jejich lodi. Ručíme vám za mimořádný zážitek, díky jedinečné náladě na palubě LE Ponant - celé vaší privátní plachetnici, na této plavbě. Vítejte na palubě!
 • Kabiny a služby: 32 venkovních kabin (všechny s kulatým okýnkem) je Vaším hostům k dispozici. 5 kabin na palubě Antigue se liší svojí velikostí od 27 kabin umístěných pod nimi. Na podzim 2010 prošla Le Ponant generální opravou a ve stejný čas byly také renovovány kompletně všechny kabiny. Všechny jsou nyní elegantní a pohodlné v námořním stylu. Minibar, trezor, klimatizace, telefon s přímou provolbou, rádio, televize jsou samozřejmým vybavením každé kabiny. Chic koupelna se sprchovým koutem v kombinaci s mramorem a týkem, doplňuje pohodlný interiér celé kabiny. Pro všechny kabiny je poskytován 24hodinová pokojová služba. 30ti členná posádka je pro splnění přání svým hostům plně k dispozici na palubě Le Ponant. Kapitán a důstojníci jsou evropané, oficiální řeč na palubě lodi je angličtina a francouzština. Cena zahrnuje veškeré jídlo na palubě lodi během celé plavby.
 • Život na lodi: Centrála lodi je 400m2 velká horní paluba. Na přední palubě, když loď kotví v krásné zátoce najdete perfektní místo na snídani, polední grilování nebo na relaxaci a opalování. Velká Bimini vrchní plachta vás bude chránit před sluncem, zde jsou pro vás připravená lehátka a vychlazené nápoje. Dva elegantní salonky jeden na palubě Siant Barth a druhý na palubě Antigua. V kuchyni jsou připravovány gastronomické pochoutky. Tohle obstarává šéfkuchař na trzích na pevnině. V kombinaci s čerstvě ulovenými rybami budete velmi příjemně překvapeni kulinářstvím na palubě lodi. Zadní paluba Marina slouží k zaplavání si v bazénu a pro vodní hry a sporty jako je surfování, potápění, šnorchlování, vodní lyže. Hosté zde najdou profesionální potápěčské vybavení včetně instruktora. Pro vylodění na pevninu, stejně jako na každý ostrov budete dopraveni stabilním Zodiac člunem.
 • Technický popis lodi

Typ lodi: trojstěžníková plachetnice
Délka: 88 metrů
Vyrobena: 1991
Kabiny: 32 venkovních kabin pro 64 hostů
Počet posádky: 30
Cestovní rychlost: 12 uzlů
Váha: 1.489 tun
Celková plocha plachet: 1.500 m3
Vedení lodi: evropské
Sport / služby: Marina paluba pro vodní lyže, surfování, potápění, šnorchlování, butique, knihovna
Hodnocení: podle hodnocení Berlitz 1.396 z 2.000 možných bodů, 4*

 • Přístav nalodění: Nice
 • Přístav vylodění: Nice
2. den 5 denní privátní plavba Francie

Nice, St. Tropez, Calvi (Kostarika), Monaco, Nice

3. den 5 denní privátní plavba Francie + Itálie

Nice, Portofino (Itálie), Calvi (Korsika), St. Tropez, Nice

Na vyžádání - program na míru

Cena pro jednu osobu včetně DPH: 130.000 EUR za pronájem celé lodi

 • Cena zájezdu zahrnuje:
 • Loď s kompletní posádkou
 • Všechny přístavní poplatky a taxy
 • Welcome koktejl stejně jako večeři s kapitánem
 • Plnou penzi
 • Víno, pivo a nealkoholické nápoje podávané během obědů a večeří
 • Použití všeho vybavení na palubě lodi (vyjma potápěčských přístrojů)
 • Jedna večeře s kapitánem během plavby
 • Kompletní služby (organizace, zajištění) naší cestovní kanceláře
 • Cena zájezdu nezahrnuje:
 • Nápoje mimo hlavní jídla (obědy a večeře)
 • Spropitné (10 EUR za den a osobu)
 • Dopravu do a z přístavu (letecky, autobusem, vlastní)
 • Soukromé výdaje (prádelna, telefon atd..)
 • Cestovní pojištění, storno pojištění

Je možné si loď před uzavřením objednávky prohlédnout v Nice nebo v jiném městě Středomoří. Termín inspekční cesty je nutné předem domluvit.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.